Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kontorolka poziomowania xenonu....


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

dziś pojawił się 2 razy błąd: left headlight depped. Czy ktoś z Was to przerabiał?

dipped - nie swieci ci ksenon z lewej strony, nie odpala, ciezko powiedziec moze to byc przetwornica lub zarnik, zamien zarniki miejscami i po jakims czasie sie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziś zapaliła sie kontrolka mówiąca o wysokości świateł, ale po podjechaniu pod ścianę i zapaleniu silnika to widze, ze się poziomują jednak podczas jazdu zaraz zapala sie ta kontrolka?? jakies sugestie może gdzies styKu nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnij VAGA i sprawdz pierwsze bledy :wink4: moze do czujnika dostaje sie wilgoc przez malutki otworek . A byla robiona procedura regulacji lamp :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnej regulacji nie robilem, a z VAGiem moze byc problem bo nie mam dostepu znajomy ma innego kompa do VW który się nazywa LAUNCH albo jakos tak, ale dopiero jutro bede sie z nim widzial, na dzis polecil mi odpiecie aku i podpiecie za 10 min i odpalic auto zeby na wpolnych pochodzilo przez 10 min i moze pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tego tematu.

Wyjąłem lampę aby móc odkręcić czujnik ciśnienia klimy, potem sprawdzałem na zapalonym wartości ciśnienia (chyba czujnik do wymiany) ale nie o tym problem.

Założyłem lampę i błąd regulacji xenon.Oczywiście wszystko wcześniej działało.

Czytałem aby wykasować błędy, ale za chol.... nie mogę się połączyć z modułem regulacji xenon 55

Wszyskie inne moduły działają z vagiem, próbowałem innych wersji i też to samo

Myślę że błąd pewnie powstał od silniczka bo był odłaczony, ale jak go skasować:kwasny:

Chyżby moduł nie podłączony do wejścia diagnostycznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tego tematu.

Wyjąłem lampę aby móc odkręcić czujnik ciśnienia klimy, potem sprawdzałem na zapalonym wartości ciśnienia (chyba czujnik do wymiany) ale nie o tym problem.

Założyłem lampę i błąd regulacji xenon.Oczywiście wszystko wcześniej działało.

Czytałem aby wykasować błędy, ale za chol.... nie mogę się połączyć z modułem regulacji xenon 55

Wszyskie inne moduły działają z vagiem, próbowałem innych wersji i też to samo

Myślę że błąd pewnie powstał od silniczka bo był odłaczony, ale jak go skasować:kwasny:

Chyżby moduł nie podłączony do wejścia diagnostycznego?

A jaki masz kabel VAG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany

Kabel mam oryg. piny od viakena, ale zrobiłem sobie wtyczkę OBD i nie podłączałem kabla do "L" bo bez tego i tak zawsze działało.

Podłączyłem piny z "L" i działa, połączyłem się i był błąd, że reflektory nie ustawione.

Nastawy podstawowe i wszystko działa

Ciekawe czemu ten moduł potrzebuje linii "L" a inne nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...