Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

najlepiej sprawdzic kostke od lusterek ile maja pinow jak jest fuull to byly fotochromy :decayed:

Jutro powinny byc u mnie.

Zobaczymy.

wrclaguna zadowolony jestes z lusterek?

Chyba sa mniejsze niz standart?

Opublikowano

no są mniejsze..przyzwyczaisz się :):kox:

Opublikowano

no są mniejsze..przyzwyczaisz się :):kox:

ja tez juz przywyklem :decayed:

....cena wkldu fotochrom 1 sztuka ASO 1350 PLN :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no są mniejsze..przyzwyczaisz się :):kox:

ja tez juz przywyklem :decayed:

....cena wkldu fotochrom 1 sztuka ASO 1350 PLN :gwizdanie:

Ale taniocha :polew:

Wystepowaly te lusterka jako skladane w opcji?

Opublikowano
  • Autor

Ku... czemu ludzie nie odrozniaja listw s line od s4 :wallbash:

Jak cos mam czarne gotowe s line do zalozenia w dziale sprzedam.

wrclaguna...duzo zabawy z wymiana tych lusterek?

Opublikowano

wymiana lusterek jest przej......

jakis debil oszczedzil sobie 1 wtyczki i trzeba cale drzwi rozpie.... zeby kabelek odpiac --

AUDI pogratulowac -- mialem to przy wymianie prawego lusterka trzeba zdzierac tapicerke drzwi bo sie do wtyczki nie dostaniesz

przypomne ze w b5 wtyczka jest u gory za lusterkiem odpinasz lusterko wymieniasz przykrecasz i malina w b6 b7 nie dalo sie tak zrobic bo by warszaty nie mialy nic do roboty skur... i tyle

Opublikowano

Brysio Ty to wiecznie niezadowolony jesteś :gwizdanie:

no bo zeby kur... cos w tych sfajdanych autach wymienic to trzeba polowe auta rozpitolic polowe klipsow pourywac i nie wiem co jeszcze

jak tu byc zadowoloym skoro to mozna bylo o wiele prosciej rozwiazac ????

mam sie cieszyc z ich geniuszu ktorym mnie dobijaja?

koszty produkcji maleja oszczedzaja na kazdym kroku a cena auta od b5 podksoczyla przynajmniej 3 x i z czego tu sie cieszyc??

poprostu realnie patrze na swiat i nie daje sie pierdolami takimi jak design oczarowac!

Opublikowano

brysio a co psujesz obecnie w b7?

Opublikowano

brysio a co psujesz obecnie w b7?

hmmm ja zawsze cos grzebie i sie musze wku.... jak cos rozkrecam bo tak to wsztyko zrobione ze mnie krew zalewa a propo lusterek wladowalem kostki w lusterka i teraz jak bym wymienial przekladam tylko wiazke i dziala nie trzeba boczkow sciagac :))

Opublikowano

Polak potrafi :good:

Opublikowano

panowie wy sie ze mnie nie smiejcie! :naughty:

jak zobaczylem ze trzeba rozpitolic pol auta zeby glupi kabel odpiac to mnie krewa nagla zalala bo lustereczko da sie pieknie zdemontowac tylko byl z problem z tym sfajdanym kablem a ze mi sie nie chcialo auta rozbierac kabel ciach i kosteczka malenka na 6 kabelkow i pasuje oczywiscie kosteczke w gabeczke coby sie nie tlukla pod plastikiem i jest :good:

czasem trzeba cos po pseudoinzynierach poprawic :)))

Opublikowano

a rozkodowales drzwi? czy nie trzeba w b7?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lusterka na audi.

trzeba przyznać, że sie lekko nawqr... przy wymianie.

Lekka przesada :wallbash:

Dzięki wrclaguna za pomoc. Pomogło wyjęcie pinów z kostki. Innym sposobem pewnie bym pourywał przewody.

Miałem obawy jak to będzie wyglądać ale naprawde wg mnie jest Ok :naughty:

Zdjęcia robione fonem na szybko przez ten mróz ale coś tam widać.

20101205386.jpg

20101205384.jpg

Grill dalej mega oldschool....szukam zderzaka S4 :>

Trytytki na tablicy rejestracyjnej rzadza :polew:

Opublikowano

fajne slady rak na masce ;) strach pomyslec co tam sie dzialo :naughty::kox:

co do lusterek wg mnie wygladaja ok w b7 mimo ze nie rs4 :good: a np do budy b6 nie pasuja wizualnie.

Wojtek jaka masz obecnie kierownice i fotele ?

Opublikowano
  • Autor

Kiera s line/r8 łamana.

Fotele s line skórzane z materiałem w środku.

Szukam Recaro najchętniej z alkantarą takie jak miałem :polew: albo całe skórzane.

Może się uda jak pewien klubowicz pomoże :wink4:

Opublikowano

pojdz na grubo i kup te z rs4 b7 fotele :kox:

Opublikowano
  • Autor

pojdz na grubo i kup te z rs4 b7 fotele :kox:

Daj mi z 10 kawałków... :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.