Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie sa montowane orginalne leflektory w audi a4?


speed1.9tdi

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam prośbe czy może mi ktoś powiedzieć jakiej firmy sa orginalne leflektory montowane w audi bo we szystkich autach które oglądałem sa polskie takie jak na odnośniku srodkowe zdjecie w przybliżeniu http://moto.allegro.pl/item670755480_lampa_przednia_lewa_audi_a4_soczewka.html. Według mnie sa to auta pokolizyjne i maja wymienione leflektory z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B6 Valeo, B7 Automotive Lighting

To ze sa polskie nie znaczy ze byly wymieniane. Firma Valeo ma jednostki produkcyjne na calym swiecie, moze sie wiec zdarzyc ze lampy z polski wkladane.

http://www.valeo.com/de/home/das-unternehmen/valeo-weltweit.html#sites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do B5

Do I liftingu Valeo i Bosch

Po II Liftingu Valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to uspokoiło ale czujności nigdy nie zawiele, troche już obejrzalem a4 i jestem zdruzgotany tym co oferują ludzie i to za takie pieniadze dziś patrzylem na na a4 z komisu 40tys, zl rok 2002 przebieg 165tys . po rozmowie z pania z salonu okazalo sie ze auto było uderzone z przodu i licznik jest cofniety o 100tyś. Polska rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to uspokoiło ale czujności nigdy nie zawiele, troche już obejrzalem a4 i jestem zdruzgotany tym co oferują ludzie i to za takie pieniadze dziś patrzylem na na a4 z komisu 40tys, zl rok 2002 przebieg 165tys . po rozmowie z pania z salonu okazalo sie ze auto było uderzone z przodu i licznik jest cofniety o 100tyś. Polska rzeczywistość

bo Polacy kręcą nosem jak się ma nalatane 200tysi... przychodzi klient i kupi bo ma 155 na przykład... dla mnie to chore ale takie są fakty... mój kolega sprzedawał astrę III z przebiegiem 50tysięcy, pierwsza astra w Krakowie i wszyscy kręcili z kolei nosem że na pewno kopnięta... gdzie wiem na 100% że na nawet żarówki wymieniał w ASO. nie dogodzisz klientowi dzisiaj... a jak będziesz serwisował auto i co 15 tys zapłacisz 1000-1200 złotych za przegląd to w momencie kupna nikt Ci za to nie zapłaci, bo go to " nie obchodzi "... nie da się serwisować, nalatać 100tysi przez 8 lat i sprzedać audika za 30pln... tylko jak to komuś wytłumaczyć???? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...