Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na górze jest jakieś otarcie..

Opublikowano

I pomyslec, ze taka kiere mialem juz pare ladnych miesiecy temu... :rolleyes:

7f7054010d8ee1d0.jpg

Miałeś nawet ładniejszą, przeszytą białą nicią :kox:

Opublikowano
  • Autor

I pomyslec, ze taka kiere mialem juz pare ladnych miesiecy temu... :rolleyes:

7f7054010d8ee1d0.jpg

Miałeś nawet ładniejszą, przeszytą białą nicią :kox:

No trudno :)

Gdzie ta kiera... :evil:??

Juz zabralbym sie za montowanie... :wallbash::decayed:

Opublikowano

a'propos montażu kierownicy :D trzeba sciagnac kleme przy odłączaniu poduchy czy wystarczy "bez zaplonu" ? bede na dniach zmieniał w koncu na skorzana z multi ;p

Opublikowano

kto szuka dekielków od bentleya i ile jest skłonny dać ? :mysli::cool1: jaki mają mieć rozmiar

Opublikowano
  • Autor

kto szuka dekielków od bentleya i ile jest skłonny dać ? :mysli::cool1: jaki mają mieć rozmiar

Pytasz o rozmiar bo chcesz je dorobic?[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 11:33_________________________________________________

a'propos montażu kierownicy :D trzeba sciagnac kleme przy odłączaniu poduchy czy wystarczy "bez zaplonu" ? bede na dniach zmieniał w koncu na skorzana z multi ;p

Wystarczy bez zaplonu.

Ale co Ci szkodzi na wszelki wypadek odkrecic jedna srubke... :tongue4:

Opublikowano

kto szuka dekielków od bentleya i ile jest skłonny dać ? :mysli::cool1: jaki mają mieć rozmiar

Pytasz o rozmiar bo chcesz je dorobic?[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 11:33_________________________________________________

a'propos montażu kierownicy :D trzeba sciagnac kleme przy odłączaniu poduchy czy wystarczy "bez zaplonu" ? bede na dniach zmieniał w koncu na skorzana z multi ;p

Wystarczy bez zaplonu.

Ale co Ci szkodzi na wszelki wypadek odkrecic jedna srubke... :tongue4:

nie, po prostu wydaje mi się że są dwa rozmiary, ale mogę się mylić

Opublikowano
  • Autor

kto szuka dekielków od bentleya i ile jest skłonny dać ? :mysli::cool1: jaki mają mieć rozmiar

Pytasz o rozmiar bo chcesz je dorobic?[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 11:33_________________________________________________

a'propos montażu kierownicy :D trzeba sciagnac kleme przy odłączaniu poduchy czy wystarczy "bez zaplonu" ? bede na dniach zmieniał w koncu na skorzana z multi ;p

Wystarczy bez zaplonu.

Ale co Ci szkodzi na wszelki wypadek odkrecic jedna srubke... :tongue4:

nie, po prostu wydaje mi się że są dwa rozmiary, ale mogę się mylić

Ta felga ktora pokazywalem ma tylko jeden rodzaj dekielka.

Co do ceny...mysle, ze spokojnie moglbym dac 1tys za dekielki.

Opublikowano

nie wiem jaką pokazywałeś, ale pewnie z dużym deklem....

tysiąc hmm

Opublikowano
  • Autor
DSC_0416.jpg
Opublikowano

Najładniejsza B7 na forum.

Opublikowano
  • Autor

Mlody ale ta B7 na Bentleyach to nie moja... :polew:

Opublikowano

Ale że..

ale jak..

ale serio..

no nie mów :) a ja mówię o Twojej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale że..

ale jak..

ale serio..

no nie mów :) a ja mówię o Twojej :decayed:

Milo ale jeszcze sporo do najladniejszego... :wink4:

Opublikowano

Czemu zderzak sprzedajesz ?

Opublikowano

co do dekli jak będziesz chiał to mam dostęp ale za tysiąc nie pójdą

Opublikowano
  • Autor

co do dekli jak będziesz chiał to mam dostęp ale za tysiąc nie pójdą

Ok.

Za ile moga pojsc? :rolleyes:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 20:06_________________________________________________

Czemu zderzak sprzedajesz ?

Zrodzil mi sie lekko inny plan na A4.

Cos innego :decayed:

Opublikowano

za ile nie wiem, kolega nie może się zdecydować :polew:

Opublikowano
  • Autor

za ile nie wiem, kolega nie może się zdecydować :polew:

To niech dalej je czysci z kurzu... :polew:

Opublikowano

ma 5 takich, ori zapakowanych, pewnie wystawi na allegro niedługo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.