Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękne :good: Jeszcze tylko nakładki na szyny prowadzące :wink4:

Który karbon dorwałeś 7V7 czy 45X?

Opublikowano
  • Autor

Piękne :good: Jeszcze tylko nakładki na szyny prowadzące :wink4:

Który karbon dorwałeś 7V7 czy 45X?

Ty to mnie zawsze zadzwisz :decayed:

Nie wiedziałęm, że sa dwa rodzaje:)

Czym się rożnią?

A polowałęm spory czas na allegro i albo nie było albo chore ceny.

Sprawdze później po nr.

Opublikowano
  • Autor

45X sa od RS4 B7 a 7V7 od S4 B6 :tongue4:

Ale czym sie roznia?

Opublikowano

oki już wiem..carbon jest inny..od s4 są carbonowe kratki jak łuski a rs4 kratki są większe i pod kątem..

Opublikowano
  • Autor

Piękne :good: Jeszcze tylko nakładki na szyny prowadzące :wink4:

Bartku a mógłbyś mi podać nr tych nakładek?

Twoja wiedza bije tych leszcze z mojego ASO. Co chwile mi coś złego zamawiają :wallbash:

Opublikowano

przepiekne fotele :slina: nawet cale w skorze Recaro nie robia na mnie takiego wrazenia jak polaczenie skory i alcantary :kox:

Opublikowano

Wojtek jest pienknie :good: :good: tylko te korby z tyłu :tongue4:

Opublikowano

Nie no. Wojtek stołki wypas :kox: a ta alkantara to już w ogóle rarytasik jak z pewexu :slina:.

Powiedz czy z tyłu też jest opcja włączenia grzania pupki ?

Bardzo ładny środeczek się zrobił :good:

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie :no:

Przez telefon gość wspominał, że jest taka opcja ale nie dotyczyła mojego kompletu... :confused4:

No trudno. Musze się zadowolić tym co jest :)

Opublikowano

:slina:piękne siedziska.

Wojtek jak już zakupiłeś boczki to czas na elektrykę tylnich szybek :good:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek jest pienknie :good: :good: tylko te korby z tyłu :tongue4:

No właśnie ich nie będzie.

Bo faktor skóry na boczkach jest inny niż ten ze stołków B6.

Boczki zaraz będą już z recaro i nie będę miał otwieranych szyb z tyłu dopóki ich nie zamontuje a nie mam o tym zielonego pojęcia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mało tego wytarte są przyciski od otwierania szyb jak to bywało w B6 i czeka mnie ich wymiana :chytry:

Poza tym mam problem z błędem G128 ponieważ to są fotele z B6 a ja u siebie mam czujnik zajetego miejsca pasażera i nie potrafię tego obejść.

Ma ktoś może jakiś pomysł?

Opublikowano

Musisz zmienić w kodowaniu na inny kraj, Z tego co pamiętam to jest chyba w centralnym zespole elektrycznym.[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:24_________________________________________________tu masz wszystko, musisz zmienic kodowanie od pasów:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29

Opublikowano
  • Autor

Musisz zmienić w kodowaniu na inny kraj, Z tego co pamiętam to jest chyba w centralnym zespole elektrycznym.[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:24_________________________________________________tu masz wszystko, musisz zmienic kodowanie od pasów:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29

Czyli wychodzi mi na:

01001

Dobrze czy coś namieszałem?

Opublikowano

Musisz zmienić w kodowaniu na inny kraj, Z tego co pamiętam to jest chyba w centralnym zespole elektrycznym.[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:24_________________________________________________tu masz wszystko, musisz zmienic kodowanie od pasów:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29

Czyli wychodzi mi na:

01001

Dobrze czy coś namieszałem?

Masz zmienić przed ostatnią wartość, prawdopodobnie spróbuj 0

Opublikowano
  • Autor

Musisz zmienić w kodowaniu na inny kraj, Z tego co pamiętam to jest chyba w centralnym zespole elektrycznym.[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:24_________________________________________________tu masz wszystko, musisz zmienic kodowanie od pasów:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_%288E%29_Instrument_Cluster_%288EC/8ED/8HE%29

Czyli wychodzi mi na:

01001

Dobrze czy coś namieszałem?

Masz zmienić przed ostatnią wartość, prawdopodobnie spróbuj 0

Niestety nie pomaga :wallbash:

Najgorsze jest to, że żona z dzieckiem jeździ codziennie autem a poduszki przez to nie są aktywne i już jestem bezsilny....

Macie może jeszcze jakieś pomysły?

Opublikowano

Ja mam Wojtek ten sam problem. :disgust: Po zmianie stołków tak samo wywala mi błąd o którym wspominasz (zajęte miejsce pasażera) i świeci cały czas poduszka. :thumbdown:

Opublikowano

Nie rozumiem... miales wczesniej fotele z B6 i nie bylo tego problemu?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.