Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z odpaleniem


rafik666211

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam taki problem jak auto trochę postoi(6-8h) to musze długo kręcić aż załapie jest to naprawdę długo i zapala mi sie wtedy kontrolka oleju ale po czasie auto załapie i pali normalnie oczywiście po zgaszeniu od razu pali. Zauważyłem ze przewód doprowadzający paliwo do listwy wtryskowej jest miękkawy odkręciłem go od listwy wtryskowej i poleciało ale słabo paliwo przekręciłem dwa razy zapłon paliwo wyleciało zakręciłem przewód i auto zapaliło od razu, pomyslałem ze paliwo sie cofa to zamontowałem przed filtrem paliwa zawór zwrotny ale dalej jest tak samo oczywiscie filtr paliwa tez wymieniony. czy to pompa paliwa daje słabe cisnienie czy moze zawór cisnienia paliwa na listwie wtryskowej puszcza paliwo po czasie i dlatego nie ma tego cisnienia jak sprawdzic czy to pompa czy zawór ?? pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myślę że z korzyścią dla Ciebie będzie jeżeli tytuł swojego wątku wpiszesz w okienko przy którym jest napis "szukaj" i ponowisz wyszukiwanie.Zapewniam Cię że jest tam sporo materiału o tej i podobnej tematyce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam sie do pompy paliwa,podjedz do mechanika i niech rzuci okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...