Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w WLKP jest sprawdzona firma w Luboniu ale dokładnego adresu nie znam, podpytaj Madasa albo Musashiego, oni są z Lubonia, powinni kojarzyć

Opublikowano

u nas w wawie sa dobre firmy od felg

Opublikowano
  • Autor

u nas w wawie sa dobre firmy od felg

Mozesz podac jedna zaufana?

Chcialbym wyslac do zrobienia.

Opublikowano

Wysyłaj do Krakowa do Czaji to Ci zrobi tą felgę.

Za ile kupiłeś komplet?Może być na priv.

225 trochę mało,podziwiam.

Felgi mają ET29?

Opublikowano
  • Autor

Wysyłaj do Krakowa do Czaji to Ci zrobi tą felgę.

Za ile kupiłeś komplet?Może być na priv.

225 trochę mało,podziwiam.

Felgi mają ET29?

et 46.

Opublikowano

z Gorzowa do Lubonia w 1,5 h się uwiniesz, ja bym osobiście oddał a nie przesyłką

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy jak oddzielic daszek s line od klapy w avancie?

Nie chce sie do tego zle zabrac :)

Opublikowano

jak jest ori, to chyba jest przykrecony + przyklejony...

Opublikowano
  • Autor

jak jest ori, to chyba jest przykrecony + przyklejony...

Ori.

Specjalnie cala klape kupilem bo nie moglem dorwac osobno :)

Opublikowano

jak jest ori, to chyba jest przykrecony + przyklejony...

Ori.

Specjalnie cala klape kupilem bo nie moglem dorwac osobno :)

Jest tak jak pisze Flyer musisz sciagnać tapicerke wokół szyby na klapie odkrecić śruby chyba 3szt nie pamietam :gwizdanie: i rwać klej

Opublikowano

na tych felagach to auto dobre na pokazy bo wyglada wiadomo jak :) jestem tylko ciekaw na czym,kiedy i przy jakiej predkosci skrzywisz lub zlamiesz felge bo to raczej nie uniknione jesli jezdzi sie autem na codzien po roznych drogach :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Felg juz dawno nie ma.

Opublikowano

Felg juz dawno nie ma.

a recarosy jeszcze są na stanie? :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Felg juz dawno nie ma.

a recarosy jeszcze są na stanie? :kox: :kox:

Nie :wink4:

Czesi przyjechali i zabrali :)

Mam jeszcze czarne Recaro na stanie :)

Opublikowano

a zważyłeś w końcu ile ważą recaro, a ile s-line'owa stołki? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a zważyłeś w końcu ile ważą recaro, a ile s-line'owa stołki? :mysli:

Zaraz postaram Ci sie zwazyc Recaro bo jakies w garazu lezy :)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 17:54_________________________________________________Bajk wychodzi mi ok 33 kg ale moze to byc wynik obarczony lekkim bledem.

Fotel caly na wage nie wchodzil a jak sie wazylem z fotele to wyswietlacza nie widzialem :polew:

Opublikowano

ok, dzięki :wink4:

Opublikowano

Strasznie ciężkie te recaro :mysli:, mam nadzieje, że s-liny lżejsze są.

Paleta dotarła Wojtek, musze jeszcze rozpakować :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic sie nie dzialo a kilka zmian doszlo.

Po raz kolejny trafily Recaro.

Tym razem mega igly.

Rok 2007.

-DSC3913.jpg

Dzieki Bart-S podlaczylem pamieci foteli.

Dzieki Bartek za super opis :good:

-DSC3915.jpg

Zalozylem ponownie listwy S4

-DSC3918.jpg

No i w kolejce kolejne gifty:

Kola RS4 ( o ile sie nie sprzedadza )

Ori lotka juz polakierowana

Kiera ze znaczkiem s line

Dokladka na dwa wydechy s line ( wydech juz czeka na chwile wolnego )

Nowy grill s line

-DSC3919.jpg

Zostalo mi tylko znalezc kompletny zderzak wraz ze spryskami i powinno powoli jakos wracac do wygladu :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.