Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bierzesz VAGa ;]

łączysz sie z central electronics [09]

wybierasz Adaptacje

i na kanale :Channel 016: Fog Light Cold Diagnosis

zmieniasz z 0 na 1 ....

0 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis active

1 = Fog Light Cold Lamp Diagnosis inactive (i.e. for DTM Edition)

ceiszysz sie brakiem błędu ;]

Mam mały problem z tym kodowaniem.

Bylem na trzech vag w tym dwa to dobre zakaldy sie tym zajmujace i w kazdym nie mogli sie polaczyc z kanalem 16 :wallbash:

Do kanalu 14 jest OK.

Dalej <<<Ta funkcja NIE jest obsługiwana>>>

POMOCY!!! :wallbash: Bo info na fisie o tych halogenach doprowadzi mnie do szalu !!! :embarrassed:

Opublikowano

dziwne bo ja bez problemu wyłączyłem sobie to powiadomienie wlasnie w ten sposob.

a moze po prostu kanal 15 jest nie obslugiawany? moze trzeba wklepac recznie a isc po kolei...

Opublikowano
  • Autor

dziwne bo ja bez problemu wyłączyłem sobie to powiadomienie wlasnie w ten sposob.

a moze po prostu kanal 15 jest nie obslugiawany? moze trzeba wklepac recznie a isc po kolei...

No do kanalu 14 wszytsko OK.

15 16 17 juz nie :confused4:

Opublikowano

Może Twój moduł centralnej elektryki nie obsługuje takiej opcji i tyle...

Opublikowano

uuuuu to chyba zaraz zderzak bedzie for sale albo ledy beda rezane ... albo moduł centralnej elektryki do zmiany :gwizdanie:

Opublikowano

uuuuu to chyba zaraz zderzak bedzie for sale albo ledy beda rezane ... albo moduł centralnej elektryki do zmiany :gwizdanie:

Kolego zderzak już od miesiąca jest na sprzedaż... słabo temat śledzisz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

uuuuu to chyba zaraz zderzak bedzie for sale albo ledy beda rezane ... albo moduł centralnej elektryki do zmiany :gwizdanie:

Kolego zderzak już od miesiąca jest na sprzedaż... słabo temat śledzisz :tongue4:

Raczej byl... :)

Kolejna zmiana planow.... :naughty:

Opublikowano

znowu zostaje w rodzinie..i kolejne mody ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

taaa :polew:

DVD Phantom zamontowane.

W zaglowkach LCD moze w weekend.

Pojawila sie dokladka carbonowa do zderzaka DTM na allegro ale 700zl troche mnie meczy :mysli: :mysli: :mysli:

No i jednak kupuje grill RS4 i bedzie razanko.

Pozatym kompletuje avusy 17 cali ET35 na zime.

No i caly czas szukam listw S4 na drzwi.

Wszedzie tylko s line :wallbash:

Opublikowano

Listwy S4 podrozaly w ASO do 1600PLN :shocked:

Sprzedam swoje za tysiaka :polew:

Opublikowano
  • Autor

Listwy S4 podrozaly w ASO do 1600PLN :shocked:

Sprzedam swoje za tysiaka :polew:

odejmij 200zl i wysylaj.

Dolozysz do porzadnej skrzyni a nie bedziesz ta z diesla meczyl :tongue4:

Opublikowano

Widze, ze w temacie jestes :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widze, ze w temacie jestes :decayed:

NIe zmieniaj tematu tylko za pakowanie sie wez :polew:

W temacie...3mam kciuki i zazdroszcze :good:

Jak czytam Twoj temat to zal mi troche mojej S6.

Moze nie taka mocna ale przyjemnie sie jezdzilo.

Opublikowano

Jak czytam Twoj temat to zal mi troche mojej S6.

Moze nie taka mocna ale przyjemnie sie jezdzilo.

Człowieku Twoje S6 (RS6) mogę przeglądać ile bądź, nie wiem co Cię podkusiło żeby z takiej fury na gnojowoza wsiąść, dla mnie ten samochód był przezajebisty, teraz człowiek upalający te S6 ma zmarszczki od ciągłego uśmiechu.

Co nie zmienia faktu że a4 też mi się podoba :wink4:.

Opublikowano

V8 :good: chociaż dobry klekot też jest :evil: dzisiaj z kumplem smigałem 3.0d 270 KM w X5 i :kox:

Opublikowano

V8

yy, ale 2,7 to v6 raczej :gwizdanie:

Opublikowano

Mówiliśmy o motorowni w S6... :gwizdanie:

Opublikowano

W s6 to V8 :naughty: :naughty:

Opublikowano

a to ja zawiesiłem sie na aucie FLyera ;]

:kox: :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.