Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spieszy się jak znajdziesz od esy to od razu biorę od ciebie s-line'a. no chyba że sam coś wcześniej dorwę...

chętnie pomógł bym z RNSe ale sam mam z nim problemy przy TV nie mam dźwięku i nie wiem jak właczyć :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Jak cos dam znac.

W srode dam fotki juz z listwami i kolejnym malym modzie- galka zmiany biegow s-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galke tez kupowales od A3-jki? Jesli tak - to ja osobiscie zaluje tego moda... mialem juz wczesniej galke pikowana i zachcialo mi sie zmieniac na nowa... niestety mieszek jest mniejszy i dlatego np. u mnie przy wrzuceniu 5 biegu skora jest mocno napieta :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galke tez kupowales od A3-jki? Jesli tak - to ja osobiscie zaluje tego moda... mialem juz wczesniej galke pikowana i zachcialo mi sie zmieniac na nowa... niestety mieszek jest mniejszy i dlatego np. u mnie przy wrzuceniu 5 biegu skora jest mocno napieta :confused4:

Tak,od A3.

Tylko, ze u mnie lezy idealnie i zadnego napiecia skory :kox: nie widze :wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 22:27_________________________________________________Dodalem zdjecia listem s line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się teraz prezentuje :good:, a kiedy program?

Program ... sam nie wiem.

Mysle, ze jak podejme temat to nie bedzie to tylko program.

Narazie jeszcze troche wizualnie ja poprawie.

Szukam foteli s line ale calych skorzanych, wydechu podwojnego od 2.5, karbonu do wnetrza, dobrych 19, kiery r8/tt, podsufitki czarnej i najlepiej zawiechy gwintowanej.

Troche jeszcze pracy przede mna :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle... kupiles 1.9 bo mialo byc oszczednie.. a teraz tyle modow i kasy w nia wkladasz.. :mysli:

To autko zony.

Mam jej zatankowac do pelna i na miesiac ma starczyc w dobie kryzysu :tongue4:

Ja sie bawie hobbystycznie.

Rzeczy, ktore kupuje nie traca na wartosci.

Kiedys sie wymontuje i sprzeda osobno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no całe szczęście, że zanim coś napisałem, doczytałem, że znaczek S4 zniknie.... S4 TDi nie brzmi dumnie....

super autko! taki mąż to skarb :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co go gałki s-line 5biegowa to sa takie, zapytaj tom 77[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 11:07_________________________________________________

ładnie się teraz prezentuje :good:, a kiedy program?

Program ... sam nie wiem.

Mysle, ze jak podejme temat to nie bedzie to tylko program.

Narazie jeszcze troche wizualnie ja poprawie.

Szukam foteli s line ale calych skorzanych, wydechu podwojnego od 2.5, karbonu do wnetrza, dobrych 19, kiery r8/tt, podsufitki czarnej i najlepiej zawiechy gwintowanej.

Troche jeszcze pracy przede mna :embarrassed:

tutaj sa fotele:)-->http://moto.allegro.pl/item803769459_skora_audi_a4_s_line_2006_kpl_idealna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co go gałki s-line 5biegowa to sa takie, zapytaj tom 77[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 11:07_________________________________________________

ładnie się teraz prezentuje :good:, a kiedy program?

Program ... sam nie wiem.

Mysle, ze jak podejme temat to nie bedzie to tylko program.

Narazie jeszcze troche wizualnie ja poprawie.

Szukam foteli s line ale calych skorzanych, wydechu podwojnego od 2.5, karbonu do wnetrza, dobrych 19, kiery r8/tt, podsufitki czarnej i najlepiej zawiechy gwintowanej.

Troche jeszcze pracy przede mna :embarrassed:

tutaj sa fotele:)-->http://moto.allegro.pl/item803769459_skora_audi_a4_s_line_2006_kpl_idealna.html

Szukam pelnej skory :wink4:

Galka juz zamontowana :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak :good: szybko działasz:)

co do relingów - tak jak mówiłem wysyłka nie kosztowała więcej jak 20zł....a dokładnie 19zł...ale niestety znalazłem już gościa, który się zamienił i relingi już do mnie lecą....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałeczka zmiany biegów też zmieniona? :) Czy dopiero w planach? :gwizdanie: Mody idą pełną parą :kox: Gdyby nie te 115 KM i brak Q to bym się pisał w kolejkę po to autko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałeczka zmiany biegów też zmieniona? :) Czy dopiero w planach? :gwizdanie: Mody idą pełną parą :kox: Gdyby nie te 115 KM i brak Q to bym się pisał w kolejkę po to autko :decayed:

Galka juz siedzi od miesiaca chyba :>

Ale dopiero z kiera bedzie pelen komplet :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furacz konkretny :> a na tym zawiasie jak to auto siedzi to normalnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...