Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wojtek_A4, 255/35 bedziesz musial i tak sprzedac, bo te opony nie podejda do B7.

Nawet nie bralem ich pod uwage.

Only 235/35 :)

255 to baloon, ktorego nie chce na aucie.

Opublikowano

myślisz o samopoziomowaniu do bixenonów?

potrzebne byłoby okablowanie http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p236_Auto-Leveling-Headlights---Harness--Audi-A4--B7-8E.html

oraz czujnik na przód i tył ..

Opublikowano
  • Autor

33a5455b78ab54f6.jpg

Kola RS4 juz na aucie.

Co prawda tylko do zdjecia ale daja poglad jak bedzie bez sniegu itp. :>

WIecej zdjec na 1 stronie.

Opublikowano

Wygląda super. :slina:

Mało kto się teraz skuma że to nie S4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

myślisz o samopoziomowaniu do bixenonów?

potrzebne byłoby okablowanie http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p236_Auto-Leveling-Headlights---Harness--Audi-A4--B7-8E.html

oraz czujnik na przód i tył ..

Samopoziomowanie odpuszczam.

Za droga zabawa... :rolleyes:

Opublikowano

No wszystko pięknie. Ale czemu znaczek S4 z przodu? :)

Opublikowano

Wojtek miod malina Twoje auto :kox: :kox:Jeszcze fotele s+line :good:

Opublikowano

Recaro lepiej :naughty:

Opublikowano

Felgi super. Mam nadzieję, że mi również uda się znaleźć takie w jakiejś sensownej cenie.

Opublikowano
  • Autor

No wszystko pięknie. Ale czemu znaczek S4 z przodu? :)

No trzeba zdjac i wlozyc s line.

Zajme sie tym na dniach jak uporam sie z DVD, ktore plata filgle... :wallbash: :wallbash:

Z silnikiem 1.9 troche lipa ten znaczek... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zastanawiam się też czy z tą szerokością 235 trochę nie przesadzisz. Ja taką mam w swojej 2.5TDI i uważam, że to za dużo. Na zimówkach idzie dużo lepiej, bo są węższe. No ale co się nie robi dla wyglądu. ;)

Opublikowano

Zastanawiam się też czy z tą szerokością 235 trochę nie przesadzisz. Ja taką mam w swojej 2.5TDI i uważam, że to za dużo. Na zimówkach idzie dużo lepiej, bo są węższe. No ale co się nie robi dla wyglądu. ;)

Jeżdziłem ponad miesiąc na zimówkach 245 w mojej S4. Dawały radę :good:

Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam się też czy z tą szerokością 235 trochę nie przesadzisz. Ja taką mam w swojej 2.5TDI i uważam, że to za dużo. Na zimówkach idzie dużo lepiej, bo są węższe. No ale co się nie robi dla wyglądu. ;)

Jeżdziłem ponad miesiąc na zimówkach 245 w mojej S4. Dawały radę :good:

Z silnikiem 4.2 :tongue4:

Opublikowano

znajac zycie niedlugo skonczysz rezanie ... zrobisz z niej mega kox a4 ... i sprzedasz ;)

bo narazie to tak chyba jest z kazdym twoim autem ze na poczatku zwykla seria potem mega wypas wersja i zaraz na sprzedaz ;)

hehe kiedy fotele i diody z tylu rezasz ?

Opublikowano
  • Autor

znajac zycie niedlugo skonczysz rezanie ... zrobisz z niej mega kox a4 ... i sprzedasz ;)

bo narazie to tak chyba jest z kazdym twoim autem ze na poczatku zwykla seria potem mega wypas wersja i zaraz na sprzedaz ;)

hehe kiedy fotele i diody z tylu rezasz ?

Juz powoli mysle o sprzedazy :)

Brakuje mi quattro :wallbash:

Fotele szukam ale s line cale w skorze ze wzgeldu na coreczke 2 letnia. Inne nie wchodza w gre :)

Ledy...nie ma mi kto ich zrobic a sam sie nie podejme... :embarrassed:

Opublikowano

Przyjedź do Wrocka. Wiem gdzie były zrobione moje.;)

Opublikowano
  • Autor

Przyjedź do Wrocka. Wiem gdzie były zrobione moje.;)

Mozesz podac koszty?

Moze byc na PW.

Opublikowano

Poszło na PW.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.