Skocz do zawartości
IGNOROWANY

01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mysle ze lepszy bylby wloski strajk, lejemy dwa litry benzynki w kilka osob i ustawiamy sie znow w kolejce ;) W duzym miescie gdzie chlopakow z klubow ( roznych, nie tylko mowa o tym, bo wpisujac bojkot orlenu w necie jest tego sporo) jest znaczna ilosc napewno znalezliby sie chetni... Taka akcje trzeba bardziej zorganizowac :) Np moznaby rozeslac kilka maili z ladnym jpg'iem do TVN Turbo i jakis gazet... z tytulem ze w damym dniu kierowcy beda tak tankowac, po kilka zlotych placac duzymi bilonami chcac zwrocic uwage na wysokei ceny paliw... Jak oni to naglosnia w mediach to pojdzie z gorki. Do tego porozsylac po roznych klubach motoryzacyjnych pomysl a tam juz poczta pantoflowa samo sie rozejdzie - tak jak bojkot orlenu.

Taki bojkot, chociaz sie dolacze ale nic nie zmieni bo: nie zauwaza strat, z calej Polski niech nie pojedzie na stacje orlenu 3000osob, albo nawet 5 czy 10 to co to jest? W w-wawie nie pojedzie 200 albo i 500 i...? Na tyle stacji co jest w wiekszym miescie oni nawet nie beda wiedziec ze cos takiego mialo miejsce. Tym bardziej ruch maly, dla nich lajtowy dzien w pracy. A jakby tak zablokowoac kilka stacji w miescie, tak zeby i inni kierowcy wku**iali sie na kolejki to jest cos... Jak dziadzius, ktory nie uslyszy nawet w tv, internecie o tej akcji to i tak nie zatankuje bo kolejki beda wielkie :D

Kiedys byla podobna akcja ale w jendym miescie i dlatego odbilo sie bez echa. W calej polsce zrobic cos takiego i nie wierze ze media nie beda o tym trabic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziadzius, ktory nie uslyszy nawet w tv, internecie o tej akcji to i tak nie zatankuje bo kolejki beda wielkie

taki dzidziuś to akurat zobaczy kolejki to sie dopiero zmobilizuje i zaleje do pełna a potem zadzwoni do rodziny i wszystkich znajomych że sie chyba wojna czy cuś szykuje i trzeba zalewać póki jeszcze jest :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mozna zrobić "10 merytorycznych przykazań", a w tym zrobić 1 jeden głupi błąd i stracić tym samym wirygodność...

bardzo ubolewam nad tym, że straciłem swoją wypowiedzią "wirygodność" , no ale cóż poradzić takie życie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziadzius, ktory nie uslyszy nawet w tv, internecie o tej akcji to i tak nie zatankuje bo kolejki beda wielkie

taki dzidziuś to akurat zobaczy kolejki to sie dopiero zmobilizuje i zaleje do pełna a potem zadzwoni do rodziny i wszystkich znajomych że sie chyba wojna czy cuś szykuje i trzeba zalewać póki jeszcze jest :polew: :polew:

Dziadzius nie dziadzius, nie bede sie sprzeczal. Ale moj odruch jest taki ze jak widze kolejke to daje sobie spokoj i jak nie musze to nie tankuje. Nie zatankuje 01.08 nigdzie ale tej formy protestu nikt nie zauwazy oprocz nas samych. Strajk wloski to jest pomysl o ktorym gwarantuje ze w Faktach by mowili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie będziemy tankowali tego dnia na żadnej stacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tankuję na Orlenie,

lecz gdybym miał wybór tylko pomiędzy Orlenem a Lukoil,

to tankowałbym na Orlenie, nawet za 10zł za litr.

Nigdy od Rosjan.

Odwiecznego wroga nie trzeba wspierać !!! Tak dla zasady, choć mam świadomość skąd pochodzą surowce energetyczne z których korzystamy :evil: :evil: :evil:

Orlen naruszył swego czasu strefę wpływów niedźwiedzia ( Możejki na Litwie), wszyscy widzieliśmy jak płonęły Możejki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie tankować??

Zawsze tankuje do pełna. Pewnego czasu przesiadłem się na Neste bo mieli taniej i dobrej jakości ropkę. Aż pewnego pięknego dnia do baku weszło mi aby 20l na 40 możliwych. Ropa się pieniła, już więcej mnie nie zauważyli na tej stacji.

Teraz tankuje na Bliskiej i było dobre, a teraz też się pieni.

Co oni nam sprzedają??

Następne tankowanie na BP mam nadzieje że tam chociaż będą mieli normalną ropkę.

01.08 Nie tankuje bo mam jeszcze 3/4 zbiornika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje tylko na BP i jestem zadowolony. Różnica w cenie między BP a Neste przy pełnym baku to jakieś pare złoty więc moim zdaniem wybór jest prosty. Mój ojciec tankuje ON na BP w dużych ilościach i nigdy nie narzekał, tak więc polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam blokować - bojkotować stacje Orlen jest wolny rynek są inne stacje. Za drogo to nie tankuje , to tak samo jak by blokować wszystkie salony AUDI bo można przecież kupić np Hondę. Bez sensu jest ten temat

Kolejny raz nie rozumiesz przeczytanego (chyba) wątku.

Przeczytaj jeszcze raz pierwszego posta, to może zrozumiesz o co chodzi i dlaczego bojkotować Orlen, a nie np. stacje kowalski sp. z o.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze to zrozumiałem nie mam zamiaru blokować stacji jest wolny rynek

http://biznes.onet.pl/ceny-paliw-w-detalu-znow-spadly-o-3-4-grl-w-mijaja,18490,3025148,1,news-detal

Tak ci sie tylko wydaje, że jest wolny rynek. Jesli Niewidzialna Ręka Rynku naprawdę w tym miejscu sprawowała by pieczę nad rynkiem paliw - nie było by żadnego bojkotu. Byłby zbędny.

To gdzie tankować??

Zawsze tankuje do pełna. Pewnego czasu przesiadłem się na Neste bo mieli taniej i dobrej jakości ropkę. Aż pewnego pięknego dnia do baku weszło mi aby 20l na 40 możliwych. Ropa się pieniła, już więcej mnie nie zauważyli na tej stacji.

Teraz tankuje na Bliskiej i było dobre, a teraz też się pieni.

Co oni nam sprzedają??

Następne tankowanie na BP mam nadzieje że tam chociaż będą mieli normalną ropkę.

01.08 Nie tankuje bo mam jeszcze 3/4 zbiornika :)

Zarówno Neste jak i BP jaki Bliska maja paliwo z Orlenu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze to zrozumiałem nie mam zamiaru blokować stacji jest wolny rynek

http://biznes.onet.pl/ceny-paliw-w-detalu-znow-spadly-o-3-4-grl-w-mijaja,18490,3025148,1,news-detal

Tak ci sie tylko wydaje, że jest wolny rynek. Jesli Niewidzialna Ręka Rynku naprawdę w tym miejscu sprawowała by pieczę nad rynkiem paliw - nie było by żadnego bojkotu. Byłby zbędny.

To gdzie tankować??

Zawsze tankuje do pełna. Pewnego czasu przesiadłem się na Neste bo mieli taniej i dobrej jakości ropkę. Aż pewnego pięknego dnia do baku weszło mi aby 20l na 40 możliwych. Ropa się pieniła, już więcej mnie nie zauważyli na tej stacji.

Teraz tankuje na Bliskiej i było dobre, a teraz też się pieni.

Co oni nam sprzedają??

Następne tankowanie na BP mam nadzieje że tam chociaż będą mieli normalną ropkę.

01.08 Nie tankuje bo mam jeszcze 3/4 zbiornika :)

Zarówno Neste jak i BP jaki Bliska maja paliwo z Orlenu...

Widzisz właśnie o to chodzi że zależy co orlen dostarczy, a bardziej co klient zamówił.

Co mam na myśli, już tłumaczę. Obok mnie kolega ma firmę transportową i zamawia bezpośrednio z orlenu ON i jest niebieskie/zielone. Zależy jak się spojrzy. W każdym razie jest to ropka !! A kilka metrów dalej jest też przewożnik zamawiający również z orlenu juz po kosztach jak najtansze ON i ma właśnie pieniący się ON.

I ja na stacji chce zatankować czysty ON skoro tak napiali na dystrybutorze, a nie jakis bio ON z jakimis śmiesznymi dodatkami za pół ceny. Dziwi mnie fakt że na bliskiej mam dwa dystrybutory ON i Bio ON. ON powinno być najwyższej jakości bez dodatków, a bio .. wiadomo. Okazuje się jednak że tankując ON nie widzę różnicy między ON a ON Bio.

Następnym razem tankuje na BP w Łowiczu zobaczę co tam oni mają, może i z orlenu mają ale mam nadzieję że najwyższej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...