Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mody jak najbardziej słuszne. Myśle jednak ze powinienes pomalować bude pod kolor zderzaka a nie odwrotnie. Ten niebieski jest za***isty. :>

Opublikowano

no no - jedziesz z koksem równo :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj mialem 15 minut wolnego wiec musialem zobaczyc jak zderzak bedzie wygladac na aucie :wink4:

Szkoda, ze nie doszly graty z serwisu, byloby bardziej obrazowo :)

Fotki jak zwykle do d*py :>

a992846e3083f0a0.jpg

25bfad7e380bfd34.jpg

c33dc7ba2485870d.jpg

Opublikowano
  • Autor

lux malina :good: zderzaczek obudowy aluminiowe tez zalozone :naughty:

No wlasnie mam co do nich mieszane uczucia...sam nie wiem dlaczego bo sa rewelacyjne:)

Opublikowano

Zderzak super wygląda. Przynajmniej z przodu (mogłeś zrobić jeszcze zdjęcia z boku).

Trochę tylko standardowy grill jest za mało agresywny do tego zderzaka.

Opublikowano
  • Autor

Zderzak super wygląda. Przynajmniej z przodu (mogłeś zrobić jeszcze zdjęcia z boku).

Trochę tylko standardowy grill jest za mało agresywny do tego zderzaka.

Bedzie od RS4 przerabiany.

Innego tam nie widze :)

Opublikowano

Jak byś wyrezał turbo, to by Ci było szkoda nie jeździć :naughty:

Dawaj zderzak w black, a jak za miesiąc znowu będziesz miał fazę na sprzedaż paździeża to od Ciebie odkupię gotowy zderzaczek do podmianki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jak byś wyrezał turbo, to by Ci było szkoda nie jeździć :naughty:

Dawaj zderzak w black, a jak za miesiąc znowu będziesz miał fazę na sprzedaż paździeża to od Ciebie odkupię gotowy zderzaczek do podmianki :polew: :polew: :polew:

Mozliwe.

U mnie to czesto sie zmienia wizja.

Jak mam DTMa to chce s-lina, jak mam s-lina to chce DTMa :polew::)

Opublikowano

Jak byś tak jeszcze dorezał do niego halogeny tak jak ma zderzak Hofele :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Po zdjeciach widac, ze wszystko mozna:

57518b97918844bb.jpg

00b5be0d3e7d3c7c.jpg

Musze poszperac w necie jak to zrobil...

Opublikowano
:naughty: trzymam :good:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 10:03_________________________________________________Wojtek, a ten zderzak z Twoich zdjęć to nie jest przypadkiem właśnie Hofele taki jak u bajk'a ? Hofele ma właśnie halogeny montowane seryjnie, choć widzę, że się różnią.
Opublikowano

9dbb0b4f20d1acf5.jpg :cwaniak1:

Opublikowano
  • Autor

9dbb0b4f20d1acf5.jpg :cwaniak1:

NIezle :naughty:

Kolego a mozesz mi jeszcze wstawic grill od rs4?

Bede wdzieczny jak sie uda... :wink4:

Opublikowano

9dbb0b4f20d1acf5.jpg :cwaniak1:

NIezle :naughty:

Kolego a mozesz mi jeszcze wstawic grill od rs4?

Bede wdzieczny jak sie uda... :wink4:

mówisz i masz :kox: odrazu "wsadziłem" kratki

5feb04f58544420a.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

9dbb0b4f20d1acf5.jpg :cwaniak1:

NIezle :naughty:

Kolego a mozesz mi jeszcze wstawic grill od rs4?

Bede wdzieczny jak sie uda... :wink4:

mówisz i masz :kox: odrazu "wsadziłem" kratki

5feb04f58544420a.jpg

Mistrzu dziekuje :notworthy::good:

Mam tylko nadzieje, ze w realu bedzie w polowie tak wygladal... :kox:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 20:24_________________________________________________

:naughty: trzymam :good:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 10:03_________________________________________________Wojtek, a ten zderzak z Twoich zdjęć to nie jest przypadkiem właśnie Hofele taki jak u bajk'a ? Hofele ma właśnie halogeny montowane seryjnie, choć widzę, że się różnią.

To jest DTM z wstawionymi halogenami.

NIe moge teraz juz znalezc jak to zrobili.

Widzialem na innej A4 DTM jak przerobili dzieki kratka z RS4 B5.

Opublikowano

Jak by nie patrzeć to inny zderzak :blink:

Opublikowano
  • Autor

Nie.

Moj jest juz u lakiernika od rana.

W czwartek odbieram i pokaze jak wyszlo.

Niestety na razie nie bedzie grilla RS4.

Musze odpoczac bo z kasa troche przesadzilem na auto w tej chwili :wallbash:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 15:37

Zderzak juz na miejscu.

NIestety tak jak pisalem chwilowo brak kasy na grill RS4.

Na ta chwile musze jeszcze cos zrobic z wywalajacym bledem przepalonych zarowek przeciwmgielnych.

Chce tez wstawic tylni zderzak od DTMa, na ta chwile szukam kogos kto jest w stanie mi go przerobic z sedana na avanta.

Pozdrawiam :)

_________________________________________________1a8b5f9a0b980281.jpg

f8e26c76e70a259c.jpg

70dfba45324a4885.jpg

4d4632e69af6f1c8.jpg

3ce251e3e8a34ada.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.