Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8]Brak iskry po podlaczeniu vaga


minek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Zaczne od pocztku, zaswiecila mi sie kontrolka abs'u. POdlaczylem vaga aby zobaczyc co to moze byc, robilem to po raz pierwszy. Zrobilem test okazalo sie ze to czujnik predkosci lewego przedniego kola. Zadowolony z siebie odlaczylem kompa i tu zaczal sie koszmar. Samochod niechce zapalic. Kreci kreci i nic. Byl specu od komputerow sprawdzil i niby komp jest OK, paliwo dostaje tylko iskry na swiecach nie ma. Sprawdzalem wszystkie bezpieczniki ale sa dobre. Koledzy co to moze byc?? napiszcie jak cos wiecie dzieki :frown:

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 21-04-2007, 13:39 ]

kolego jezeli nie zmienisz nazwy tematu na zgodna z regulaminem temat automatycznie laduje w koszu!

[ Komentarz dodany przez: wiki: 21-04-2007, 20:41 ]

Kolego tak sie nazywa tematy, poprawiłem ci ostani raz bo mam dobry dzień, ale następnym razem będzie kosz ! modowie cie proszą a ty nic !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie zapala ci się lampka od immo ?? masz 2. kluczyk ?? spróbuj odpalić 2. kluczykiem, możesz też spróbować odłączyć na dłuższą chwilę akumulator, może teżto pętla od immo przy kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu od kompow mowil ze jezeli bylaby to wina immo to samochod byz zapalil i zgasl :confused:

racja racja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony z siebie odlaczylem kompa i tu zaczal sie koszmar

wyłączasz najpierw auto całkowicie, dopiero potem Vag-Coma

NIGDY na odwrót !

ostatnia prośba o zmianę tematu -> inaczej kosz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz talent,bo ja podlaczalem tez 1 raz nie mając o tym zielonego pojęcia i wszystko mi dzilala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze mam talent tylko ze do psucia :) Ale juz przynajmniej wiem co sie skopalo. Poprostu modul od zaplonu musial byc wczesniej juz popsuty, przytrzymalem go zbyt dlugo na zaplonie i sie cewki przypalily :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...