Skocz do zawartości
IGNOROWANY

01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

najbardziej wkurzajace jest to ze co bysmy nie zrobili to i tak cwaniaczki z orlenu pewnie siedza i sie smieja bo wiedza ze i tak nie odczuja zadnej straty przez ten dzien...

Zgadzam się z tym ale chyba nie rozumiecie idei tej całej akcji...

Potraktujcie ją jako początek, taki pierwszy zlot klubowy...chodzi o to, żeby ludzie się zebrali i byli gotowi w dużej liczbie do nastepnych tego typu akcji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odczują bo zatankowałem u prywaciarza.... :decayed:

żeby Twoj silnik tego nie odczuł :kwasny:

najbardziej wkurzajace jest to ze co bysmy nie zrobili to i tak cwaniaczki z orlenu pewnie siedza i sie smieja bo wiedza ze i tak nie odczuja zadnej straty przez ten dzien...

Zgadzam się z tym ale chyba nie rozumiecie idei tej całej akcji...

Potraktujcie ją jako początek, taki pierwszy zlot klubowy...chodzi o to, żeby ludzie się zebrali i byli gotowi w dużej liczbie do nastepnych tego typu akcji :wink4:

powszechna mobilizacja. Jak z Powstaniem Warszawskim - ogólna klęska ale potem będa o nas mowić. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w radiu o tym mówili i mówili również, że w jakieś gazecie dziś o tym będzie artykuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu gazetach o tym dziś pisali, mówili w TV i radio... Rzecznicy ORLENU ubolewają nad tym dlaczego są bojkotowani tłumacząc się kursem walut, itp... :wink4:

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6883009,Internauci_nawoluja___dzis_nie_tankuj_w_Orlenie.html

Takich i wiele podobnych artykułów jest dostępna w necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w miescie na jednej z dwoch stacji ORLENu pracownicy sami zrobili sobie bojkot bo jak na zlosc z 5 dystrybutorow 3 mialy naklejona karke AWARIA :D

Pozdrawiam... I robmy cos w sprawie cen paliw, robi sie glosniej w sieci i w mediach na ten temat, moze cos sie ruszy. Pamietam jak w styczniu i lutym tankowalem ponad 1zl taniej... ehhhh , jezdzilo sie prawie jak na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu nie tankuje u nich nigdy.

ja też, a propos, jakoś nie widziałem w mediach opowieści o krachu orlenu spowodowanego bojkotem... Polacy już się nie nadają do pospolitych ruszeń... nie te czasy , nawet mimo posiadania takich środków przekazu i komunikacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu nie tankuje u nich nigdy.

ja też, a propos, jakoś nie widziałem w mediach opowieści o krachu orlenu spowodowanego bojkotem... Polacy już się nie nadają do pospolitych ruszeń... nie te czasy , nawet mimo posiadania takich środków przekazu i komunikacji...

a co - myslisz, ze Orlen przyzna sie do strat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...