Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64


Wojtek_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna furka. Zmień w profilu typ silnika, bo na pewno nie masz AJM, tylko BKE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jaki stan lamp ? :)

Dzieki adamooo za linka :notworthy::good:

Lampy doslownie igly. Cena wydaje mi sie mega OK.

Rzezasz na RS4 :kox:?

Nestety nie ma poszezen. Ale S4 look na pewno zagości.

Na razie zajmuje sie Xenonem i w sobote jade po RNS-e i zaczynam zabawe z moja A4 :good:

Ładna furka. Zmień w profilu typ silnika, bo na pewno nie masz AJM, tylko BKE :)

Juz zmieniam.

Widzisz, dopiero zaczynam przygode z A4. Do silnika jeszcze nie doszedlem :tongue4:

Ładna furka. Zmień w profilu typ silnika, bo na pewno nie masz AJM, tylko BKE :)

No 340 koni to to nie jest ale nigdy nie mialo byc.

Pogodzilem sie, ze to jest tani dupowoz i na razie jestem mile zaskoczony( przewaznie spalaniem :naughty: )

Poza tym na razie zrobilem tylko 100km trasy. Auto stoji w garazu juz ponad tydzien i dzis dopiero zarejestrowalem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezyn z 2.0T nie kupowalbym na Twoim miejscu - poza tym "eminencja jones" ma quattro, wiec nie pasuja ;)

Szukaj kompletnego zawiasu [amory + springi] 1BE lub 1BV od 1.9/2.0TDi (B7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Ja lada dzien ze swojej b7 bede wymontowywał speżyny i zakladał eibacha -30/30mm.

Mam wersje S-line wlasnie bv1. Sprezyny 2007 rok 22 tys przejechane maja. Jak jestes zainteresowany to bede mogl odrazu odsprzedac.

Zawiech od s/line przy 19 calach dośc wysoko stoi ... chciełem tez zmienic na h&r 35 30 ale mi koła zajeb....

Ale Ty masz kolego sedana w innej wersji silnikowej niz ja wiec nie wiem czy beda pasowac.

Czy zawieszenie BV1 to tylko sprezyny czy amory tez inne?

Mialem kiedys Eibachy na 19 calach w pasku i bylo mega OK.

BV1 za wysoko stoji ze zmieniasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RBS-E już zakupiona? Xenony na miejscu? :evil: Daj jakieś foty. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Ja lada dzien ze swojej b7 bede wymontowywał speżyny i zakladał eibacha -30/30mm.

Mam wersje S-line wlasnie bv1. Sprezyny 2007 rok 22 tys przejechane maja. Jak jestes zainteresowany to bede mogl odrazu odsprzedac.

Zawiech od s/line przy 19 calach dośc wysoko stoi ... chciełem tez zmienic na h&r 35 30 ale mi koła zajeb....

Ale Ty masz kolego sedana w innej wersji silnikowej niz ja wiec nie wiem czy beda pasowac.

Czy zawieszenie BV1 to tylko sprezyny czy amory tez inne?

Mialem kiedys Eibachy na 19 calach w pasku i bylo mega OK.

BV1 za wysoko stoji ze zmieniasz??

Chetnie ale musi byc komplet, amory plus sprezyny...

RBS-E już zakupiona? Xenony na miejscu? :evil: Daj jakieś foty. :good:

Po RNS-e jade jutro rano.

Xenony sie kurza w garazu. Kupilem kostki ale musze znalezc kogos kto mi to ladnie, zgrabnie zamontuje. Podobno mozna gdzies kupic przejsciowki do Xenonow. Ktos z Was moze slyszal??

autko bardzo ładne zadbane, fajnie że skóra ale myślę ze teraz w te upały troszkę podsmażysz zadek :wink4:, mody słuszne gratuluje zakupu i życzę bezproblemowego użytkowania :)

Skora u mnie to obowiazek. Szkoda, ze nie w S-linie ale moze sie kiedys dolozy...:)[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 22:34_________________________________________________RNS-e juz jest :)

Teraz szukam ramki i klimatronika 2din.[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 21:16_________________________________________________Navi juz siedzi, listwy S-line beda jutro, zderzak s-line rowniez no i czekam na chrom relingi od Mirona :)

Xenon mam nadzieje do czwartku bedzie swiecil. Paczka z Kufateca przyszla dzisiaj i juz walcze z podlaczeniem.

Powoli A4 wyjdzie na ludzi... :rolleyes::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek_A4 a czemu nie chciales 2.0 TDI , ja tez sie przesiadlem z auta robiacego 0-100 w 5 sek. i bylem mile zaskoczony.Malem jedank stycznosc z tym 1.9 a jak dla mnie to jest auto tylko dla emerytow i niesie za soba pamiec o takich sprzetach jak W124 200D gdzie przyspieszenie trwa wiecznosc :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek_A4 a czemu nie chciales 2.0 TDI , ja tez sie przesiadlem z auta robiacego 0-100 w 5 sek. i bylem mile zaskoczony.Malem jedank stycznosc z tym 1.9 a jak dla mnie to jest auto tylko dla emerytow i niesie za soba pamiec o takich sprzetach jak W124 200D gdzie przyspieszenie trwa wiecznosc :rolleyes:

To auto przejsciowe i ma byc mega oszczedne.

2.0TDI mialy wady fabryczne, poczytalem o tym i odpuscilem sobie.

Nastepne bedzie znowu V8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiXenon zamontowany :> Kabelek od Kufateca niezle pomogl. Wszystko pieknie dziala( dlugie, dzienne, mijania- tak jak powinno byc).

5a741f4a87811318.jpg

Relingi chrom rownież.

W garazu czekaja juz listwy s line , zderzak s line , kola od S4 beda za tydzien, zawieszenie FK zamowione i czekam na odebranie :)

Rozgladam sie powoli za kiera od R8. Jakby ktos widzial jakas dobra cene dajcie znac :)

Lepsze foty xenonu oraz relingow popoludniu.

Pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze nie wsadziles Bixenonow bez pomaranczowego kierunku.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze nie wsadziles Bixenonow bez pomaranczowego kierunku.. :wink4:

Xenony kupilem w bardzo okazyjnej cenie.

Mysle , ze niedlugo bede je sprzedawal i poprostu doloze do xenonow bez pomaranczy...:)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 09:01_________________________________________________Sa juz nowe fele- Avus 18 cali. Fele raczej przejsciowe, szukam cos bardziej ciekawego w 19 calach ale mam na to cala zime.

Doszlo tez zawieszenie FK. Niestety przod delikatnie wyzej stoji niz tyl. Albo znajde jakis gwint albo poprostu na przod wrzuce -60mm.

dac6cf98ded3461c.jpg

4bddc7163ca1062f.jpg

d23e45346f608443.jpg

04d4d833899198e1.jpg

Teraz czas na polakierowanie zderzaka s line wraz z listwami s line.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze kilka miesięcy temu sprzedałeś dokładnie takie same fele ze swojej S6 :wink4: No furka robi się cud miód :wink4: Co z wnętrzem? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze kilka miesięcy temu sprzedałeś dokładnie takie same fele ze swojej S6 :wink4: No furka robi się cud miód :wink4: Co z wnętrzem? :wink4:

Dokładnie.

Ale problem u mnie taki, ze w 18 calach z oryginalnych wzorow audi podoba mi sie tylko Avus :)

Dopiero w 19 jest troche wiekszy wybor :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono - furacz zaczyna nabierać mega wyglądu - ten felunek naprawdę robi robote :wink4:

nie wiem co lepsze - fura czy to w tle :wink4:

Gratki jednego i drugiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...