Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja A4 1.8T.Nowe foto , elementy pakietu S-line.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Oto już moja druga A4 tym razem w benzynie .Auto posiada klimę,fele 17",zderzaki s-line,zawieszenie chyba 1Be, Bixenon ,lusterka aluminiowe,elementy pakietu oświetlenie , kubełkowe fotele, kierę (od Flayer'a :hi:) i gałkę od s-line...i wiele innych

Moje plany to:

-doprowadzić auto do porządku (nieco już doprowadziłem)

-zderzak przód CARACTERE (jest)

-fele 18" (już są)

-FIMIC (jest)

-Dawnpipe (jest)

-wtryski 320cc(są)

-Oil catch tank(jest jak na razie bez podpiętych węży ,ale na dniach będzie zrobione)

-wywalić pompę powietrza wtórnego SAI oraz układ EVAP (zrobione)

-dystans 10mm na tył(siedzą)

-pomalować ramkę gryla w kolor(jest)

-wycieraczki + ramiona AERO(są)

-turbina K04-15 (już wiem że nie dam rady)

-korekta softu

-wskaźnik doładowania w słupku , flokowanie słupka

BYŁO

91164212.jpg

83505005.jpg

61904486.jpg

25294288.jpg

26451535.jpg

Jest

vYl6r.jpg

1UsEJ.jpg

b7fq0.jpg

vYP29.jpg

vYZ0J.jpg

bbpk0.jpg

1V0zJ.jpg

cIb6A.jpg

2QYDr.jpg

Pomocy!!!

Szukam osoby która w okolicach Elbląga pomoże mi zrobić logi w moim 1.8T....niestety sam nie umiem :(

Chciałbym byc pewien przed programem że wszystko jest oki

Opublikowano

Na pierwszy ogień to ja bym proponował wywalić te fele i zmienic radyjko.. moze pomyśl nad RNS-E :mysli: Ogólnie furka bardzo przyjemna :kox: :kox:

Opublikowano

Piekna :)

Sline :kox:

Opublikowano

No wreszcie jakiś normalny (benzynowy) samochód

Gratki :good:

Opublikowano

Wywal koniecznie i natychmiastowo te Fele i wstaw jakieś ori 16-17'' :bicz: A tak poza tym furacz :good: :good: PS. Bi-xenon był dokładany, tak?

Opublikowano
  • Autor

Wywal koniecznie i natychmiastowo te Fele i wstaw jakieś ori 16-17'' :bicz: A tak poza tym furacz :good: :good: PS. Bi-xenon był dokładany, tak?

tak..............będą 18' takie mi się podobają ,wiem że pół polski na nich jeździ ale i tak je kupie http://moto.allegro.pl/item687521781_kenda_225x40x18_vw_audi_rs4.html

Opublikowano

Wywal koniecznie i natychmiastowo te Fele i wstaw jakieś ori 16-17'' :bicz: A tak poza tym furacz :good: :good: PS. Bi-xenon był dokładany, tak?

tak..............będą 18' takie mi się podobają ,wiem że pół polski na nich jeździ ale i tak je kupie http://moto.allegro.pl/item687521781_kenda_225x40x18_vw_audi_rs4.html

i co z tego, że tak dużo tego na ulicy, do czarnego avanta w sam raz :good:
Opublikowano

Bardzo ladne :wink4:

Troszke w srodku wymaga dopieszczenia chodzi mi o dywaniki gumowate powycierane ale to takie drobiazgi raczej.

No i masz racje felgi beda fajnie pasowaly do tego zestawu.

:naughty:

Ja bym ten znaczek z klapy wypierdaczyl S :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wywal koniecznie i natychmiastowo te Fele i wstaw jakieś ori 16-17'' :bicz: A tak poza tym furacz :good: :good: PS. Bi-xenon był dokładany, tak?

tak..............będą 18' takie mi się podobają ,wiem że pół polski na nich jeździ ale i tak je kupie http://moto.allegro.pl/item687521781_kenda_225x40x18_vw_audi_rs4.html

tylko nie natknij sie na wloskie badziewie :wink4: :wink4:
Opublikowano

Przemek i jak idzie doprowadzanie środka do porządku :naughty:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Przemek i jak idzie doprowadzanie środka do porządku :naughty:

a spoko tylko jeszcze tunel przydałby się zmienić bo wk.... mnie ten uchwyt na telefon.

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 19:44_________________________________________________odgrzeję kotleta , bo zaszło kilka zmian :)

Opublikowano

Miód malyna, pozazdrościć :> Jeszcze bym szybki ściemnił i gites :good: A te fele to nie jest czasem wzór z Superba czy mi się coś popmieszało? W każdym razie fajnie się prezentują :good:

Opublikowano
  • Autor

Miód malyna, pozazdrościć :> Jeszcze bym szybki ściemnił i gites :good: A te fele to nie jest czasem wzór z Superba czy mi się coś popmieszało? W każdym razie fajnie się prezentują :good:

Fele Azev .....może i z super B , tego nie wiem

Opublikowano

Przemku fajna ta felga :wink4:

Mi osobiście bardziej podobał się poprzedni zderzak :decayed:

Wywal lusterka i relingi podmień :kox:

Ile dałeś za ramiona Aero ??

Opublikowano
  • Autor

270zł wysyłke utargowałem :)

wiesz oglądałem wasze projekty "black" i jakoś za ciemno mi sie wydaje.....z pewnoscią zmienięte okropne ramki na rej na jakieś ciemne , może klubowe

co do zderzaka to ten podoba mi się najbardziej i moim zdaniem najlepiej odsłania cooler

co do szyb miałem kiedyś ciemne , ale jeden Piesek kazał mi sciągać pod groźba zabrania dowodu , a że miałem lamersko zrobione zerwałem wszystkie.

Opublikowano

270zł wysyłke utargowałem :)

wiesz oglądałem wasze projekty "black" i jakoś za ciemno mi sie wydaje.....z pewnoscią zmienięte okropne ramki na rej na jakieś ciemne , może klubowe

No pewnie każdy moduje jak lubi ;)

Przemku a masz może numery ramion ??

Opublikowano
  • Autor

sprawdzę to i dam ci znać

Opublikowano

mnie tak te fele się podobają :tongue4: tylko dekielki z logiem audi bym wstawił :>

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

teraz ta S'ka będzie jeździć po krakowie, a stać u mnie pod klatką:)))

Opublikowano

teraz ta S'ka będzie jeździć po krakowie, a stać u mnie pod klatką:)))

Gratulacje zakupu, ale eska jest do ściągnięcia :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.