Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Lifting

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy audi a4 b5 i nnych urzytkowników ,wkońcu po roku prac mogę pochwalić się wam moim maleństwem :ON:... układ wydechowy "odpowiednio" przygotawany, Tłumik przelotowy ultera, zawiecha WEITEC -30 -30, wtryski fratelli 0,216, fmic, turbina AWX na wałku ze 150-tki, mapa by DYNOSOFT wrocław 162KM i 349 Nm, felgi momo corse black 16" zegary boost i temp oleju delikatny face lifting i oto jest... :evil:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4a85ec7243029dc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb80c92f50f7b2b2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfa3e2a537f18d8c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c66bab1557ebd2d4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e8d936566de42ac.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/def35e7f161e43d1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7133de0c8157688.html

W kolejce czekają hamulce wentylowane, tapicera z białej skóry, jakieś dobra car audio i może zmiana koloru...ale jeszcze nad tym myśle :mysli:

czekam na wasze opinie pozdrawiam i dziękuje wszytkim za pomoc przy wybieraniu części i za wskazówki przy przerubkach...napewno bede informował o dalszych pracach :naughty:

:a4fan:

Opublikowano

- znaczki z klapy i antena - out

- wieksza felga ( jasna ) ta ginie na aucie i wyglada jak czarna dziura

- przodzik elegancki

- plusa za czysty motor

- reszta jak piszesz i bedzie pieknie

Opublikowano

kto Ci tak ładnie wyspawał rure dolotową :good:

Opublikowano
  • Autor

dolot intercoolera robił kolega z gorzyc ...kozak :good: jak co to moge dać namiary robota perfekt a cena śmieszna :naughty:

a jeśli chodzi o alu to mogłem ale nie chciałem kupować 17" chciałem mieć chociaż troszke wygody hehe :buhaha:

Opublikowano

wyluzuj z tą wygodą ja smigam na gwincie i super zupełnie inne auto

zapodaj wieksze fele i bedzie kozak fura

dolot znierdzewki czy alu?

zapodaj namiar

Opublikowano
  • Autor

dolot kwasówa :naughty: namiar na kolegi moge dać na priv... moge dodać że rury i robota wyszły 450zł :polew: plus intercooler...

Opublikowano

IC kupowałes czy jako nowy detykowany czy z innego auta?

Opublikowano
  • Autor

kupiłem na allegro za 520 zł to był zwykły itercooler do tuningu ale nie pamiętam z jakiej firmy :(

Opublikowano

za***ista :slina::kox:

niewiem czy wypada pytać, ale jak możesz to ile wyniosły cie graty do silnika ?

Opublikowano

Duzy plus za silnik;)

ale lampy (przód tyl) czerwone dekory, i niebieskie podswietlenie tablicy na ogromny minus.

Opublikowano

Ile dałeś za przednie lampy? Gratuluje fajnego autka :>

Opublikowano
  • Autor

graty do silnika i przeróbki wydechu wyniosły mnie około 6 tyś na gotowo lampki kupłem już rok temu za 220 euro to było wtedy jakieś 780 zł bo euro stało po 3,20 :tongue4: a lampki z tablicy wymieniam na normalne bo, przepaliłem jedną i nie miałem innych ...też mi się nie podobają ale nie mam kiedy kupić bo w robocie ciągle siedze... fajna zabawa ale myśle o czymś MOCNIEJSZYM :evil: wiec jak komuś się podoba to możemy się dogadać :naughty:

Opublikowano

Robiłeś sprzęgło i co z hamulcami?

Opublikowano

moim skromnym zdaniem koło i przednie lampy niepasują a reszta ok i jak skórka wpadnie to będzie :good:

Opublikowano
:hi: kolego pytanko co sadzisz o sofcie a chip tuningu mozesz podac mi roznice?? wiem wiem na forum jest tego duzo ale ja sie pytam ciebie z praktyki dzieki i pozdrawiam :)
Opublikowano

autko super nieźle wygląda kolejny z takimi lampkami na tyle :naughty::good: nie myślałeś o zmianie grilla?? ja miałem taki sam i go trochę zmieniłem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.