Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sprzedaj Glinkowi :D

Na ta chwile nie mysle o sprzedazy.

Szkoda mi ich...

Zaraz moze przymierze do zdjecia ale allroad straszny na ta chwile bedzie :polew:

Opublikowano

20 cali to juz hardcore :kox: opona cienka jak skora na wacku :polew:

Opublikowano
  • Autor

20 cali to juz hardcore :kox: opona cienka jak skora na wacku :polew:

Powiem Ci ze masakra jest :embarrassed::rolleyes: :gwizdanie:

Fotki kalkulatorem na szybko:

s84.jpg

s8.jpg

s82.jpg

s81.jpg

[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 21:53_________________________________________________Oczywiscie bedzie musial isc w dol troche :wink4:

Opublikowano

jest kozacko .... szkoda ze gwint wyciagnales ;):kox: :kox: 20" jest w sam raz :naughty::decayed:

Opublikowano

hehe, pewnie nawet po kostce się ciężko jeździ :polew: , gwinty w dół i :evil:

Opublikowano

skręcaj gwint i będzie kosa.. jak się jeździ ?

Opublikowano
  • Autor

Gwint skrece jak jedna felge wyprostuje i kupie opone.

Zrobilem dzisiaj 20 kilosow na kolach i nie pogielem :decayed:

Ale z dusza na ramieniu sie czolgam bo fele sa mega igly.

Rysy nie maja.

Tak powinno mniej wiecej wgladac jak skrece gwinta

Tapeta-pulpitu.jpg

Opublikowano

siemian powinien takie wsadzić, felgi :kox:

Opublikowano

siemian powinien takie wsadzić, felgi :kox:

hahah może z garażu by wyjechał :D

Opublikowano

siemian powinien takie wsadzić, felgi :kox:

hahah może z garażu by wyjechał :D

I starczy. Zrobi fotkę będzie to bezpieczniejsze dla samochodu i niego.

Sorry Wojtek za OT :hi:

Opublikowano

ostro 20 cali i profil 30 z 225 :polew: :polew:

felga łądnie leży przy mega glebie przy codziennym użytkowaniu to trochę zaduża do auta jakim jest a4

Opublikowano

duża różnica w komforcie między 19" a 20" " przy profilu 30 i 35 ??

Opublikowano

duża różnica w komforcie między 19" a 20" " przy profilu 30 i 35 ??

myślę, że żadna

Opublikowano

Gwint skrece jak jedna felge wyprostuje i kupie opone.

Zrobilem dzisiaj 20 kilosow na kolach i nie pogielem :decayed:

Ale z dusza na ramieniu sie czolgam bo fele sa mega igly.

Rysy nie maja.

Tak powinno mniej wiecej wgladac jak skrece gwinta

Tapeta-pulpitu.jpg

Ladnie siedzi ta B6-tka :kox:Wojtek_A4 czekam na fotek z twojej fury :naughty:

Opublikowano

duża różnica w komforcie między 19" a 20" " przy profilu 30 i 35 ??

myślę, że żadna

a ja mysle, ze duza...

Opublikowano

(...)

Tapeta-pulpitu.jpg

A ja bym w ogóle gumy zdjął i w to miejsce założył 21'' albo 22''

To byłby dopiero :kox: :kox:

Opublikowano

przypomina to owiniętą gumę orbit wokół felgi, pięknie wygląda ale zdecydowanie nie na nasze drogi :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

duża różnica w komforcie między 19" a 20" " przy profilu 30 i 35 ??

myślę, że żadna

a ja mysle, ze duza...

Ojj duza.

W sumie nawet tego nie mialem jak sprawdzic bo tam gdzie na 19 normalnie bym jechal to tutaj sie czolgalem... :kox:

Okazalo sie, ze czwarta felga do prostowania sie nie nadaje wiec felgi wystawie na sprzedaz.

jak pojda to fajnie a jak nie to bede szukal caly czas jednej 20 w stanie idealnym i bede mial fele weekendowe :wink4:

Opublikowano

na glebe go :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie macie jakis fachowcow od prostowania felg w wielkopolsce, zachodniopomorskim lub lubuskim?

Bo u mnie same leszcze...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.