Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

grafitowe są lżejsze :cool1: :gwizdanie: nie lepiej malować te ? grafitowe trudno trafić ;(

Malowalem kilka razy felgi i nigdy nie rownalo sie z ori malowanie.

Poza tym mam na oku jedne grafitowe :evil:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:28_________________________________________________

pięknie ten grill wygląda... :decayed: :decayed: :decayed:

Full black edition :naughty:

Opublikowano

full blak madafaka edyszyn

Opublikowano

dla mnie te felgi wygladaja dobrze tylko przy naduchanych blotnikach RS4.Na zwyklej B7 wygladaja po prostu jak nie od tego auta.

Opublikowano

poszerzenie nadkoli... tzn co? zagięcie rantu od dołu czy co?

Opublikowano
  • Autor

Bardziej wypchanie lekkie :)

Opublikowano

ale wypychanie w którtm miesjcu? całości czy co?

Opublikowano

Prawie jak w RS4 :decayed::wink4:

prawie :gwizdanie:

doszły :mysli:

Opublikowano

foteczki coś nie hulają na 1-wszej stronie ;/

Opublikowano
  • Autor

Prawie jak w RS4 :decayed::wink4:

prawie :gwizdanie:

doszły :mysli:

Hej.

Doszly.

Dzisiaj powinny dojsc Twoje :embarrassed:

Opublikowano

a nie lepiej kupic felgi od TT tak jak ja :) 9j19" ET52 :D:D:D potem dystanskik przód 8mm, tył 15mm i jest mega bangala :) ja u siebei zmieściłem na tych felgach opone 255/35/19 :] i z tyłu czasami obcierało ale jakbym miąl troszke mneijszy dystans no to zero obcierania :]

Opublikowano

a tt nie ma 5x100?

Opublikowano

a tt nie ma 5x100?

Ma ale stara TT ta nowa juz ma 112

Opublikowano
  • Autor

a nie lepiej kupic felgi od TT tak jak ja :) 9j19" ET52 :D:D:D potem dystanskik przód 8mm, tył 15mm i jest mega bangala :) ja u siebei zmieściłem na tych felgach opone 255/35/19 :] i z tyłu czasami obcierało ale jakbym miąl troszke mneijszy dystans no to zero obcierania :]

A fela od TT ma takie wklesniecie jak RS4?

Mozna kupic tez ten wzor z ET48 tylko juz nie ma tego wygladu... :confused4:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=128566.0;highlight=posti_a6 tutaj masz fotki mojej a4 na felgach od TT...

nr tych felg to : 8J0 601 025 (i na końcu N lub AG lub P lub AF lub AK w zalezności od koloru)

paramerty: 9Jx19H2 ET52

u mnie tak jak pisąłem wyżej wlożyłem dystanse 8mm przód i 15mm tył i wylada to tak jak na fotkach... opony 255/35/19 i tylko jak z tyłu siedza 2/3 osoby albo jest sporo bagaży to przyciera na duzych nierównosciach, ale wkladajac mniejszy dystans nie byłoby tego problemu...

Opublikowano

posti_a6 ale nie robi ta fela takiego efektu jak ta z ET 29...

Opublikowano
  • Autor

posti_a6 ale nie robi ta fela takiego efektu jak ta z ET 29...

Dokladnie,.

Moim zdaniem tylko fela z ET29 wlasnie przez wklesniecie wyglada fenomenalnie :)

Opublikowano

jest troche mneij wklęsła ale dzieki temu łatwiej ją dopasowac i nie obciera :] a równica we wklęśnieciu nei jest chyba az tak wielka miedzy nimi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.