Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu taka cisz?

pokaż auto jak teraz wygląda-czy już sprzedałeś??

Opublikowano
  • Autor

co tu taka cisz?

pokaż auto jak teraz wygląda-czy już sprzedałeś??

Kolejna zmiana planów :polew:

Sa felgi Ori RS4 ET29 19 cali juz na aucie :evil:

Wczoraj przywiozlem fotele S line, właśnie się piorą.

Zderzak DTM poszedl do ludzi i szukam s line z czarnym grilem S line.

Cos tam jeszce mi siedzi w głowie ale szuma częsci... :wink4:

Opublikowano

to jednak zostaje?? :polew:

Opublikowano

za ile wyrwałeś "RS4" ? :kox:

Opublikowano

co tu taka cisz?

pokaż auto jak teraz wygląda-czy już sprzedałeś??

Kolejna zmiana planów :polew:

Sa felgi Ori RS4 ET29 19 cali juz na aucie :evil:

Wczoraj przywiozlem fotele S line, właśnie się piorą.

Zderzak DTM poszedl do ludzi i szukam s line z czarnym grilem S line.

Cos tam jeszce mi siedzi w głowie ale szuma częsci... :wink4:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: jesteś mocarz :good:

Opublikowano
  • Autor

za ile wyrwałeś "RS4" ? :kox:

Za 4 kola z oponami :evil:

Opublikowano

Wojtek, nie obraz sie... ale kompletnie Cie nie rozumiem :rolleyes:

Na czym polega ta ciagla zmiana planow? I na cholere Ci te 19" na zime? :decayed:

Opublikowano

Wojtek, nie obraz sie... ale kompletnie Cie nie rozumiem :rolleyes:

Na czym polega ta ciagla zmiana planow? I na cholere Ci te 19" na zime? :decayed:

bo hasselhoff mu powiedzial ze mu 19 potrzebne :)) :polew::kox:

Opublikowano

Ja tez cie nie kminie, przed sec wszystko sprzedawales a teraz znowu cos innego... zostaje auto?

Opublikowano

A bylo takie ladne :decayed:

Opublikowano

Nie do wiary :naughty: ale jest ruch w temacie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek, nie obraz sie... ale kompletnie Cie nie rozumiem :rolleyes:

Na czym polega ta ciagla zmiana planow? I na cholere Ci te 19" na zime? :decayed:

Nie obraze sie :naughty:

Auto mi sie znudzilo ale zobaczylem 19 RS4 , kupilem i zrodzil sie plan na calkiem inny wyglad B7.

Na wiosne na 99% bedzie cala shadow lacznie z felami :)[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:15_________________________________________________

Wojtek, nie obraz sie... ale kompletnie Cie nie rozumiem :rolleyes:

Na czym polega ta ciagla zmiana planow? I na cholere Ci te 19" na zime? :decayed:

bo hasselhoff mu powiedzial ze mu 19 potrzebne :)) :polew::kox:

Zostaje :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:16_________________________________________________Tylko zamontowalem wlasnie fotele s line i powiem, ze do zadowolenia to daleeeka droga... :wallbash:

Jakies takie nudne :confused4:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:17_________________________________________________

Nie do wiary :naughty: ale jest ruch w temacie :gwizdanie:

Udało sie wysłac? :)

Opublikowano

A jak w ogóle udało Ci się RS4 zapakować na auto? ET29 trochę jednak za szeroko siedzi. Patrox musiał poszerzać błotniki. Jak Ty to obszedłeś?

Opublikowano

Przy ET29 na bank jest piekne tarcie o ranty na "dolkach".

Ja mam przy 18" ET35 i czasami jak auto "plynie" po nierownosciach i amory dobijaja do konca to slysze tylko tarcie opon o nadkola :naughty:

Opublikowano

dawaj fotę

Opublikowano
  • Autor

Nie obszedlem tarcia.

Jak do wiosny auto bedzie ze mna to poszeze nadkola :)

adamooo mowil, ze ma w wawie kogos kto to robi za pare zl bez malowania :)[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 11:37_________________________________________________Pare fotek z kolami ORI RS4 ET29 :>

20101114321.jpg

20101114320.jpg

20101114322.jpg

Grila nie ma bo poszedl razem ze zderzakiem DTM.

Szukam S line z czarna ramka.

Kola oczywiscie obcieraja ale cos sie z tym zrobi na wiosne.

Felgi na sprzedaz. Jesli ktos kupi to dokladam i kupuje takie same tylko grafitowe.

Opublikowano

grafitowe są lżejsze :cool1: :gwizdanie: nie lepiej malować te ? grafitowe trudno trafić ;(

Opublikowano

pięknie ten grill wygląda... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

pięknie ten grill wygląda... :decayed: :decayed: :decayed:

eleeeeegancki :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.