Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kola od Bentleya :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie moge znalezc cene dekielkow do tych felg.

Ktos moze zna orientacyjne ceny?

Opublikowano

bentlejowe fajne ale od slra lepsze :disgust:

Opublikowano
  • Autor

bentlejowe fajne ale od slra lepsze :disgust:

Tez nie moge znalezc w ORI :wallbash:

Opublikowano

sprzedałem pewnej osobie moduł ciśnienia opon i niedługo powinien się pochwalić felami z Bentleya :kox:

Opublikowano

Czyli Bogato jak mniemam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sprzedałem pewnej osobie moduł ciśnienia opon i niedługo powinien się pochwalić felami z Bentleya :kox:

Jaki wzor feli?

Taki jak dalem wyzej?

Jest kilka dobrych Bentleyowych felg :wink4:

Opublikowano

Te które pokazałeś wyglądają bardzo dobrze.

Z tego co zauważyłem to takie felgi kosztują od 2000E w górę za komplet - rozumiem, że za 5tyś.zł chcesz sam skompletować zestaw ? Na Allegro są na razie 3 :> (bez dekielków).

Dekielki są chyba "2 częsciowe" i ciężko dostępne

Opublikowano

tak sie spytam za ile wyczaiłeś Listwy od S4 :D bo poluje i nie widzę w Good Price :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

tak sie spytam za ile wyczaiłeś Listwy od S4 :D bo poluje i nie widzę w Good Price :wallbash:

800zl.

Kupilismy 3 komplety na allegro.

Opublikowano

tak sie spytam za ile wyczaiłeś Listwy od S4 :D bo poluje i nie widzę w Good Price :wallbash:

800zl.

Kupilismy 3 komplety na allegro.

Ja dałem 850, teraz są po 900:

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-i1208123211.html

... 4-ty kupił Pepin :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 15:39_________________________________________________Wojtek, a czy Ty przypadkiem nie szukałeś kiedyś tych felg :mysli:

http://allegro.pl/felgi-sportec-5x112-rarytas-okazja-rs4-19cali-i1213133684.html

... blisko masz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak sie spytam za ile wyczaiłeś Listwy od S4 :D bo poluje i nie widzę w Good Price :wallbash:

800zl.

Kupilismy 3 komplety na allegro.

Ja dałem 850, teraz są po 900:

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-i1208123211.html

... 4-ty kupił Pepin :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 15:39_________________________________________________Wojtek, a czy Ty przypadkiem nie szukałeś kiedyś tych felg :mysli:

http://allegro.pl/felgi-sportec-5x112-rarytas-okazja-rs4-19cali-i1213133684.html

... blisko masz :wink4:

Kiedys tak.

Pozniej mialem jeden komplet i na zywo nie wygladaja moim zdaniem na 19 cali...

Pozatym te fele byly na allegro za 1600zl.

Kupil je Nowak i teraz troche podrożały... :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 15:53_________________________________________________Dzwonilem do Bentleya w sprawie kosztu dekielkow...

700zl za sztuke :polew::kox::evil:

Padlem... :wallbash:

Opublikowano

Wojtku jaką zapodasz blendę na przednią tablicę? Może się orientujesz ile kosztuje albo jaki ma nr. blenda jak u mnie(PDC, tablica schowana) tylko w czarnym połysku (jak w DTM)? Bo chyba raczej się tego nie maluje...

csc0455800x600.jpg

Opublikowano

:naughty:

DoOei.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wojtku jaką zapodasz blendę na przednią tablicę? Może się orientujesz ile kosztuje albo jaki ma nr. blenda jak u mnie(PDC, tablica schowana) tylko w czarnym połysku (jak w DTM)? Bo chyba raczej się tego nie maluje...

csc0455800x600.jpg

Jeszcze nie sprawdzalem dokladnie tematu.

Narazie trytytki rzadza... :kox:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:55_________________________________________________

:naughty:

DoOei.jpg

Ta fela tez jest mega koks.

Narazie odpuscilem Bentleye ze wzgeldu na koszt dekielkow--> 2800zl :polew:

Opublikowano

Nie moge znalezc cene dekielkow do tych felg.

Ktos moze zna orientacyjne ceny?

kumpel ze http://stylepoznan.com/ .. kupował orygianlna dekielki . .nie dał rady znaleźć nic kilkastówek z sztukę [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 17:10_________________________________________________

800zl.

Kupilismy 3 komplety na allegro.

Ja dałem 850, teraz są po 900:

http://allegro.pl/audi-s4-s-line-listwy-i1208123211.html

... 4-ty kupił Pepin :wink4:

już się malują :)

Opublikowano
  • Autor

Mimo, wszytsko 2800zl za dekielki to lekka przesada... :gwizdanie:

Opublikowano

gdyby na Allegro była 4 felga w podobnej cenie co 3 pozostałe to nawet po zakupie dekielków za 2800zł komplet wyszedłby "tanio" :naughty:

Opublikowano

Mimo, wszytsko 2800zl za dekielki to lekka przesada... :gwizdanie:

niedaj Boze przy wymianie kol jeden dekielek gdzies poleci ...... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.