Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zderzak z dużym grilem do audi A4 Cab.2006


Elrik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem audi A4 Cabrio z 2006 r. ale jeszcze w starszej budzie. To znaczy chodzi o gril i przednie światła. Ponieważ samochód jest uderzony przodem będę musiał zakupić nowy zdrzak i reflektor i tu odrazu przyszło mi na myśl pytanie, czy zderzak i światła od nowej wersji będą pasować do starszej ?

Wcześniej miałem audi TT i równiez nosiłem się z zamiarem przeróbki na duży grill, tyle, że tam jedynie mogłem zakupić specjalnie robiony zderzak najczęściej z "lipnego" laminatu, który trzeba było specjalnie spasowywać (ogólnie straszna porażka).

Z własnych obserwacji i porównań zdjęć, wydaje mi się, że różnica między straszą a nowszą wersją A4 jest jedynie w zderzaku i światłach, maska i błotniki są takie same ? Czy ktoś może to potwierdzić? Może jest ktoś na forum kto dokonywał takiej przeróbki.

Za wszystkie info. z góry dziękuje.

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wymienić błotniki, zderzak, lampy, a chyba jeszcze maska ma inny profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedż, samochód ma uszkodzony przód więc zasadniczo muszę kupić nowy zderzak i lampy dla tego pomyślałem o zmianie na duży grill. Wydawało mi się że zderzak i lampy będą pasować bez konieczności jakiejkolwiek przeróbki.

A mam jeszcze pytanie, ja mam samochód z roku 2006 a w opisie tego zderzaka (Hofele) napisane jest że pasuje do rocznika produkowanego do 12.2005 ? Nie wiem jaki mam model B6 czy B7, B7 było już tylko z dużym grillem?

Czyli rozumiem że kupuje taki zderzak i oddzielnie grill i pasuje on bez problemu do mojego samochodu. Ten zderzak robiony jest pod starsze lampy?

Znalazłem takie na allegro czy one różnią się jedynie grillem?

http://www.allegro.pl/item672005066_audi_a4_8h_cabrio_tuning_zderzak_pionowy_grill_pro.html

http://www.allegro.pl/item672010732_audi_a4_8h_cabrio_tuning_zderzak_pionowy_grill_rs4.html

http://www.allegro.pl/item672015352_audi_a4_8h_cabrio_tuning_zderzak_pionowy_grill_a5.html

Cena troche przerażająca :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie, ja mam samochód z roku 2006 a w opisie tego zderzaka (Hofele) napisane jest że pasuje do rocznika produkowanego do 12.2005 ? Nie wiem jaki mam model B6 czy B7, B7 było już tylko z dużym grillem?

B7 było tylko z dużym grillem. Ty masz pewnie B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zestawy Hofele drogie ale najwyższej klasy! wyjdą Ci taniej niż przeróbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie na allegro czy one różnią się jedynie grillem?

Tak, one różnią się głównie grillem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...