Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Az tak potrzebne sa Ci halogeny? :)

Si, często włączam, sporo jezior i porannych mgieł niestety tu gdzie najwięcej jeżdżę.

A ja myślałem że halogeny, to światła tylko dla tych co używają ich jako świateł dziennych.;)

Ja miałem okazję włączyć chyba raz w tym roku.:)

Opublikowano
  • Autor

Gdyby ten zderzak miał halogeny, to bym się nawet nie zastanawiał, tylko brał czym prędzej :confused4:

Heh ja chyba nigdy nie wlaczylem halogenów.

Serio.

Nie pamietam wogole takiej sytuacji dlatego mi tam wogole nie przeszkadza ich brak :wink4:

Nudzi mi sie troche a4.

Więc czas na S4, a może RS4.;)

No własnie nie do konca.

To, ze mi sie fura troche znudzila to raz.

Druga sprawa taka, ze teraz moja zona zmienila prace i auto jest troche nam nie na reke.

Tzn. ja mam swiadomosc, ze przeciez to juz 5 letnie auto i szalu nie robi. Niestety pare osob daje oznaki swojego''niezadowolenia''.

Sprawa co najmniej smieszna ale niewygodna.

A, ze juz wyrostam powoli z takich tematow to chyba zmienie samochod na tanszy albo ciekawszy-moze stare S4 B5.

Czas pokaze :wink4:

Opublikowano

Gdyby ten zderzak miał halogeny, to bym się nawet nie zastanawiał, tylko brał czym prędzej :confused4:

Heh ja chyba nigdy nie wlaczylem halogenów.

Serio.

Nie pamietam wogole takiej sytuacji dlatego mi tam wogole nie przeszkadza ich brak :wink4:

i ja - dla mnie mogę mieć atrapy :)

Opublikowano

Druga sprawa taka, ze teraz moja zona zmienila prace i auto jest troche nam nie na reke.

Tzn. ja mam swiadomosc, ze przeciez to juz 5 letnie auto i szalu nie robi. Niestety panie, ktore z nia pracuja jak i kierownik daja oznaki swojego''niezadowolenia''.

Sprawa co najmniej smieszna ale niewygodna.

Niezła żena. Jakiś małomiasteczkowy klimacik? :)

Opublikowano

Druga sprawa taka, ze teraz moja zona zmienila prace i auto jest troche nam nie na reke.

Tzn. ja mam swiadomosc, ze przeciez to juz 5 letnie auto i szalu nie robi. Niestety panie, ktore z nia pracuja jak i kierownik daja oznaki swojego''niezadowolenia''.

Sprawa co najmniej smieszna ale niewygodna.

Niezła żena. Jakiś małomiasteczkowy klimacik? :)

to,jeden z minusów sielkowiejskopodmijskich okolic :disgust:

podobno w mieście jest zupełnie odwrotnie... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Druga sprawa taka, ze teraz moja zona zmienila prace i auto jest troche nam nie na reke.

Tzn. ja mam swiadomosc, ze przeciez to juz 5 letnie auto i szalu nie robi. Niestety panie, ktore z nia pracuja jak i kierownik daja oznaki swojego''niezadowolenia''.

Sprawa co najmniej smieszna ale niewygodna.

Niezła żena. Jakiś małomiasteczkowy klimacik? :)

to,jeden z minusów sielkowiejskopodmijskich okolic :disgust:

podobno w mieście jest zupełnie odwrotnie... :cool1:

MIeszkam w 130 tys miescie.

Nie powinno byc tragedii :wallbash:

Opublikowano

Przestań - ja mieszkam w 100tyś. i szanowny Prezes zwrócił mi uwagę, że nie wypada droższym autem od jego przyjeżdżać do roboty :wallbash: Nie wspomniał jedynie, że jeździ graciarstwem, a 3, czy 4 pozostałe sterczą na podwórku jak w jakimś pieprzonym niemieckim autohandlu :kwasny:

Opublikowano

Nie wierzę... Normalnie nie wierzę, że można mieć takie problemy!!! :shocked: :shocked: :shocked:

... :polew: :polew: :polew: współczuję, serio.

Opublikowano

No są pajace i różne dziwne specyfikacje zachować neandertalskich niestety :decayed:

Opublikowano

Nie wierzę... Normalnie nie wierzę, że można mieć takie problemy!!! :shocked: :shocked: :shocked:

... :polew: :polew: :polew: współczuję, serio.

No są pajace i różne dziwne specyfikacje zachować neandertalskich niestety

hehe no sa sa mojego szefa tez sie zarty pewnego czasu trzymaly ze mam lepsze auto od niego , ale jak mu powiedzialem ze chyba wszystko jest w porzadku bo on w zatoce ma jacht za 1,5mil. pln ...... to mu przeszlo :decayed:

Opublikowano

Takim szefom trzeba odpowiedzieć, że gdybym miał sobie kupić za tutejsze zarobki, to bym nie miał, ale na szczęście mamusia dokłada.:D

Opublikowano

widze ze sie lubisz bawic przy autku, i zmieniasz wyglad bardzo czesto,kazdy robi to co lubi,mam pytanie ,czy da rade sciagnac znaczek s4 z tego grila ktory miales na poczatku i zamontowac logo s-line? bardzo mi sie podoba s4 grill(ze zdjec) ,jednak mam disla i nie chce robic wioski u siebie :) ,i czy duza jest roznica na zywo nie widzialem niestety grila s4, powodzenia z modami

Opublikowano

Jest na to rada...

mówisz,że masz auto na kredyt, bierz cięgle zaliczki,a najlepiej pożycz od szefa większą kasę i spłacaj powoli z odsetkami... :cool1:

Opublikowano

Jest na to rada...

mówisz,że masz auto na kredyt, bierz cięgle zaliczki,a najlepiej pożycz od szefa większą kasę i spłacaj powoli z odsetkami... :cool1:

Mój Jabanieńki dawać nie chce, bo mam felgi o 5" większe od niego :polew: :>

Opublikowano

Jest na to rada...

mówisz,że masz auto na kredyt, bierz cięgle zaliczki,a najlepiej pożycz od szefa większą kasę i spłacaj powoli z odsetkami... :cool1:

Mój Jabanieńki dawać nie chce, bo mam felgi o 5" większe od niego :polew: :>

:kox::polew:
Opublikowano

Tak patrzę na tego Twojego DTMa i się zastanawiam czy nie podeszły by do niego kratki ze zderzaka s-line z B6 :mysli: można by było sie pokusić o wyrezanie halogenów :mysli:

fWuaJ.jpgfX9A9.jpgN9ypA.jpg

Opublikowano

Na bank nie podejda.

Opublikowano

Na bank nie podejda.

to kijowo, a w ogóle sprawdzał ktoś :mysli:

Opublikowano

to zamiast halogenów lepiej ledy z S6 ładnie wkomponować :cool1:

Jakoś w B7 ledy z przodu średnio mi się widzą :no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.