Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mimo, wszytsko 2800zl za dekielki to lekka przesada... :gwizdanie:

niedaj Boze przy wymianie kol jeden dekielek gdzies poleci ...... :kox:

Koszta są i to nie małe, całkiem niezły komplecik by kupił za same dekielki, ale patrząc na ceny kompletów od Bentleya to wcale sie nie dziwie czemu taka cena :wink4:, ale autko by się prezentowało pięknie na tym kółku, już jest :kox:, a co dopiero na tej feli :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Heh powiem wam ze i tak wytargowalem duzo lepsze ceny niz sa na allegro za te 3 sztuki.

Mimo wszystko jak zobaczylem cene dekielkow to padlem.

Nawet na ''soczek'' na miasto balbym sie jechac w pozniejszych godzinach z mysla, ze na kolejny komplet dekielkow mam wydac 3 tys zl :evil:

Opublikowano
DSC_0416.jpg
Opublikowano

DSC_0416.jpg

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Bo chyba raczej się tego nie maluje...

csc0455800x600.jpg

a czemu sie nei maluje. spokojnie mozna prysnac jak kazdy plastik. zreszta ORI pewnie jest tez po prostu lakierowana...

Opublikowano

Wojtek a co za problem dorobić sobie w firmie dobrą najlejkę i zrobić swoje dekielki za 50 zeta :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek a co za problem dorobić sobie w firmie dobrą najlejkę i zrobić swoje dekielki za 50 zeta :cool1:

Dekielek sklada sie z dwoch czesci.

O ile srodkowy symbol B nie jest problemem to druga czesc dekielka jest tloczona i wzor nie nalezy do latwych.

Majac chociaz jedna sztuke mozna pobawic sie w dorobieni z zywicy i polakierowac element. NIestety nie znam takich osob, ktore moglyby mi to zrobic profesjonalnie :confused4:

Opublikowano

Bentely'e sa mega i nie jedna osoba chcialaby miec takie kolo u siebie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kiera TT w drodze :kox:

1222212300

Opublikowano

Kiera TT w drodze :kox:

1222212300

Karwa jest :kox:, Ile dałeś? Daj na PW. DO b5 to podejdzie :mysli::evil:

Opublikowano
  • Autor

Kiera TT w drodze :kox:

1222212300

Karwa jest :kox:, Ile dałeś? Daj na PW. DO b5 to podejdzie :mysli::evil:

Nie chce mi sie kazdemu odpisywac na PW.

Cena 1600zl.

Nowka sztuka.

Opublikowano

za***iście ta kierka wygląda :kox:

Opublikowano

Czegos takiego bede szukal :)

Opublikowano
  • Autor

Ma ktos tasme do sprzednia co by multi zadzialalo...? :)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 10:00_________________________________________________I pomyslec, ze taka kiere mialem juz pare ladnych miesiecy temu... :rolleyes:

7f7054010d8ee1d0.jpg

Opublikowano

Ma ktos tasme do sprzednia co by multi zadzialalo...? :)[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 10:00_________________________________________________I pomyslec, ze taka kiere mialem juz pare ladnych miesiecy temu... :rolleyes:

7f7054010d8ee1d0.jpg

Malina :slina:

Opublikowano

Piano black i kiera :kox:

Opublikowano

zmień jeszcze te stołki i nie będzie źle... :decayed:

Opublikowano

Stolkow juz nie ma... sa kubly skorzane z B6 :)

Opublikowano

Skąd taką nówkę sztukę za 1600zł? Też poproszę :D

Opublikowano
  • Autor

zmień jeszcze te stołki i nie będzie źle... :decayed:

Tak jak Fly pisze.

Stolki sa juz kubly. Zdjecie jest poprostu b stare :)

mlody_drog kiera oczywiscie z allgero.

Trzeba sledzic.... :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.