Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje A4


QBAba

Rekomendowane odpowiedzi

fajniutka...sliczne fele, a te swiatla?? ciekawe. skad takie wziales?

Fele 17" Mak Rave hyper silver

Swiatła kupiłem w niemczech, a są one z firmy Depo niestety.

Widziałem, że są już one dostępne na allegro

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105964637

i nawet nie są już takie drogie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sprzedam swoje po 2 lifcie

Jakby co to pamiętaj o mnie :P I dobrej cenie :)

QBAba, Ładne autko :) Ten chrom na lusterka i wokół szyb jest ten allegrowy czy oryginał ? Bo jeśli allegrowy i trzyma się dłuższy czas to chyba też sie skuszę ;) Chociaż lusterka wolałbym in-pro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, podobają się, tylko z moich doświadczeń z takimi lampami wynika, że lepiej zostać przy serii ;) Wyobraź sobie, że ktoś uszkodzi Ci jeden klosz - musisz kupić drugie dwa nowe, bo na sztuki nie dostaniesz...

No masz, i tym sposobem pewnie będę musiał szukać dalej lamp po 2 lifcie, bo Ty już swoich nie sprzedasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym napisem a4 ze go tak nisko dziwnie przykleiles trzeba bylo wywalic go od razu, a tak furka spoko ladnie srodeczek wykonczyles chromy wstawiane orginal tak?? ktory rok autka??

Po faceliftingu znaczki były tak właśnie naklejane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym napisem a4 ze go tak nisko dziwnie przykleiles trzeba bylo wywalic go od razu, a tak furka spoko ladnie srodeczek wykonczyles chromy wstawiane orginal tak?? ktory rok autka??

Po faceliftingu znaczki były tak właśnie naklejane :wink:

I to najbardzie właśnie mi się niepodoba , reszta fajna ten chromik na klapie i tą lotke bym usunął , reszta mi się podoba

P.S. Jak możesz prześlij mi na maila [email protected] zdjęcia w dużej rozdzielczości tej konsoli z nawigacją i przeniesionym klimatronikiem i jak możesz daj znać kto ci to robił , bo tak z daleka to dość ładnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym napisem a4 ze go tak nisko dziwnie przykleiles trzeba bylo wywalic go od razu, a tak furka spoko ladnie srodeczek wykonczyles chromy wstawiane orginal tak?? ktory rok autka??

Po faceliftingu znaczki były tak właśnie naklejane :wink:

I to najbardzie właśnie mi się niepodoba , reszta fajna ten chromik na klapie i tą lotke bym usunął , reszta mi się podoba

P.S. Jak możesz prześlij mi na maila [email protected] zdjęcia w dużej rozdzielczości tej konsoli z nawigacją i przeniesionym klimatronikiem i jak możesz daj znać kto ci to robił , bo tak z daleka to dość ładnie to wygląda.

bratpit, http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=12939#12939 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ci to robił , bo tak z daleka to dość ładnie to wygląda.

bratpit, http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=12939#12939 ;)

Dzięki serdeczne no i juz widać zę forum sie rozrasta bo człowiek niejest wszystkiego wstanie przeczytać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13

Ladnia niunia. :lol: Traviz jutro sprawdze w hurtowni czy takie lampy mozna dostac na sztuki, ale jest duza szansa.I moze nawet w lepszej cenie niz na allegro:) Moze sam o takich pomysle....hmmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbane autko, fajny kolor ;) , brakuje jeszcze kierownicy 3 ramiennej , ten chrom na klapie mi nie leży troche , znaczki wywal, i bezwzglednie WYWAL WUNDERBAUMA bo to jak byś miał tego psa co merda głową !! lampki ładne i z przodu i z tyłu , fele prawie jak moje :) ogólnie to podoba mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoilerek niestety już był założony przez poprzedniego właściciela-chciałem go wywalić ale niestety są otwory na śruby i dużo kleju pod nim

Chromy dookoła szyb były fabrycznie

Navi zakładałem sam

Chrom na klapie mi się podoba, ale niestety zaczął się po zimie psuć i trzeba coś będzie z tym zrobić :smile:

Znaczek A4 moim zdaniem wygląda dużo ładniej w tym miejscu, a 1,9TDI zostało wywalone

A nad tym wunder baumem to się nigdy nie zastanawiałem :mrgreen: chociaż ładnie sobie pachnie :razz:

pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn napisał/a:

moze sprzedam swoje po 2 lifcie

Jakby co to pamiętaj o mnie I dobrej cenie

Ja rowniez bym wzial :mrgreen: Autko extra, felgi troche dziwne :shock: :mrgreen: A no i juz pisalem w zadnej A4 mi sie ta lotka nie podoba poprostu beeee. Ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...