Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez tam nigdy nie tankuje - neste albo bp

Opublikowano

w życiu tankowałem aż 2 razy na orlene....jak juz nie miałem pewności że dojade do shella :polew::wink4:

wklejam w opis gg

Opublikowano

Wklejam opis i Przekazuje wieści znajomym na różne sposoby! :)

Jak wyżej pisałem - przyłączam się do akcji! :good:

Opublikowano

Skoro ktos zrobil z tego jpega wklejmy to na naszej klasie jako foto :D Podejrzewam ze wiecej osob na to zerknie niz znajomi z GG.

PS. Ja tez nie tankuje na Orlenie ale... 1.08 postaram sie nie tankowac wogole.

Opublikowano

A może lepiej zbojkotować SHELL, bo to chyba (przynajmniej w moich okolicach) najwięksi zdziercy :>

Opublikowano

Przyłącze się i ja, choć na Orlenie nie tankuję, to w bojkocie udział wezmę :wink4:

Opublikowano

Ja też na orlenie nie tankuję ale i tak się przyłączę (powklejam linka gdzie tylko się da) :good: może przy którejś próbie coś się w końcu zmieni na lepsze :)

Opublikowano

z taka akcja to nalezy uderzyc do ciezarowcow..

God bless Lukoil :)

Opublikowano

z taka akcja to nalezy uderzyc do ciezarowcow..

God bless Lukoil :)

No też prawda! Nie dość, że tankują po kilkaset litrów dla siebie to jeszcze raz tyle na handel! :polew: :polew:

Opublikowano

z taka akcja to nalezy uderzyc do ciezarowcow..

God bless Lukoil :)

no to trzeba rozpropagowac na CB

Opublikowano

A ja cały czas tankuję na Orlenie, bo nic lepszego w okolicy nie ma. Ale przyłączam siędo akcji i link w gg wklejony :good:

Opublikowano

Ciężko będzie walczyć z takim gigantem jak orlen... Ale nie ma co z góry się poddawać, także przyłączam się do akcji!

Opublikowano

1. nie tankuje na Orlen.

2. Orlen (jest kilkanaście spolek np. Asfalt, PKN, Transport, Gaz) nie jest właścicielem stacji, wiec bojkot im zwisa. Już lepiej jest jeździć na stacje, gdzie paliwa nie dostarcza Orlen. :naughty:

Opublikowano

bez sensu bojkotować orlen , nie zatankujesz tutaj to pojedziesz na inną stację a i tak zatankujecie paliwo by orlen.

niestety w tej akcji interes jednostki będzie ważniejszy niz ogółu , ja tam zatankuję na Orlenie bo muszę pracować samochodem.

mogę się założyć że najwięcej osób chcących zbojkotować orlen to osoby które i tak tam nie tankują - taki lajf :decayed:

Opublikowano

1. nie tankuje na Orlen.

2. Orlen (jest kilkanaście spolek np. Asfalt, PKN, Transport, Gaz) nie jest właścicielem stacji, wiec bojkot im zwisa. Już lepiej jest jeździć na stacje, gdzie paliwa nie dostarcza Orlen. :naughty:

czyli co mam jeździć po paliwo za granicę(Czechy-50km) czy na wybrzeże(600km) gdzie paliwo dostarcza najczęściej Lotos (który swoje ceny i tak dostosowywuje do tych z PKN Orlen) :?:

..ale żeby nie być tak maksymalnie na nie to zatankuje sie pod korek 31.07 na BP i wezmę udział w tym hepeningu :decayed:

A jedyne co uzyskamy to to że 01.08.2009 roku ładne panie kasjerki na stacjach ORLEN z nudy złąpią trochę opalenizny i będą jeszcze piękniejsze wystawiając nam rachunki za te świństwo które lejemy do baków :kox:

Opublikowano

całą akcję uważam za bez sensowną ponieważ:

1. większość przynajmniej tu piszących osób to klienci innych stacji - bp, neste, shell czym samym nie jako na okrągło bojkotują placówki orlenu

2. ile osób, które tankują na orlenie akurat będzie tankować w dn. 1.08.2009 ?

3. niektóre osoby są "skazane" na orlen - karty flotowe, sam posiadam orlenowską i shell'a

4. w rejonach przygranicznych obniżenie cen wywołałoby tankowanie zza granicą ale przy obecnym kursie euro taniej jest w PL

5. Orlen jako dystrybutor paliw ma zbyt w danym regionie na X litrów paliwa dziennie, i te X litrów się sprzeda tak czy siak czym samym generując zysk, a że tą ilość w większym stopniu rozprowadzą stacje inne niż Orlen nie będzie dla nich tragedią... gdyby ten bojkot był bardziej długofalowy to poszczególni właścicele stacji mogliby odczuć zmiejszenie zysków i tym samym obniżyć swoją marże by zachęcić do powrotu na swoją stację a tak przez 1 dzień to wątpliwe by coś odczuli ...

Opublikowano

całą akcję uważam za bez sensowną ponieważ:

1. większość przynajmniej tu piszących osób to klienci innych stacji - bp, neste, shell czym samym nie jako na okrągło bojkotują placówki orlenu

2. ile osób, które tankują na orlenie akurat będzie tankować w dn. 1.08.2009 ?

3. niektóre osoby są "skazane" na orlen - karty flotowe, sam posiadam orlenowską i shell'a

4. w rejonach przygranicznych obniżenie cen wywołałoby tankowanie zza granicą ale przy obecnym kursie euro taniej jest w PL

5. Orlen jako dystrybutor paliw ma zbyt w danym regionie na X litrów paliwa dziennie, i te X litrów się sprzeda tak czy siak czym samym generując zysk, a że tą ilość w większym stopniu rozprowadzą stacje inne niż Orlen nie będzie dla nich tragedią... gdyby ten bojkot był bardziej długofalowy to poszczególni właścicele stacji mogliby odczuć zmiejszenie zysków i tym samym obniżyć swoją marże by zachęcić do powrotu na swoją stację a tak przez 1 dzień to wątpliwe by coś odczuli ...

"bez sensowną" pisze się razem :good:

Opublikowano

całą akcję uważam za bez sensowną ponieważ:

1. większość przynajmniej tu piszących osób to klienci innych stacji - bp, neste, shell czym samym nie jako na okrągło bojkotują placówki orlenu

2. ile osób, które tankują na orlenie akurat będzie tankować w dn. 1.08.2009 ?

3. niektóre osoby są "skazane" na orlen - karty flotowe, sam posiadam orlenowską i shell'a

4. w rejonach przygranicznych obniżenie cen wywołałoby tankowanie zza granicą ale przy obecnym kursie euro taniej jest w PL

5. Orlen jako dystrybutor paliw ma zbyt w danym regionie na X litrów paliwa dziennie, i te X litrów się sprzeda tak czy siak czym samym generując zysk, a że tą ilość w większym stopniu rozprowadzą stacje inne niż Orlen nie będzie dla nich tragedią... gdyby ten bojkot był bardziej długofalowy to poszczególni właścicele stacji mogliby odczuć zmiejszenie zysków i tym samym obniżyć swoją marże by zachęcić do powrotu na swoją stację a tak przez 1 dzień to wątpliwe by coś odczuli ...

"bez sensowną" pisze się razem :good:

merytorycznie swoją wypowiedzią bardzo wiele wniosłeś do tematu :polew:

Opublikowano

całą akcję uważam za bez sensowną ponieważ:

1. większość przynajmniej tu piszących osób to klienci innych stacji - bp, neste, shell czym samym nie jako na okrągło bojkotują placówki orlenu

2. ile osób, które tankują na orlenie akurat będzie tankować w dn. 1.08.2009 ?

3. niektóre osoby są "skazane" na orlen - karty flotowe, sam posiadam orlenowską i shell'a

4. w rejonach przygranicznych obniżenie cen wywołałoby tankowanie zza granicą ale przy obecnym kursie euro taniej jest w PL

5. Orlen jako dystrybutor paliw ma zbyt w danym regionie na X litrów paliwa dziennie, i te X litrów się sprzeda tak czy siak czym samym generując zysk, a że tą ilość w większym stopniu rozprowadzą stacje inne niż Orlen nie będzie dla nich tragedią... gdyby ten bojkot był bardziej długofalowy to poszczególni właścicele stacji mogliby odczuć zmiejszenie zysków i tym samym obniżyć swoją marże by zachęcić do powrotu na swoją stację a tak przez 1 dzień to wątpliwe by coś odczuli ...

"bez sensowną" pisze się razem :good:

merytorycznie swoją wypowiedzią bardzo wiele wniosłeś do tematu :polew:

wiesz mozna zrobić "10 merytorycznych przykazań", a w tym zrobić 1 jeden głupi błąd i stracić tym samym wirygodność...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.