Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no cóż VIPowi pyskować nie wypada więc ok :decayed:

właśnie trza pyskować Vipom ile wlizie :naughty:

dokładnie :good:

bo później myślą że są fioletowi i im wszystko wolno :decayed:

kolor nie ma znaczenia, i tak wiemy że nam wszystko wolno :tongue4:
Opublikowano

no cóż VIPowi pyskować nie wypada więc ok :decayed:

właśnie trza pyskować Vipom ile wlizie :naughty:

dokładnie :good:

bo później myślą że są fioletowi i im wszystko wolno :decayed:

kolor nie ma znaczenia, i tak wiemy że nam wszystko wolno :tongue4:

najgorzej jak się coś komuś wydaje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak już mowa o vipach

...to faktycznie,sukces i pozycja może uderzyć do głowy :gwizdanie:

ciemnewloski11966797797.jpg

Adam przyłapany w lesie

po wypiciu zaczął się smarować runem leśnym po glacy i krzyczał:

o k**wa,jaki ja jestem pojeb*ny :kox:

Opublikowano
  • Autor

no masakra z tymi Vipami ... już nawet kieliszków zwykłych nie używają :kwasny::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 15:50_________________________________________________Tomek a co to za data na zdjęciu :shocked::mysli:

Opublikowano

Tomek a co to za data na zdjęciu :shocked::mysli:

ja używam kalendarza elfickiego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomek a co to za data na zdjęciu :shocked::mysli:

ja używam kalendarza elfickiego :decayed:

a to przeprtaszam :hi::naughty:

Opublikowano

Sine pyty i tyle :polew:

Opublikowano

Od kiedy to w Pile Donuty sprzedają ? Laska z nad jeziora ma torebkę DD :)

Opublikowano

Jak na razie - najlepsze foty :decayed::good:

Opublikowano

No fotki :kox: Troche dlugo ale warto bylo poczekac :wink4:

Opublikowano

Jak na razie - najlepsze foty :decayed::good:

no no szczególnie te z karaoke :naughty::wink4:
Opublikowano
  • Autor

jak ktoś ma jeszcze fotki to wrzucajcie bez skrupułów :)

Opublikowano

jak ktoś ma jeszcze fotki to wrzucajcie bez skrupułów :)

myslisz ze jestes zalozycielem tego watku to od razu przed Toba maja miec skrupuly? :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

jak ktoś ma jeszcze fotki to wrzucajcie bez skrupułów :)

myslisz ze jestes zalozycielem tego watku to od razu przed Toba maja miec skrupuly? :sarcastic:

nie tak ogólnie żeby się nie krępowali :naughty::decayed:

Opublikowano

jak ktoś ma jeszcze fotki to wrzucajcie bez skrupułów :)

myslisz ze jestes zalozycielem tego watku to od razu przed Toba maja miec skrupuly? :sarcastic:

nie tak ogólnie żeby się nie krępowali :naughty::decayed:

nie mozna sie krepowac - szkoda sznurka :naughty: :naughty:

Opublikowano

pincet fotografów na lotnisku a 5 wrzuciło zdjęcia -zajebiaszczo :cool1::tongue4: :tongue4:

Pepin ,do horrorów bez charakteryzacji , mogą Cię brać śmiało :decayed::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

pincet fotografów na lotnisku a 5 wrzuciło zdjęcia -zajebiaszczo :cool1::tongue4: :tongue4:

Pepin ,do horrorów bez charakteryzacji , mogą Cię brać śmiało :decayed::tongue4: :tongue4:

Ive, to chodzi o artyzm fotki a nie o obiekt :P .. trochę tylko trza wyostrzyć zarost ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.