Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakbym miał 1.9 to też by mi się pewnie znudził :decayed:

Na 2.0 nawet patrzeć nie chciałęm :polew: :polew: :polew::decayed:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:38_________________________________________________

Poczekaj, skocze do providenta i biore kiere + recaro :evil:

Ok :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 18:38_________________________________________________

:blink: furka na sprzedaz idzie

Si.

Juz pazdzierzem jezdze ponad rok.

Nigdy nie mialem auta 2 lata

Opublikowano

To ile chcesz za lusterka i listwy S4 ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To ile chcesz za lusterka i listwy S4 ? :gwizdanie:

Wszystko w dziale sprzedam.

Listwy 880zl. Moj koszt wysylki.

Lusterka 550zl.

Pozdrawiam

Opublikowano

felgi będziesz sprzedawał?

Opublikowano

kup sobie drugie auto do zabawy, a audi zostaw

Opublikowano
  • Autor

felgi będziesz sprzedawał?

Tak.

1700zl bez opon.

Opony za bardzo nie chcialbym sprzedawac ze wzgledu, ze kupilem jako nowki sztuki.

A w przyszlym aucie pewnie tez beda 19.

No chyba ze kupie a6 c6.

Tam 20 cali to minimum :wink4:

Opublikowano

felgi będziesz sprzedawał?

Tak.

1700zl bez opon.

Opony za bardzo nie chcialbym sprzedawac ze wzgledu, ze kupilem jako nowki sztuki.

A w przyszlym aucie pewnie tez beda 19.

No chyba ze kupie a6 c6.

Tam 20 cali to minimum :wink4:

one są moje
Opublikowano

felgi będziesz sprzedawał?

Tak.

1700zl bez opon.

Opony za bardzo nie chcialbym sprzedawac ze wzgledu, ze kupilem jako nowki sztuki.

A w przyszlym aucie pewnie tez beda 19.

No chyba ze kupie a6 c6.

Tam 20 cali to minimum :wink4:

one są moje

to aktualne czy nie?

Opublikowano
  • Autor

felgi będziesz sprzedawał?

Tak.

1700zl bez opon.

Opony za bardzo nie chcialbym sprzedawac ze wzgledu, ze kupilem jako nowki sztuki.

A w przyszlym aucie pewnie tez beda 19.

No chyba ze kupie a6 c6.

Tam 20 cali to minimum :wink4:

one są moje

to aktualne czy nie?

Jeśli mARCIN607 nie potwierdzi mi dzis czy je kupuje za 1700zl to beda do sprzedania.

Odpowiem po południu.

Pozdrawiam

Opublikowano

oki.

Opublikowano

bo wy tam we włoszech to tylko w japonkach jezdzicie :wink4::decayed:

Widzałem w paru autach i wszędzie były porysowane...

Opublikowano
  • Autor

Kurde auto nie ma juz lusterek, listw s4, podsufitki,carbonów.

Powoli szarak sie robi... :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

Kurde auto nie ma juz lusterek, listw s4, podsufitki,carbonów.

pewnie stoi teraz bez felg na ceglach :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde auto nie ma juz lusterek, listw s4, podsufitki,carbonów.

pewnie stoi teraz bez felg na ceglach :gwizdanie: :decayed:

Jeszcze nie...soooon :naughty:

Opublikowano

co tam jeszcze masz ciekawego do sprzedania :naughty: dvd+adapter :naughty:

Opublikowano

kaśka doszła??

pw zapchane masz Panie

Opublikowano
  • Autor

co tam jeszcze masz ciekawego do sprzedania :naughty: dvd+adapter :naughty:

A jestes chetny? :rolleyes:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:39_________________________________________________

kaśka doszła??

pw zapchane masz Panie

Jutro rano sprawdze :wink4:[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:40_________________________________________________

kaśka doszła??

pw zapchane masz Panie

Od innych mam ale od Ciebie nie widze :cool1:

Opublikowano

to zerknij jeszcze raz na 100% poszła

Opublikowano
  • Autor

to zerknij jeszcze raz na 100% poszła

Doszly :decayed:

Recarosy włąśnie odjechały do Poznania ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.