Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie wiem co za listwy..ale chyba nie ori :

car3.jpg

car6.jpg

Opublikowano

Tylko na to patrze i nie mam pojecia jak to rozkleic :kwasny:

sa zgrzane ultradzwiekami. nie ma inengo wysjcia tylko podwazac czyms i sluchac jak trzaska ;]

rozumiem ze kolor tapicerki Ci nie pasi i dlatego chcesz rezac?

jak sie boisz to mozesz mi wsylac;] bedzie jak ORI :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tylko na to patrze i nie mam pojecia jak to rozkleic :kwasny:

sa zgrzane ultradzwiekami. nie ma inengo wysjcia tylko podwazac czyms i sluchac jak trzaska ;]

rozumiem ze kolor tapicerki Ci nie pasi i dlatego chcesz rezac?

jak sie boisz to mozesz mi wsylac;] bedzie jak ORI :wink4:

Po pierwsze boczek jest materialowy a ja mam skorzany.

Po drugie ma elektryczne sterowanie szyb a ja mam oczywiscie piekne korbki jak przystalo na audi :wallbash::confused4:

No nic jeszcze musze dojrzeć do rozwalenia tego boczka.... :decayed:

Opublikowano

Tylko na to patrze i nie mam pojecia jak to rozkleic :kwasny:

sa zgrzane ultradzwiekami. nie ma inengo wysjcia tylko podwazac czyms i sluchac jak trzaska ;]

rozumiem ze kolor tapicerki Ci nie pasi i dlatego chcesz rezac?

jak sie boisz to mozesz mi wsylac;] bedzie jak ORI :wink4:

Po pierwsze boczek jest materialowy a ja mam skorzany.

Po drugie ma elektryczne sterowanie szyb a ja mam oczywiscie piekne korbki jak przystalo na audi :wallbash::confused4:

No nic jeszcze musze dojrzeć do rozwalenia tego boczka.... :decayed:

Bieniek na tym polegl. Moze Tobie pojdzie lepiej :good:

Opublikowano
  • Autor

Tylko na to patrze i nie mam pojecia jak to rozkleic :kwasny:

sa zgrzane ultradzwiekami. nie ma inengo wysjcia tylko podwazac czyms i sluchac jak trzaska ;]

rozumiem ze kolor tapicerki Ci nie pasi i dlatego chcesz rezac?

jak sie boisz to mozesz mi wsylac;] bedzie jak ORI :wink4:

Po pierwsze boczek jest materialowy a ja mam skorzany.

Po drugie ma elektryczne sterowanie szyb a ja mam oczywiscie piekne korbki jak przystalo na audi :wallbash::confused4:

No nic jeszcze musze dojrzeć do rozwalenia tego boczka.... :decayed:

Bieniek na tym polegl. Moze Tobie pojdzie lepiej :good:

Bieniek poległby na przedbiegach bo roletki sa do avanta a on ma sedana.

Dobrze, ze nic nie zdarzył rozwalić... :wink4:

Opublikowano

Zorientowalem sie,ze to do avanta jak Ty je kupiles.Bylem pewny,ze nie ma roznicy.No i rezania za duzo,a przydatnosc jak dla mnie znikoma.

Opublikowano

Tu masz tani grill RS4 z pękniętą ramką, której nie potrzebujesz :wink4:

http://allegro.pl/audi-rs4-atrapa-i1186771877.html [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 13:15_________________________________________________A tu masz to czego Ci brakuje pod zderzakiem:

http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e0-05-08-dtm-spoiler-karbon-carbon-ory-i1194895463.html

Opublikowano

Tak btw... moj zderzak S-line mimo, ze mam nienajnizszy zawias jest zrysowany od dolu mocno... a co dopiero uszkodzic taki spoilerek :kwasny:

Opublikowano

te fele to od CLSa? :))

Opublikowano
  • Autor

Jutro grill bedzie jednak u mnie :wink4:

1186771877

Znalazlem przerobiony grill od DTMa z wklejonymi halogenami:

Hithere.jpg

chociaz przypomina mi ten z RS4 to chyba jednak wole bez halogenow.

Co myslicie? :rolleyes:

Opublikowano

Jednak się zdecydowałeś na ten z połamaną ramką :good: ciekawe jak to Ci wyjdzie :mysli:

Osobiście z halogenami mi się bardzo podoba :kox:

Opublikowano

Moim zdaniem też, z halogenami jest super! Piękne auto, szkoda, że mnie nie stać ha ha ha :hi:

Opublikowano

z halogenami jest bardzo ok jakos mnie sie te dtmy bez halogenow nie podobaja

Opublikowano

mnie tam nie podchodza halogeny w dtm. wolalbym ledy z s6 wstawic w to miejsce. osobiscie szukam numeru czesci zderzaka dtm ale w wersji USA z obrysami - taki mam w planach.

Opublikowano
  • Autor

Pytanie z czego on te halogeny zaadoptował :rolleyes:

Opublikowano

A moim zdaniem oryginalny DTM (bez halogenów) wygląda bardziej rasowo.

Opublikowano

Pytanie z czego on te halogeny zaadoptował :rolleyes:

Takie kratki to chyba tylko w rs'ach :mysli: w B5 są podobne, nawet sid ma u siebie w ofercie, no i bajk miał podobne w hofele[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 22:16_________________________________________________Albo to są te kratki usa, które malik chciał kiedyś ciągnąć do esy.

Opublikowano
  • Autor

Moze ktos z Was potrafi po fotce ocenicz czy to listwy S4 czy s line?

1207006251

Opublikowano

na moje oko to S4 :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.