Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to jestem dwie stówki w plecy :) ale moje fotele są chyba troszkę inne :mysli:

Opublikowano

Dobra to załatwcie mi w takiej cenie :kox:

Opublikowano

A jednak fele z merca... :kox: Dobry wybór!!! :good:

Kurde, wy te części wyrywacie taniej niż do b5... :blink::shocked::naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to jestem dwie stówki w plecy :) ale moje fotele są chyba troszkę inne :mysli:

Chyba nie.

Tylko ty je jakos wypastowales jak psu jajca do zdjecia :decayed:

Opublikowano

no to jestem dwie stówki w plecy :) ale moje fotele są chyba troszkę inne :mysli:

Chyba nie.

Tylko ty je jakos wypastowales jak psu jajca do zdjecia :decayed:

one tak wyglądają w ORYGINALE, przykro mi.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

no to jestem dwie stówki w plecy :) ale moje fotele są chyba troszkę inne :mysli:

Chyba nie.

Tylko ty je jakos wypastowales jak psu jajca do zdjecia :decayed:

one tak wyglądają w ORYGINALE, przykro mi.. :kox:

EEE to chyba jednak lampa blysla za mocno :tongue4:

One nie maja sie tak swiecic :)

Opublikowano

zdjęcia robione ajfonem:) bez lamy :polew:

Opublikowano

Dzisiaj widzialem nową A3 na takich felach, do a3 srednio pasowaly :gwizdanie:

masz jakieś zdjęcia tej A3 ?

Opublikowano

masz jakieś zdjęcia tej A3 ?

Niestety nie mialem jak zrobic :confused4:

Opublikowano

Wyglada swietnie :)

Opublikowano

ile to dobra cena za takie fotele ? :-)

1150 z 4 boczkami :polew:

Wojtek_A4 ale to sa fotele z b6 a nie z b7

w b7 byla zaokraglona srodkowa czesc oparcia na plecy

Opublikowano
  • Autor

ile to dobra cena za takie fotele ? :-)

1150 z 4 boczkami :polew:

Wojtek_A4 ale to sa fotele z b6 a nie z b7

w b7 byla zaokraglona srodkowa czesc oparcia na plecy

Wiedzialem, ze sa z b6 ale nie wiedzialem, ze sie czyms roznia... :)

NIeprzeszkadza mi to.

Docelowo i tak szukam Recaro :)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 06:38_________________________________________________Minął ponad tydzien a ja dalej nie mam pozostalych dwoch felg :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Gość podobno czeka na dostawe z Włoch a mnie szlak trafia.

Zaraz chyba oddam te fele bo juz sil nie mam :wallbash:

Mila wiadomosc jest taka, ze wczoraj pojechalem 500km po czarny sufit i daszek/ lotka s line na klape.

Bylem lekko sceptyczny bo cena za sufit - 500zl :naughty: razem ze wszystkimi plastikami( mam nadzieje ) oraz lampkami , daszkami przeciwslonecznymi itp.

NIestety nie ma w komplecie czarnego lusterka wstecznego z fotochromem.

Posiadam takie ale niestety jasne... :confused4:

No nic w sobote rezamy dalej :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

pozdrowienia z deszczowego dziś Szczecina :>

to są 16" koła z A6 ? dobrze wyglądają z tym obniżeniem

Opublikowano
  • Autor

pozdrowienia z deszczowego dziś Szczecina :>

to są 16" koła z A6 ? dobrze wyglądają z tym obniżeniem

Witam:)

Gdzie mnie widziałeś?

NIestety kola SLRy oddalem. Jakoś nie moglem sie doprosić dwóch pozostałych felg wiec sobie odpusciłem.

JUtro odbieram od malowania stare poczciwe RS6 19x9 cali.

Mam nadzieje, że jakoś to będzie wyglądać :)

Autko dostało tez czarny sufit s-line oraz wrociło na miejsce RNS-e.

Zdjęcia mam nadzieję już jutro :)

Opublikowano

no i piękne felgi założysz :P

Opublikowano

trochę szkoda tych slr'ów...

Opublikowano
  • Autor

trochę szkoda tych slr'ów...

Troche tak :confused4:

Ale powiem Wam, ze jakościowo byłem mocno zawiedziony co do podrobek WSP ITALY.

Po sciagnieciu dwoch opon ( wulkanizator robil to bardzooo dokladnie i powoli bo musialem felgi oddac jak'' nowe'') zeszla z rantow farba :shocked:

Dla mnie to nie do pomyslania ale tak wlasnie bylo...

Opublikowano

W takim razie może to i lepiej, że już ich nie ma :kox:

Opublikowano
  • Autor

W takim razie może to i lepiej, że już ich nie ma :kox:

Myśle,że tak.

Dlatego od razu porzuciłem pomysł z podróbkami i zacząłem szukać cos w ORI.

Trafiły sie RS6 a te zawsze w rozmiarze 19x9 ET35 zaawsze mi sie podobaly więc długo nie myślałem.

Zobaczymy dziś czy dobrze zrobiłem.

Opublikowano

Dobrze zrobiłeś. Co ori, to ori.:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.