Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idealnie :blink::shocked::good:

Opublikowano

mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ;)

Opublikowano

jednym słowem : :kox:

Opublikowano

fpytke ten zderzaczek :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

blad zarowek wylaczysz VAGiem, jest ustawienie specjalne do zderzaka DTM i nie sprawdza wtedy zarowek lamp przeciwgielnych. ja tak przelaczylem bo nie mam halogenow chwilowo... bladu nie ma...

a zderzak sliczny...

Opublikowano
  • Autor

blad zarowek wylaczysz VAGiem, jest ustawienie specjalne do zderzaka DTM i nie sprawdza wtedy zarowek lamp przeciwgielnych. ja tak przelaczylem bo nie mam halogenow chwilowo... bladu nie ma...

a zderzak sliczny...

Mozesz mi wiecej napisac o tym jak to zrobic?

Opublikowano

Widzę już postępy...Wojtek pamiętaj, że jak będziesz zakładał grill od RS4 to on ma większą "przezroczystość" niż standardowy grill tzn. w moim DTM oryginalnie chłodnica od klimy oraz osprzęt jest koloru czarnego high glossy, czyli czarny wysoki połysk. Dzięki temu świetnie zlewa się z grillem również high glossy. U ciebie chłodnica jest standardowego koloru (srebrny - popielaty) więc jak wstawisz grill od RS4 to będzie wszystko widać, podejrzewam że już co nieco prześwituje przez tego który masz. Poniżej prezentuje zdjęcie na którym widać to o czym piszę wyżej. Potraktuj to jako poradę jak zrobisz to już Twoja sprawa....aaaa brakuje jeszcze w zderzaku Carbon Fiber Front Lip - karbonowy spojler. Cena jest zaporowa w granicach 1800zł ale mogę Tobie załatwić w okolicach 1630zł brutto :tongue4:

25q-18-01.jpg

Od razu widać, że to wersja modyfikowana, gdyż w oryginale tak nie ma :wink4: :wink4:

Opublikowano

bierzesz VAGa ;]

łączysz sie z central electronics [09]

wybierasz Adaptacje

i na kanale :Channel 016: Fog Light Cold Diagnosis

zmieniasz z 0 na 1 ....

0 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis active

1 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis inactive (i.e. for DTM Edition)

ceiszysz sie brakiem błędu ;]

Opublikowano
  • Autor

Arki przed chwila sprawdzalem u mnie chlodnice.

Jest koloru czarnego, nie widze nic co by ''razilo'' innym kolorem :)

Przypadek czy mega dzwon :kox: :>

Opublikowano

Super z nowym zderzakiem, ale czemu nie na slrach... :confused4: ;(

Opublikowano
  • Autor

SLRy okazały sie marnymi jakosciowo.

Nie odpowiadalo mi to za bardzo... :wallbash:

Caly czas szukam cos ciekawego w 19stce :)[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 08:13_________________________________________________Wczoraj wkleilem fotki na fotosik.pl dzisiaj juz mi sie limit skonczyl i zdjecia sa niedostępne :wallbash:

Jaki inny serwer polecacie? :embarrassed:

Opublikowano

imageshack.us

Opublikowano

picturepush.com ja używam

Opublikowano

Ciekawy przypadek, widocznie masz wersję przygotowaną pod DTM :> :>

Opublikowano

SLRy okazały sie marnymi jakosciowo.

Nie odpowiadalo mi to za bardzo... :wallbash:

Caly czas szukam cos ciekawego w 19stce :)[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 08:13_________________________________________________Wczoraj wkleilem fotki na fotosik.pl dzisiaj juz mi sie limit skonczyl i zdjecia sa niedostępne :wallbash:

Jaki inny serwer polecacie? :embarrassed:

Szukaj w takim razie Lorinserów oryginalnych... :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Dodoalem fotki na inny serwer.

Mam nadzieje, ze teraz bedzie wszystko ok i fotki nie znikna po 3 godzinach jak na fotosiku :embarrassed: ;(

Szukam listw s4 jakby ktos widzial :wink4:

Na allegro od dawnaaaa nie widzialem.

Wrclaguna dzieki za linka. Bede licytowal.

Dokupi sie drugi i bedzie ok :)

dtm4.jpg

dtm3.jpg

dtm2.jpg

dtm1.jpg

dtm.jpg

Opublikowano

ale ładnie się prezentuje autko-najładniejsza felga w Audi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.