Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning


Tuniu

Rekomendowane odpowiedzi

dokladki, progi, naklejki - ochyda! strasznie zepsute A4

fele i cleary ok

Oj dokładnie tak, jakoś plastikowo wygląda i te rzeczy co na plus to się gubią w tym nadmiarze dokładek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zbytnio nie jestem jakimś tam maxi fanem A4 a wręcz przeciwnie ja chcę jezdzić takim jak go przerobiłem więc po co mam ściągać to co założyłem wy widzę lubujecie się w seryjniakach bez przeróbek ja dołożyłem kilka delikatnych rzeczy i wyróżnia się spośród innych A4 a czy to się komuś podoba czy nie jego sprawa mi się tak podoba. i tak go podniosłem sprężyny są obmiżające -60mm a miałem max glebe -100mm i leżała na ziemi nie dało się jezdzić jesteście fanami Audi a ja jestem fanem tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to się komuś podoba czy nie jego sprawa mi się tak podoba.

najważniejsze :exclaim:

jesteście fanami Audi

dlatego należymy do tego klubu :twisted: :twisted:

ps. tylko że tuning nie przejawia sie w dokładkach i jakiś dziwnych malunkach na samochodach..to nie HONDA czy jakiś inny chińczyk..ale jak tobie sie podoba to jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie o to mi chodziło by pokazać je tutaj i żebyście ocenili każdy ma inne na ten temat i dlatego się liczę z tym że różne będą opinie po to jest forum, opinie są różne tylko proszę z wyzwiskami się chamować, NP. bo ktoś może nazwać to że to buractwo itd. a ja mam na ten temat trochę odmienne zdanie równie dobrze ktoś może powiedzieć że jezdzi seryjniakiem czyli kondonem, ja nikogo nie wyzywam więc też tego sobie nie rzyczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladki, progi, naklejki - ochyda! strasznie zepsute A4

fele i cleary ok

podpinam sie pod to :] nic dodac nic ujac hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest moda tylko tuning wizualny zajmuję się tym od 5 lat i jeżdze na zloty tunigowe TYPOWE TUNINGOWE ciekawe czy ty jak byś stanoł koło mnie gapie który by więcej oglądali i podziwiali taki seryjny czy taki co ma jakieś zmiany. Nie musi się komuś podobać i to jest opinia każdego z nas oczywiście. jestem tu od wczoraj i tak czytam wy się zachwycacie czym.....seryjnością, ktoś tam zmieni fele piszecie że ładna ja bym w życiu nie powiedział że jest ładna bo moim zdaniem to seria i jeszcze w 15-tce odstęp między nadkolem taka że można pięść włożyć i to jest ładne, a wszyscy jak nakręcemi piękna ślicznotka, wiecie po co jest Tuning? by upiększać auto zmiany itp. nie każdemu musi się podobać ok ale jesteście co niektórzy zakochani w seryjniakach, myślałem że jesteście jakoś wyrozumiali dla tych co się podejmują przeróbkami, ale wy jesteście fani i klubowicze "Audi SERII tuning wasz wróg" ale to jest wasz gust a o gustach się nie dyskutuje.

wy byście woleli takie szare. to jest mój przed przeróbkami

17.jpg

Tak Kuniu taka moda bo jest to klub tuningowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie po co jest Tuning? by upiększać auto

Dobrze powiedziane, ale do tego nalezy podchodzic z glowa. By sie za cos brac trzeba miec kase i jakas koncepcje. W innym przypadku jest to mega druciarstwo i wiocha. Auto ma zwracac uwage i przywolywac przyjemne mysli, a nie smiech...

PS. Polecam slownik otrograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że jesteście jakoś wyrozumiali dla tych co się podejmują przeróbkami

jestesmy - nikt na sile Ci nie zdejmuje siatexu. Chciales znac opinie, to kazdy pisze czy mu sie podoba czy nie...tyle. Twoje auto, Ty nim jezdzisz Tobie ma sie podobac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oinia opinią a małolat Peter ledwo meko skończył pić i wyzywa że to wiocha i druciarstwo. ja się tuningiem zajmowałem to Ty faktycznie mleko piłeś. moim zdaniem jest upiększone i nawet innym ludziom też się podobało jak został nagrodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ty jak byś stanoł koło mnie gapie który by więcej oglądali i podziwiali taki seryjny czy taki co ma jakieś zmiany.
A ciekawe, jak na zlocie A4 Klub :rolleyes:
wy się zachwycacie czym.....seryjnością
Nie. My się zachwycamy Audi. Tylko, że Ty się widać wstydzisz tej marki, bo wszystkie znaczki zdjąłeś. Ja mam

Audi i jestem z tego dumny.

i jeszcze w 15-tce odstęp między nadkolem taka że można pięść włożyć
Ja tak mam, ale nikt się tym nie zachwyca. Wszyscy się za to zachwycają zdeniową furmanką, która ma 19'' i kartki papieru nie zmieścisz :lol:
wiecie po co jest Tuning? by upiększać auto
To jest tuning optyczny. Mechaniczny ma więcej zwolenników tutaj. Tylko dla mnie (i podejrzewam większości) piękne auto to ładna felga, gleba, zadbany lakier, xenony, ramki chromowane wokół szyb itp.

Nie piszę tego wszystkiego, żeby kogokolwiek atakować, tylko poczułem się urażony tym, co napisał Tuniu. Nie oczekuję skruchy i przyznania racji, tylko uszanowania naszych gustów, które są bardzo zbliżone. I zdanie

ale to jest wasz gust a o gustach się nie dyskutuje
na pewno tego nie załatwia, bo słowa są mniej ważne od przesłania, które niesie cała wypowiedź. Ja jestem fachura i znam się na tuningu, nie to co wy seryjniaki i mój tuning jest lepszy, bo mam znajomych, co tak mówią. Gdybym ja pokazał moim znajomym takie auto, to by się mnie zapytali, co ono mi zrobiło, że je tak skrzywdziłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze chlopie wlasnie sie okresliles... Smiech na sali :lol: Krytyki nie potrafisz przyjac, a od razu odnosisz sie do osobistych wycieczek. Szkoda mi ciebie :biggrin: Powiedz mi co ma wiek do tego co mysle i jaka wyrazam opinie :question: Po pierwsze sam nie wiesz co to znaczy tuning. On nie ma nic wspolnego z doklejaniem laminatu, montowaniem siatki i naklejaniem jakis obrazkow :smile: Cisnieniejusz sie zbytnio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tuniu nie potrzebnie sie unosisz dales autko do oceny wiec kazdy napisal to co chcial :exclaim: i o to w tym chodzi nie prawdaz :question: Mi np podoba sie twoja bryka oprucz zderzaka tylniego moze cos z S4 i bedzie gitt. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...