Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tłucze i skrzypi lewy tył


Agrzesiek4

Rekomendowane odpowiedzi

witam problem mam tego typu, jak najade na łączenia asfaltu, dziure albo jakieś nierownosci to stuknie mi gdzieś w okolicy tylnego lewego koła. Przedtem były tylko stuki, teraz zaczelo dodatkowo przy tych stukach skrzypieć. Myslalem ze moze sprezyna, ale powierzchownie ja sprawdzalem i nie jest nigdzie peknieta, co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tylko skrzypiało z tyłu i się okazało że osłona aluminiowa wisiała koło tylnej belki i ocierała o stabilizator, rozejrzyj się przy osłonie aluminiowej przy podwoziu, morze akurat coś tam będzie, ja też nigdy bym nie przepuszczał, że to będzie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez skrzypi z tylu po lewej stronie. Bylem juz na diagnostyce ale akurat przestalo! :wallbash:

Na poczatku skrzypialo przy ruszaniu w skrecie w lewo. Teraz skrzypi juz nawet na wprost przy dodawaniu gazu.

co to moze byc?

Zastanawialem sie nad tymi gumami nad i pod sprezynami. Skrzypi jak stara szafa :wallbash: Co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również skrzypiało na nierównościach z lewej strony. Mechanik powiedział mi, że to jakieś jarzemko czy coś takiego jak wymienił cisza i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje bo dalej nie ma rozwiązania, u mnie nie skrzypi ale puka, wymienione amory, tuleje tylnej belki, gumy przy mocowaniach, amortyzator skręcony dobrze, podobnie jak kolega wyżej, jak pojeżdżę po mokrej nawieszchni stukanie praktycznie ustaje :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie amory nowe , tuleje belki też . Tylko te gumy które wchodzą w kielich mocowania amora nie wymieniałem.

I skrzypi na nierównościach ten lewy tył. Ale wydaje mi się że to chyba małoprawdopodobne aby te gumy tak skrzypiały.

Ktoś rozwiazał problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...