Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nawet bańke z płynem borygo tam widzę - to tak w ostateczności czy na 1 rzut

najgorsze było to że jak złapałem kapcia to to trzeba było wszystko wyciagać oniak coś wspominał ze predzej to wypije :polew:

Opublikowano

kliknąłem tu w ciągu 10 minut chyba z 20 razy bo myślałem że ktoś wrzucił jakieś fotki i co?

i czytam o miazgach , siłach , siłkach , sprajtach i srajtach :decayed:

ale widze ze juz siedzisz przed kompem tzn ze tylek juz nie boli? :cool1:

aaaaa to już wiem...

siła i miazga to coś co się dzieje w toalecie? :naughty::kox::decayed:

a nie pamietasz z Pily o 3.30? :cool1:

Opublikowano

kliknąłem tu w ciągu 10 minut chyba z 20 razy bo myślałem że ktoś wrzucił jakieś fotki i co?

i czytam o miazgach , siłach , siłkach , sprajtach i srajtach :decayed:

ale widze ze juz siedzisz przed kompem tzn ze tylek juz nie boli? :cool1:

za słabo było :mysli: :mysli:Trzeniu może poprawka ,ale tym razem z niespodzianką :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kliknąłem tu w ciągu 10 minut chyba z 20 razy bo myślałem że ktoś wrzucił jakieś fotki i co?

i czytam o miazgach , siłach , siłkach , sprajtach i srajtach :decayed:

ale widze ze juz siedzisz przed kompem tzn ze tylek juz nie boli? :cool1:

aaaaa to już wiem...

siła i miazga to coś co się dzieje w toalecie? :naughty::kox::decayed:

a nie pamietasz z Pily o 3.30? :cool1:

no , nalot był :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale źle nie było co ?? :naughty:

Opublikowano

znalazlem jedno ciekawe zdjecie ze zlotu :decayed:

212c06c46a7d1a9amed.jpg

nawet bańke z płynem borygo tam widzę - to tak w ostateczności czy na 1 rzut :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

wygląda to dokładnie jak moja KUPA po piątkowym wieczorze :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no , nalot był :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cieszymy sie ze odebrales to jako zart :good::)

Opublikowano

znalazlem jedno ciekawe zdjecie ze zlotu :decayed:

212c06c46a7d1a9amed.jpg

nawet bańke z płynem borygo tam widzę - to tak w ostateczności czy na 1 rzut :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

wygląda to dokładnie jak moja KUPA po piątkowym wieczorze :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na pocieszenie dodam ze Ive mial gorzej :naughty:

Opublikowano

ale OT napieprzacie :decayed:

Opublikowano

kliknąłem tu w ciągu 10 minut chyba z 20 razy bo myślałem że ktoś wrzucił jakieś fotki i co?

i czytam o miazgach , siłach , siłkach , sprajtach i srajtach :decayed:

ale widze ze juz siedzisz przed kompem tzn ze tylek juz nie boli? :cool1:

aaaaa to już wiem...

siła i miazga to coś co się dzieje w toalecie? :naughty::kox::decayed:

a nie pamietasz z Pily o 3.30? :cool1:

no , nalot był :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

masz szczęście że po Iversonie byli wyżyci :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ale OT napieprzacie :decayed:

nie no teraz jest ok .... piszą w temacie ...

Opublikowano

no , nalot był :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cieszymy sie ze odebrales to jako zart :good::)

śmiałem się z tego jak głupi , ale dopiero jak sobie poszliście :decayed: :decayed: :decayed:

za***isty patent , za rok rozłożę łapki na myszy za drzwiami :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

podsumowanie - nie otwieraj drzwi na zlocie po 24 :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale OT napieprzacie :decayed:

kolego Marcinie, tu wszystko jest na temat :decayed:

wrazenia po zlocie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no , nalot był :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cieszymy sie ze odebrales to jako zart :good::)

śmiałem się z tego jak głupi , ale dopiero jak sobie poszliście :decayed: :decayed: :decayed:

za***isty patent , za rok rozłożę łapki na myszy za drzwiami :naughty: :naughty: :naughty:

a My prąd pod klamki podłączymy :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no , nalot był :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

cieszymy sie ze odebrales to jako zart :good::)

śmiałem się z tego jak głupi , ale dopiero jak sobie poszliście :decayed: :decayed: :decayed:

za***isty patent , za rok rozłożę łapki na myszy za drzwiami :naughty: :naughty: :naughty:

to dobrze ze sie sprzedales :naughty: :naughty:

Opublikowano

podsumowanie - nie otwieraj drzwi na zlocie po 24 :polew: :polew: :polew: :polew:

wręcz zakluczaj jak to na kartkach pisało :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie spadać stąd bo mi śmiechem orkiestre zagłuszacie - dziadek mnie rozjebal :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie spadać stąd bo mi śmiechem orkiestre zagłuszacie - dziadek mnie rozjebal :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.