Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Składanie lusterek nie działa


matthiess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,dzisiaj postanowiłem dobrac sie do tematu nie dzialajacych lusterek ,zarowno lewe jak i prawe nie sklada sie ,nie ukrywam ze pomoglem kiedys reka bo sie nie domykalo :D .

Rozkrecilem co moglem ,wyczyscilem ,popsikalem WD-40 po mechanizmie i nadal nie ma efektu , prawdopodobnie jest zapieczone lub brud dostal sie po miedy kolo zebate lub slimacznice ,chcialem recznie wykonac obrot mechanizmu ale ani drgnie . Probowalem takze wyciagnac waleczek ale trzyma mocno ,nie chce robic tego na sile bo jest to delikatne i mogl bym to latwo uszkodzic .

Moze ktos juz mial podobny problem ,ktory udalo sie rozwiazac :>??

6e734aa0e35b757em.jpg

dac3f9a1ee8365f0m.jpg

131df146bf6b4176m.jpg

79323a884cdd2feem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja miałem taki sam problem, ale rozebraliśmy cały mechanizm i przesuneliśmy ten biały tryb tak żeby pracowało po nie wyrobionych ząbkach i hula jak nowe :)

[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 19:53_________________________________________________Już dokładnie nie pamiętam ale chyba coś wykręcaliśmy od spodu lusterka i wtedy cały mechanizm się zdemontował tylko później jest problem ze ściśnięciem takiej sprężyny ale dało się jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak kombinowałem tylko mialem za slaby drut ,jutro bede walczyl dalej ... moze ktos ma inne patenty na scisniecie sprezyny ??

Załóż sprężynę oraz zawleczkę możliwie jak najdalej a następnie kręć sprężyną...

Uważaj żeby nie zgubić zawleczki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam to robisz? We dwóch jest łatwiej... ja tak przynajmniej robiłem bo samemu nie dałem rady.

dzisiaj mialem pomagiera ,ale jutro juz sam musze na siebie liczyc ,wezme spreżyne do pracy i tam ja zacine i zwiaze drutem ,jak sie uda to do zrobienia mam jeszcze druga strone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie wcisnac sprężynę :) związałem ja drutem od migomatu i wcisnelem na imadle w tulejke .Udalo sie tak ze wcisnac zawleczke ,a nawet po zlozeniu okazalo sie ze lusterko sie skladalada :naughty: ,jutro zabieram sie za drugą stronę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś rady odnośnie naprawy składanych lusterek? Planuje sie za to zabrać i nie wiem czego sie spodziewać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...