Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eresowe się nie skłądają dokładnie jak Wojtek pisze

Opublikowano

Tak myślałem ale chciałem się upewnić :wink4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:06_________________________________________________A tak z ciekawości ile dałeś za te lusterka :przebiegly:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

1100 :wink4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 07:07_________________________________________________Koledzy nie wiecie czy taki grill wychodzil w oryginale?

1593715011_1

Nie podoba mi sie do konca ten chrom pion ale moge miec zderzak w dobrej cenie razem z tym grilem.

Tylko nie mam pewnosci czy to nie jakas samorobka :confused4:

Opublikowano

nie wychodzi

Opublikowano

Wojtek ta blenda pasuje P&P, równie dobrze możesz założyć normalną ramkę w to miejsce, a blendę sprzedać mi :naughty: :naughty:

chromy da się zdemontować i pomalować/okleić

Opublikowano

Wojtek ..miałeś nie rezać :mysli::polew:

Opublikowano

z tego się nie da wyleczyć :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek ..miałeś nie rezać :mysli::polew:

z nudow tylko.... :polew:

zona chwilowo bezrobotna wiec zmiana auta chwilowo odlozona a bidokiem nie bede jezdzil :tongue4:

Kto ma recaro ? :decayed:

Opublikowano

a co z czarnymi ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a co z czarnymi ? :cool1:

Poszly... :wink4:

Ta kanapa tyl mnie draznila :)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 17:55_________________________________________________Nie wiecie moze co wchodzi miedzy mocowanie podlokietnika a miejscem na kubki?

Jakis nr czesci zebym mogl zamowic w serwisie?

tunel.jpg

Opublikowano

jest taka półeczka szerokość ok 6-7cm i długości około 15 cm a w niej wkładka gumowa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trafily sie Recaro :decayed:

P1030469.jpg

Problem tylko, ze nie takich szukalem i nie wiem czy je wkladac do auta czy na allegro.

Ps. Nie mam moze ktos z Was jasnego podlokietnika w skorze?

Opublikowano

fotele :kox: przeciez miales audi sprzedawac ?? :mysli:

Opublikowano

allegro/ebay ? to skóra? bo w sumie takie słabe zdjęcie..

wal na PW ile chcesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

fotele :kox: przeciez miales audi sprzedawac ?? :mysli:

Juz drugi rok sprzedaje i jakos nie wychodzi... :)[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 16:02_________________________________________________

allegro/ebay ? to skóra czy materiał bo w sumie takie słabe zdjęcie..

wal na PW ile chcesz :naughty:

Skora jasna.

Rdzewek jeszcze nie podjelem decyzji co z nimi wiec i ceny nie ma

Opublikowano

ale chociaż pochwal się gdzie je wyrwałeś :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale chociaż pochwal się gdzie je wyrwałeś :decayed: :decayed:

50 km od domu.

Rdzewek to juz moj 3 komplet Recarosow :polew:

Opublikowano

wiem, dlatego nienawidzę zaglądać do Twojego tematu :polew: :polew: :polew:

a tak na poważnie to gratuluje niecierpiętliwości i wytrwałości :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wiem, dlatego nienawidzę zaglądać do Twojego tematu :polew: :polew: :polew:

a tak na poważnie to gratuluje niecierpiętliwości i wytrwałości :naughty:

Allegro co 15 min i kiedys trafisz :tongue4:

Opublikowano

Jasna skóra na pewno będzie pasować do czarnego samochodu - podłokietnik można obszyć :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.