Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze schowkiem w desce rozdzielczej


Norbi TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy kupiłem auto miałem problem z tym schowkiem, odstaje od deski ,drzwiczki jakoś wiszą,efekt wizualny jest fatalny :frown: może mi ktoś poradzi jak to zrobic, odkręciłem go dzisiaj całego ale nic nie jest krzywe idealnie pasowny na śruby przy desce itd. mysle że same drzwiczki cos pierdziolą. Jest możliwosc spasowania tego jakos :question:

schowek1.jpg

schowek2.jpg

:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym to normalne na drugim nie...

i może być problem z samymi tymi blachami do których przykręcasz schowek, ktoś mógł je niestety tak poskręcać po rozbiórce kokpitu.

Ale zrób tak jak pisze Dark najpierw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj wyregulować na śrubach mocujących
Własnie żę próbowałem i to nic nie dało, mysle tu o tych śrubach które są w schowku po obydwu stronach i przy zamku czy są jeszcze jakies inne :question:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo.muszisz wyregolowac ten bolec w gornej czeski schowka na ktorym sie trzyma zamek. odkreca sie go chyba imbusem. teraz jestem w pracy ale jak wroce do domu do moge zrobic fotke i ci pokazac jakbys chcial.

schiller zrób fotkę please , bo mam podobny problem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy tym siedzialem i udalo mi sie podniesc o 1 mm :P Myslalem ze wystarczy poprawiania ale jednak sie okazalo ze za malo poprawilem. Schowek odstaje jednak troche mniej niz na 2 fotce w tym temacie, teraz wiadomo za co sie zabierac :)

10041.jpg

Wykrecilem caly schowek i tam gdzie sa te kolka czerwone sa blachy do mocowania srobek. Troche je przygialem do srodka kokpitu ale sie okazalo po calej operacji ze za malo i efekt nie jest zadowalajacy i nadaje sie do poprawy. Aha jesli ktos chce sie zabierac za to, to nie zapomnijcie odlaczyc kabelkow od swiatelka w schowku :)

Nie chcialo mi sie rozkrecac tego drugi raz, ale napewno to poprawie w najblizszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie może tak to zrobie :exclaim: jak już poprawisz dokładnie to daj fotke z efektem koncowym jestem ciekawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...