Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mega zakupy ostatnie :kox: ale ten chrom ja bym zostawił :rolleyes:

dokladnie do tego jaies dobre felel w chromie :D

Opublikowano
  • Autor

mega zakupy ostatnie :kox: ale ten chrom ja bym zostawił :rolleyes:

dokladnie do tego jaies dobre felel w chromie :D

B ? :decayed:

Opublikowano

noo Bentleye, a tak się akurat złożyło, że mam zestaw, który by pięknie u Ciebie pasował :D

Opublikowano

znowu wielka wyprzedaż ? :gwizdanie:

nie rezasz q ?

Opublikowano

Wojtek za tobą nie można nadąrzyć :decayed: kupuje sprzedaje :shocked::mysli:

Opublikowano
  • Autor

Za rogiem wujas sprzedaje A6.

No i chyba to pomoze w decyzji :)

Opublikowano

A6 :kox::good:

Opublikowano

a jaki silnik ? kombi ? wypas ?

:naughty:

Opublikowano

a jaki silnik ? kombi ? wypas ?

:naughty:

no właśnie :tongue4: powiedz coś więcej :kox: 3,0 TDI ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

u mnie nie bedzie nigdy 3.0 bo zona na waciki by nie zarobila jezdzac tym do pracy ;(

a ja mam sluzbowe, w ktorym siedze caly tydzien.

Opublikowano

czyli 2,0 ? czy jeszcze coś innego :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Najgorszy wybor w A6 czyli 2.0 :wallbash:

Opublikowano

Ja tu widzę albo 2,5 w C5 albo 2,7 ośka w C6 :gwizdanie:

Opublikowano

wolalbym zostac w B7 niz kupowac C5 :)

Opublikowano

2,7 ośka w C6 :gwizdanie:

to by był bardzo dobry wybór, ale nie będę tu ojca uczył dzieci robić :tongue4:

ja też szukałem kompromisu pomiędzy osiągami, kulturą pracy i spalaniem w C6 i wybrałem 2,7 BPP. Średnie spalanie z ostatnich 3 tys km mam na poziomie 8,5 L ( ostatnio minimalnie wzrosło, z racji temperatur z rana, bo w lato było ok 7,8-8,1 L). Wątpię, aby 2,0 w C6 paliło 4,7 L bo to nie lekka krowa jest. Może nie mam Q, tipa itd. ale ten pomruk silnika każdego dnia napawa mnie dobrym humorem i nie wyobrażam sobie tu znowu tego kle kle :). Ostatnio przewiózł mnie kumpel R4 i wydawało mi się tam tak głośno :chytry: .

Opublikowano
  • Autor

Nie no 2.0 przeciez pisalem.

Chociaz szwagier tez sprzedaje 2.7 ale on ma w automacie czyli srednie zawsze ok 10 litr :confused4:

Dla mnie to duzo :confused4:

Opublikowano

Nie no 2.0 przeciez pisalem.

Chociaz szwagier tez sprzedaje 2.7 ale on ma w automacie czyli srednie zawsze ok 10 litr :confused4:

Dla mnie to duzo :confused4:

Nie no jasne, rozumiem Cię, bo też sporo jeżdżę i nawet 1l/100km różnicy x 40 000 rocznie x 5,5 zł/litr ON daje ponad 2k więcej na samo paliwo, tyle, że mnie 2,0 TDI nauczyło innego spojrzenia na świat( inna sprawa, że to był pacjent umysłowo chory czyli BRD i tam nie było mądrych jak jeb.nął wtrysk i 2k od ręki na wymianę), w innych 2,0 (BLB, BRE, BPW) pomagają różne mniej kapitałochłonne naprawy i w efekcie wychodzi całkiem niezły silnik, więc może nie będzie tak źle :wink4:

A tak poza silnikiem, to jakiś wypasik będzie ? :)

Opublikowano
  • Autor

Nie no 2.0 przeciez pisalem.

Chociaz szwagier tez sprzedaje 2.7 ale on ma w automacie czyli srednie zawsze ok 10 litr :confused4:

Dla mnie to duzo :confused4:

Nie no jasne, rozumiem Cię, bo też sporo jeżdżę i nawet 1l/100km różnicy x 40 000 rocznie x 5,5 zł/litr ON daje ponad 2k więcej na samo paliwo, tyle, że mnie 2,0 TDI nauczyło innego spojrzenia na świat( inna sprawa, że to był pacjent umysłowo chory czyli BRD i tam nie było mądrych jak jeb.nął wtrysk i 2k od ręki na wymianę), w innych 2,0 (BLB, BRE, BPW) pomagają różne mniej kapitałochłonne naprawy i w efekcie wychodzi całkiem niezły silnik, więc może nie będzie tak źle :wink4:

Ja po prostu nie lubie wydawac duzo kasy na paliwo.

Wole w dom, wycieczki lub inne przyjemnosci np. Recaro i takie tam, ktore bez problemu pozniej odsprzedam...tak juz mam :embarrassed:

filip a powiedz w jakim trybie auto pali ci tak jak podales wyzej?

Opublikowano

2.0 nie jest wcale taki tragiczny zmienisz turbine na caha + iC i ponad 200 KM masz

a spalanie po trasie jest smieszne >

Opublikowano
  • Autor

2.0 nie jest wcale taki tragiczny zmienisz turbine na caha + iC i ponad 200 KM masz

a spalanie po trasie jest smieszne >

W trasie to spalanie 3 litrowego silnika mnie tak nie boli.

Tylo, ze moje auto a wlasciwie zony jezdzi glownie po miescie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.