Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dlatego go pytam :naughty: zdarza mi się deliktanie obciążyć auto i pytanie czy uda się uniknąć obcierki, jaka ew. kombinacja z oponą żeby bezpiecznie weszło

Adas przeciez wrzucił zawieche 1BA :kox:

Opublikowano

zna ktos z was kod lakieru tych felg rs4 ze zdjec Wojtka ?

L8AU

dziekuje :)

Opublikowano

Wojtek_A4 zestaw jak marzenie :decayed: (opróżnij skrzynke)

Opublikowano
  • Autor

Wojtek_A4 zestaw jak marzenie :decayed: (opróżnij skrzynke)

Marcin mozesz pisac :)[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 08:01_________________________________________________Zrobilem porzadek w pierwszej stronie tematu.

Jak ktos chce zobaczyc jak zmienia/zmienial sie pazdzioch zapraszam :)

Opublikowano

w końcu jakoś to wygląda ale pokaż jak teraz auto wygląda

Opublikowano

przeglądałem ten temat od początku... faktycznie wiele razy zmieniałeś to auto, ale nie pamiętałem wszystkich opcji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w końcu jakoś to wygląda ale pokaż jak teraz auto wygląda

Teraz na 17 nie wyglada.

Jak zaloze do konca pakiet s line i wydech wkleje fote :)[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 21:30_________________________________________________

przeglądałem ten temat od początku... faktycznie wiele razy zmieniałeś to auto, ale nie pamiętałem wszystkich opcji :decayed:

Cos tam pewnie jeszcze bylo:)

Opublikowano

auto z lusterkami s4 wyglądało mega

Opublikowano

a ja pamiętam jeszcze jak te auto wisiało na allegro :decayed:

recaro chyba miałeś we wszystkich możliwych konfiguracjach :mysli:

Opublikowano

Ty bedziesz Wojtek wiedział,jestem zainteresowany stołkami do siebie w kolorze skory soul, ale czy oprocz zwyklakow stołkow było coś jeszcze ciekawego np recaro czy s-line?

Opublikowano
  • Autor

Szczeze to czy soul czy czarny dla mnie jeden pies :rolleyes:

Nie rozumiem problemu...?

Opublikowano

kurde pomyliło mi sie chodzi mi o tzw banan <swing??> :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Bierz Rdzewka.

Zawsze cos innego :wink4:

Opublikowano

No tak ale chyba kolorystycznie by sie to nie zgrało, ........ ładna :naughty:

Opublikowano

mega zakupy ostatnie :kox: ale ten chrom ja bym zostawił :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

mega zakupy ostatnie :kox: ale ten chrom ja bym zostawił :rolleyes:

Wiesz jak zaloze kola RS4 grafit to wolalbym juz wywalic chromy tym bardziej, ze grill tez mam czarny :)

Jak zostawie avusy to chrom zostaje :)

Opublikowano

AVUSY !!!! :cool1:

Opublikowano

avusy sa super, ale ja mam z nimi jeden podstawowy problem - te kola sa "plaskie" :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

avusy sa super, ale ja mam z nimi jeden podstawowy problem - te kola sa "plaskie" :kwasny:

Dokladnie.

Ale Flyer pokaz mi inne fajne 18 co nie wygladaja na 17 cali , sa twarde i nie''dyskotekowe'' :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.