Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym jeszcze coś białego w środku wymyślił- może dekory

Opublikowano

e tam, przesadzasz, jakoś będzie, w sumie masz mały wybór bo zostrawić czarne pasy przód a tył białe to troszkę lipa

Opublikowano

a jak ten problem jest rozwiązany, jak auto fabrycznie wyjeżdża z fabryki z białymi recaro??? :gwizdanie:

Opublikowano

no są białe pasy, a znowu całe wnętrze białe i podsufitka jasna to musi być dramat

Opublikowano
  • Autor

Z dekorami tez mam problem.

Black piano?

Opublikowano

Zostaw czarne pasy :good:

Opublikowano

Przod czarne pasy,a tyl biale.

Opublikowano
  • Autor

Przod czarne pasy,a tyl biale.

Choc to wbrew oryginałowi chyba tak wlasnie zrobie... :mysli:

A dekory?

Opublikowano

Dekory chyba black, a masz foto bialej kanapy z czarnymi pasami ? Z przodu wyglada spoko , ale wiadomo z tylu ida pasy po kanapie.

Opublikowano
  • Autor

Dekory chyba black, a masz foto bialej kanapy z czarnymi pasami ? Z przodu wyglada spoko , ale wiadomo z tylu ida pasy po kanapie.

Z tylu musza byc biale bo srodkowy pas jest jasny.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Najlepszego :pali:

Opublikowano

Sto lat :good:

Opublikowano

kupę kasy na rezanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie spodziewałem się... :embarrassed:

Dziekuje :wink4:

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 21:11_________________________________________________

odgrzebie tego kotleta :kox:

kotlet raczej do zamkniecia zaraz bedzie.

recaro zaraz do sprzedania, klekot rowniez :rolleyes:

Opublikowano

to tylko napisz co planujesz nastepne kupic ;)

no i 100lat ;)

Opublikowano
  • Autor

aa juz chyba 5 raz ja sprzedaje ale tym razem na pewno.

I pomyslów mam kilka...

ostatnio mysle nad audi S3 8l jako mala zabawke.

Zona jezdzi non stop tym autem a ja tylko czasami na weekend.

Male auto na miasto a dla mnie do szybszej jazdy.

Auto nawet szybkie, stosunkowo ekonomiczne i jakas namiastka quattro.

Ale zobaczymy.

Najpierw trzeba sprzedac pazdziocha :decayed:

Opublikowano

Polecam bardzo S3 8l. Sam jeżdże już trzecia i wcale nie dlatego, że poprzednie skasowałem. Ma nadmuchane nadkola, wchodzą naprawde konkretne koła, spokojnie 19-20 cali. sam jezdze na 19 i gwincie kw. Ma piekną sylwetke i wiele pola do popisu przy modyfikacjach.

Opublikowano
  • Autor

Polecam bardzo S3 8l. Sam jeżdże już trzecia i wcale nie dlatego, że poprzednie skasowałem. Ma nadmuchane nadkola, wchodzą naprawde konkretne koła, spokojnie 19-20 cali. sam jezdze na 19 i gwincie kw. Ma piekną sylwetke i wiele pola do popisu przy modyfikacjach.

Dla mnie sylwetka OK ale bez szalu :decayed:

Chodzi mi bardziej o przyzwoite osiagi i stosunkowo niewielkie spalanie i koszty eksploatacji.

Pancerne zawieszenie, ktore kosztuje grosze tez mi odpowiada :wink4:

Tylko jak ogladam ogloszenia aut w Polsce to same pazdzierze... :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.