Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupilem wlasnie na allegro lotke s line na klape oraz czarna podsufitke s line... :naughty:

Trzeba znowu parcha robic na S line :wink4:

jaką lotkę?

Opublikowano
  • Autor

Kupilem wlasnie na allegro lotke s line na klape oraz czarna podsufitke s line... :naughty:

Trzeba znowu parcha robic na S line :wink4:

jaką lotkę?

Lotka czyli daszek klapy tył.

Szukałem dość długo i wczoraj kupilem na allegro za 200zl :)

Opublikowano

Kupilem wlasnie na allegro lotke s line na klape oraz czarna podsufitke s line... :naughty:

Trzeba znowu parcha robic na S line :wink4:

jaką lotkę?

Lotka czyli daszek klapy tył.

Szukałem dość długo i wczoraj kupilem na allegro za 200zl :)

tak wiem co to lotka - zastanawiałem się którą dokładnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kupilem wlasnie na allegro lotke s line na klape oraz czarna podsufitke s line... :naughty:

Trzeba znowu parcha robic na S line :wink4:

jaką lotkę?

Lotka czyli daszek klapy tył.

Szukałem dość długo i wczoraj kupilem na allegro za 200zl :)

tak wiem co to lotka - zastanawiałem się którą dokładnie :kox:

A o jakiej innej lotce myslales? :tongue4:

Opublikowano

Kupilem wlasnie na allegro lotke s line na klape oraz czarna podsufitke s line... :naughty:

Trzeba znowu parcha robic na S line :wink4:

jaką lotkę?

Lotka czyli daszek klapy tył.

Szukałem dość długo i wczoraj kupilem na allegro za 200zl :)

ori za 200zł?

Opublikowano
  • Autor

Kupilem wlasnie na allegro lotke s line na klape oraz czarna podsufitke s line... :naughty:

Trzeba znowu parcha robic na S line :wink4:

jaką lotkę?

Lotka czyli daszek klapy tył.

Szukałem dość długo i wczoraj kupilem na allegro za 200zl :)

ori za 200zł?

Tak :naughty:

Trzeba miec reflex... :wink4:

995577281

Opublikowano

No to ładnie ustrzeliłeś mi się udało po bojach kupić ori miała 15 wyświetleń ale za prawie 2x taką cenę :embarrassed:

Gratki reflexu! :)

Opublikowano
  • Autor

No to ładnie ustrzeliłeś mi się udało po bojach kupić ori miała 15 wyświetleń ale za prawie 2x taką cenę :embarrassed:

Gratki reflexu! :)

Zgadnij za ile kupilem podsufitke :kox::polew:

Ps. moja lotka miala 8 wyswietlen :naughty:

Opublikowano

No ladnie, tylko tym razem nie rozbieraj :gwizdanie: Najwyzej swap i Q doloz :>

Opublikowano

No to ładnie ustrzeliłeś mi się udało po bojach kupić ori miała 15 wyświetleń ale za prawie 2x taką cenę :embarrassed:

Gratki reflexu! :)

Zgadnij za ile kupilem podsufitke :kox::polew:

Ps. moja lotka miala 8 wyswietlen :naughty:

Ty masz jakieś jakieś skrypty do wyszukiwania na allegro czy co ? :naughty: nawet nie chce wiedzieć za ile :tongue4::kox:

Opublikowano
  • Autor

No to ładnie ustrzeliłeś mi się udało po bojach kupić ori miała 15 wyświetleń ale za prawie 2x taką cenę :embarrassed:

Gratki reflexu! :)

Zgadnij za ile kupilem podsufitke :kox::polew:

Ps. moja lotka miala 8 wyswietlen :naughty:

Ty masz jakieś jakieś skrypty do wyszukiwania na allegro czy co ? :naughty: nawet nie chce wiedzieć za ile :tongue4::kox:

W sumie powiem jak sie potwierdzi, ze jest cala kompletna lacznie z lusterkiem... :>

Opublikowano

wojtek_a4 z tego co widze to przedniego zderzaka tez sie pozbyles ?

ogolnie powiedz mi co miales a czego sie pozybles i znowu musisz kupic ....

z tego co widze

to:

zderzak przod s-line

kierownica z plaskim dolem

rns-e

Opublikowano

progi S-line/S4...

Opublikowano
  • Autor

wojtek_a4 z tego co widze to przedniego zderzaka tez sie pozbyles ?

ogolnie powiedz mi co miales a czego sie pozybles i znowu musisz kupic ....

z tego co widze

to:

zderzak przod s-line

kierownica z plaskim dolem

rns-e

plus listwy drzwiowe.

W sumie nie zaluje.

Wylapuje takie ceny na allegro, ze na wszystkim zarobilem.

Ps. Listwy chyba juz w srode kupie pod kolor od razu... :)

Opublikowano
  • Autor

RNS-E właśnie sprzedaje Twój ziomek z Sulęcina :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rnse_1100_pln-t128299.0.html

Pół godziny temu pisalem PW.

W srode jestem w Sulecinie.

Moze sie skusze. :)

Opublikowano

Byłem kiedyś niedaleko na koloni w Ostrowie nad jakimś jeziorkiem :wink4:

Opublikowano

Kupilem wlasnie na allegro lotke s line na klape oraz czarna podsufitke s line... :naughty:

Trzeba znowu parcha robic na S line :wink4:

jaką lotkę?

Lotka czyli daszek klapy tył.

Szukałem dość długo i wczoraj kupilem na allegro za 200zl :)

tak wiem co to lotka - zastanawiałem się którą dokładnie :kox:

A o jakiej innej lotce myslales? :tongue4:

W sumie zapomniałem, że to avant - myślałem o lotce na klapę do sedana :kox:

Btw, jak znajdziesz jeszcze jedne takie fotele w dobrej cenie - daj znać :gwizdanie:

Opublikowano

ile to dobra cena za takie fotele ? :-)

Opublikowano
  • Autor

ile to dobra cena za takie fotele ? :-)

1150 z 4 boczkami :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.