Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Bi-Xenon problem drgania soczewki ..??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: wszystkich kolegów , mam problem z bixsami- tzn. z dokładnie lewym, zauważyłem już od jakiegoś czasu dostaje drgań i się częśie .

Co zrobić podpowiedzcie mi łaskawie, czy się to da jakoś dokręcić czy jest jakaś inna metoda na usunięcie tych drgań ... ;( dzięki z góry i pozdr... :notworthy:

Opublikowano

napewno drży soczewka??

Zauważyłeś to np. parkując pod ścianą na włączonych światłach czy definitywnie widać drżenie soczewki?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie to drży cała obudowa xenona wraz z soczewką..

i dokładnie tak jak mnie pytasz pod bramą garażową w odległosci około 1m.

Opublikowano

ja mam u mnie to samo :mysli: zastanawiam się właśnie gdzie jest sznyk :confused4: może to źle wsadzony żarnik?!

Opublikowano

jakbyś miał źle włożony żarnik to świeciłby 2 merty przed samochodem :wink4:

zresztą ciężko jest źle włożyć żarnik

Opublikowano

no tak :naughty: lampą ruszałem i jest solidnie przymocowana, więc pozostaje tylko soczewka

Opublikowano

moze cos z ukladem samopoziomowania ...sprawdz moze cos sie poluzowalo (silniczek ).. (lampa) :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Generalnie z samopoziomującymi silniczkami jest ok muszę poczekać do wieczorka i poszukać przyczyny .... :mysli:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 19:19_________________________________________________Cholerstwo , sprawdzaliśmy wieczorem razem z kolegą i lipa ... samopoziom jest ok przy włączeniu świateł równo wszystko startuje i za chwile powstają drgania w reflektorze może jest jakaś opcja ,dokręcenia tego orientuje się ktoś na ten temat.?? :mysli:

Opublikowano

.Z przodu od czoła jest taka specjalna śruba regulacyjna do wzmocnienia czołowego może ona nie jest dokręcona.

Najlepiej podjedz pod ścianę i sprawdź po kolei dotykając co powoduje drgania

Opublikowano

u mnie też coć drzy ale na włączonym silniku jak wyłacze zapłon i włacze xenon to jest ok, wiec pewnie coś jest zle dokręcone :mysli:

Opublikowano

u mnie też drży xenon od wymiany ... ale świeci dobrze i póki co się tym nie przejmuje :)

Opublikowano
  • Autor

.Z przodu od czoła jest taka specjalna śruba regulacyjna do wzmocnienia czołowego może ona nie jest dokręcona.

Najlepiej podjedz pod ścianę i sprawdź po kolei dotykając co powoduje drgania

Dzięki Wąski zrobię tak jak piszesz może coś pomoże ..

Opublikowano

.Z przodu od czoła jest taka specjalna śruba regulacyjna do wzmocnienia czołowego może ona nie jest dokręcona.

Najlepiej podjedz pod ścianę i sprawdź po kolei dotykając co powoduje drgania

Dzięki Wąski zrobię tak jak piszesz może coś pomoże ..

poczekaj do niedzieli :naughty: coś wymyślimy

Opublikowano

Coś mi sie wydaje, że to nie soczewka drży tylko żarnik mruga. To typowy objaw padającego żarnika. Zmień żarnik na spocie z innego auta i sprawdź.

Niestety, obecne żarniki padają po około 16 miesiącach. Obojętnie czy kupisz za 700PLN w ASO czy za 150PLN na allegro.

Nie muszę chyba przypominać, że jak zdecydujesz się na wymianę żarnika to musisz zmienić parę.

Opublikowano

.Z przodu od czoła jest taka specjalna śruba regulacyjna do wzmocnienia czołowego może ona nie jest dokręcona.

Najlepiej podjedz pod ścianę i sprawdź po kolei dotykając co powoduje drgania

Dzięki Wąski zrobię tak jak piszesz może coś pomoże ..

zamień żarniki lewy z prawym i będziesz miał 100% pewności

Opublikowano

zamień żarniki lewy z prawym i będziesz miał 100% pewności

O, nawet lepiej.

Opublikowano

30 min roboty i będziesz znał odpowiedź :wink4:

Opublikowano
  • Autor

.Z przodu od czoła jest taka specjalna śruba regulacyjna do wzmocnienia czołowego może ona nie jest dokręcona.

Najlepiej podjedz pod ścianę i sprawdź po kolei dotykając co powoduje drgania

Dzięki Wąski zrobię tak jak piszesz może coś pomoże ..

ok Pnie zobaczymy na spociku ..

poczekaj do niedzieli :naughty: coś wymyślimy

[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 18:56_________________________________________________

30 min roboty i będziesz znał odpowiedź :wink4:

Sprawdzimy na wszystkie możliwe sposoby ... dzięki Paniska :hi: :hi: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Dawaj na spota :)

Opublikowano
  • Autor

OK mister Kepasa coś Ciebie nie było przez ostatnie kilka niedziel ja postaram się być na tą chyba ze mi coś wypadnie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.