Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy zdjęcia tej kierownicy ? Nigdzie w Gorzowie baterii nie sprzedają :cool1: ? Daj zaspokoić ciekawość :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obłędne są te kierownice :kox: jak zakończę zewnętrzny s-line to chyba będzie następny mod :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obłędne są te kierownice :kox: jak zakończę zewnętrzny s-line to chyba będzie następny mod :gwizdanie:

Widziales w dziale ogloszen dalem link do listw dolne s line za 500zl.

Za tyle chciales ode mnie brac :wink4:O jeden krok bedziesz blizej kiery... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega koksiarski kierownik :kox: bardzo mi się podobają szczególnie te perforowanej skóry. Gdyby można było dostać taką z coniacowym przeszyciem to bym się nie zastanawiał i ładował do swojego. Sam montowałeś, czy zlecałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obłędne są te kierownice :kox: jak zakończę zewnętrzny s-line to chyba będzie następny mod :gwizdanie:

Widziales w dziale ogloszen dalem link do listw dolne s line za 500zl.

Za tyle chciales ode mnie brac :wink4:O jeden krok bedziesz blizej kiery... :wink4:

już kupiłem, troszkę przepłaciłem :confused4: cóż taki lajf ale dzięki za pamięć :hi:

ps.nie wiadomo tylko za ile zostaną zlicytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co nastepnym modem bedzie ?

moze fotele :gwizdanie: ?

Szukam najchetniej Recaro ale ciezko z tym tematem.

S liny z alkantara odpadaja bo 2letnia corka szybko by je zalatwila :decayed:

Caly czas tez szukam jakis fajnych 19 MTM BiMoto, BBS LM, Sportec lub cos innego ciekawego.

Pozatym cala masa innych dupereli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTM i Sportec ciężko dostępne, Recaro możesz wykręcić mironkowi :) LMy raczej na www.ebay.co.uk bo w niemcowni jest bieda

Sportec juz mialem jeden kpl.

Troche zaluje, ze pogonilem dalej... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTM i Sportec ciężko dostępne, Recaro możesz wykręcić mironkowi :) LMy raczej na www.ebay.co.uk bo w niemcowni jest bieda

Sportec juz mialem jeden kpl.

Troche zaluje, ze pogonilem dalej... :confused4:

LM prawie nie do dostania chyba że za XXtys zł :( ew marne podróbki http://www.allegro.pl/item827580371_felgi_aluminiowe_dare_lm_19x8_5j_5x112.html

MTM widziałem jakiś czas temu na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio MTM bimoto chyba 18' -> 19' ( przepraszam za błąd) z oponami za 3800 zł stan idealny lecz minus taki, że tylko 3 sztuki :/ sam choruje na MTM bimoto.

P.S. piękna kierownica !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio MTM bimoto chyba 18' z oponami za 3800 zł stan idealny lecz minus taki, że tylko 3 sztuki :/ sam choruje na MTM bimoto.

P.S. piękna kierownica !

bimoto były w 18"? myślałem że tylko 19 były

http://cgi.ebay.de/AUDI-MTM-Felge-BIMOTO-9-5x19-ET-30mm-TOPZUSTAND_W0QQitemZ360214259037QQcmdZViewItemQQptZAuto_Felgen?hash=item53de71655d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...