Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

keepper45 :thumbup1:

niech sie dalej łudzą że maja 182 000 :polew:

jak ja mam ori ks serwisowe ,osprzet silnika sam sprawdzilem i wieze ze tyle ma bo pompa czy wtryski sa ori a rozbieralem z ciekawosci to praktycznie zero zuzycia ,a ze takich widzialem bardzo dużo to tym bardziej w ten przebieg wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samochodami, tak jak ze wszystkim: jak się dba tak się ma.

Ale zdarzają się przypadki gdzie rzeczywiście 15 letni samochód ma 150 000 km. Tylko że wtedy nikt go za przystępną cena nie sprzedaje.

To takiego auta nikt nie sprzedaje:grin:

a jak już to rozchodzi się po znajomych - rodzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samochodami, tak jak ze wszystkim: jak się dba tak się ma.

Ale zdarzają się przypadki gdzie rzeczywiście 15 letni samochód ma 150 000 km. Tylko że wtedy nikt go za przystępną cena nie sprzedaje.

sprzedają bo mój był pukniety w prawy błotnika u nich naprawa wiecej kosztuje jak u nas i do tego glupie procedury na przegladach mają ,dlatego mialem szczescie ze na niego trafiłem ,1-wszy samochód w ori lakierze ,nie klepany ,nie malowany ,wszystkie szyby w ori ,stan techniczny silnika i podzespołów jak nowe do tego kupione za śmieszne pieniadze. 2 raz napewno nie trafie takiego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mój jest też wyjątkowy ma przejechane tylko 200 tyś km w ... Polsce haha :) na budziku 420 000 km i pewnie jeszcze jest skręcony (jest z 98 r i nie mam złudzeń może być cofany i realny przebieg może sięgać po 600 tyś km a poza tym stan idealny wygląda super jak by miał 100kkm (ten Pan który cieszył się wyżej, że jego audi to serwisowane w tym samym i jednym aso niech się zastanowi - gość który malował jego książkę miał tylko jedną pieczątkę hihi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mój jest też wyjątkowy ma przejechane tylko 200 tyś km w ... Polsce haha :) na budziku 420 000 km i pewnie jeszcze jest skręcony (jest z 98 r i nie mam złudzeń może być cofany i realny przebieg może sięgać po 600 tyś km a poza tym stan idealny wygląda super jak by miał 100kkm (ten Pan który cieszył się wyżej, że jego audi to serwisowane w tym samym i jednym aso niech się zastanowi - gość który malował jego książkę miał tylko jedną pieczątkę hihi)

Polać mu bo dobrze prawi :decayed:

Jednakże zaraz odezwą się "szczęśliwcy" którzy mają "perełki" z przebiegiem poniżej 200k km :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mój jest też wyjątkowy ma przejechane tylko 200 tyś km w ... Polsce haha :) na budziku 420 000 km i pewnie jeszcze jest skręcony (jest z 98 r i nie mam złudzeń może być cofany i realny przebieg może sięgać po 600 tyś km a poza tym stan idealny wygląda super jak by miał 100kkm (ten Pan który cieszył się wyżej, że jego audi to serwisowane w tym samym i jednym aso niech się zastanowi - gość który malował jego książkę miał tylko jedną pieczątkę hihi)

ksiazka jest ori ,nie malowana, malowane wiem jak wygladaja , szczerze wisi mi to czy ktoś wierzy czy nie. takiej perełki poprostu nie da sie kupic a jak juz to cudem i ja na niego jakos trafiłem. mialem poprzednio pare sztuk a4 b5 a6 c5 w bdb stanie a jednak ori nie byly ,( powloka lakiernicza nie ori )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00r na liczniku 212 tyś

Nie jest z niemiec wiec myślę że szansa możliwości jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie przegadacie kolegi vp-tdi :whistling:

Ma perełkę i nie ma co gadać :kox:

Jedyny diesel na świecie, który stał więcej w garażu niż jeździł!!! I to w niemcowni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mówiąc o tych przebiegach, to wystarczy jechać na giełdę i popatrzeć na przebiegi. Każdy samochód ma około 200tyś i to nie ważne czy rocznik 96 czy 04. Często widzę uszkodzone samochody, sprowadzone do polski, roczniki od 06 do 12 i one potrafią mieć po 120 -180 tyś i za 10lat będą miały tyle samo. Wiec myślę że większość naszych samochodów z rocznikami 96, 02 ma cofnięte, nawet mój który niby ma 212tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie 310k km. Przy kupnie miał (jakżeby inaczej) coś około 218k km.

Podejrzewam, że podczas przekraczania granicy DE-PL w magiczny sposób zniknęło drugie tyle z licznika :)

Oczywiście środek w nienagannym stanie. Kiera nie wytarta. Mieszek tak samo. Śruby pod maską zamalowane kolorem nadwozia. Poza tym miałem okazję odkręcać turbo i śruby też wyglądały na pierwszy montaż. Ale co z tego?

Kiedyś miałem jeszcze złudzenie, że może właśnie trafiłem tą perełkę.

Ale proszę nie oszukujmy się. Diesel w niemczech jest po to żeby jeździł. Dużo jeździł. I pisanie że czyjeś auto z 96 roku ma niecałe 200k km jest po prostu śmieszne a właściciel żyje w jakimś innym świecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 nie mam tylko 199tys juz. i nie mysle tylko to wiem .ale co zrobic ze ktos nie wierzy , bo mu glupio jest i to poprostu czysta zazdrosc i dogadywanie ,bo ktos ma 300-500tys i mu żal ze ktoś kupił za grosze z realnym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna zazdrosc nawet dumny jestem ze 11 lat temu kupilem b5 z 98 z przebiegiem 160tysi a teraz ma 460 i wcale na nia nie narzekam

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

I wydaje mi sie ze juz wtedy troszke przykrecona byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wszystko rozumiem ,byc moze ktoś i moj przekrecił ale raczej w to watpie bo nie widziales goscia od ktoreg go kupilem.

a no i płakał jak sprzedawał :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...