Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam bardzo S3 8l. Sam jeżdże już trzecia i wcale nie dlatego, że poprzednie skasowałem. Ma nadmuchane nadkola, wchodzą naprawde konkretne koła, spokojnie 19-20 cali. sam jezdze na 19 i gwincie kw. Ma piekną sylwetke i wiele pola do popisu przy modyfikacjach.

Dla mnie sylwetka OK ale bez szalu :decayed:

Chodzi mi bardziej o przyzwoite osiagi i stosunkowo niewielkie spalanie i koszty eksploatacji.

Pancerne zawieszenie, ktore kosztuje grosze tez mi odpowiada :wink4:

Tylko jak ogladam ogloszenia aut w Polsce to same pazdzierze... :embarrassed:

i cena jest masakryczna- 100k za taką pierdółkę
Opublikowano

i cena jest masakryczna- 100k za taką pierdółkę

kolego .... s3 8l chodza po 18-35 tys zl

Wojtek_a4 najlepiej szukaj S3 o kodzie silnika BAM

Opublikowano

ujeba..ło mi się że to te po 2003r :dziura:

Opublikowano

Te nowe się nazywają 8p

Opublikowano
  • Autor

i cena jest masakryczna- 100k za taką pierdółkę

kolego .... s3 8l chodza po 18-35 tys zl

Wojtek_a4 najlepiej szukaj S3 o kodzie silnika BAM

Jasne, ze wolalbym BAM ale tutaj chodzi bardziej o stan techniczny.

Wczoraj jezdzilem jedna sztuka.

Co ciekawe quattro sie wysralo i zrobila sie oska ;(

Opublikowano

Bylo brac.. Bedzie wiecej rezania ;)

Opublikowano

silnik AMK to jest identyko co BAM tylko ma slabszy soft 209 PS

Opublikowano
  • Autor

silnik AMK to jest identyko co BAM tylko ma slabszy soft 209 PS

jestes w 100% pewien?

Opublikowano

Wojtek za ile wystawiasz a4 i z jakim wyposażeniem?

Opublikowano

silnik AMK to jest identyko co BAM tylko ma slabszy soft 209 PS

jestes w 100% pewien?

Jak bum cyk cyk jestem pewien. W pierwszych esach był jeszcze silnik APY tez miał 209 PS ale ten model nie miał zmiennych faz rozrządu i w kilku innych drobiazngach się różnił. Także szukaj silników AMK i BAM. One siedziały już w poliftowych budach.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kupilem nowe fele.

20 cali z opona 225/30/20 :embarrassed::wink4:

1743304773.jpeg

1743304773-1.jpeg

Nie wiem jeszcze w jakim beda siedziec aucie bo do A4 chyba sie nie odwaze.

Trzeba jednak przyznac, ze na cabrio wygladały dobrze :evil:

1641080114-1.jpeg

1641080114.jpeg

Co myslicie? :)

Opublikowano

Opony to tu jest tyle, że było by to samo jak bys owinął felge ze dwa razy taśmą izolacyjną :mysli:

Ale felgi w tym rozmiarze robią robote, tylko z jazdą masakra pewnie :wallbash:

Opublikowano

Wojtek podoba mi się Twoje zmienianie auta :decayed:

Koło klasa- obstawiam że przy weekendzie koło wpadnie na auto chociażby dla celów naukowych i dla radości właściciela :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Auto raczej zmienie.

Fele trafily sie to kupilem.

Jedna musze wyprostowac ale poza tym fele jak z salonu mimo takiego naciagu.

Najmniejszego zadziora nie ma :shocked:

Poprostu mega koty :evil:

Opublikowano

koło raczej do ,, Lansu'' :kox: na codzine bałbym sie jezdzic na takim profilu ale robią mega robote :good:

Opublikowano
  • Autor

koło raczej do ,, Lansu'' :kox: na codzine bałbym sie jezdzic na takim profilu ale robią mega robote :good:

Nie ma opcji jazdy na tym w tygodniu.

Zona by mi je zajechala.

Raczej weekendowe jak juz :polew:

Opublikowano

koło :slina:

Opublikowano
  • Autor

Wojtek podoba mi się Twoje zmienianie auta :decayed:

Koło klasa- obstawiam że przy weekendzie koło wpadnie na auto chociażby dla celów naukowych i dla radości właściciela :good::wink4:

Najgorsze, ze gwint podniesiony do gory i auto w tej chwili na 17 :polew:

Opublikowano

sprzedaj Glinkowi :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.