Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Nowe felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam zamiar kupić nowe felgi ,w oko wpadły mi fele firmy Advanti Racing i tu mam pytanie ,czy ktoś z forum wie co to za firma i jaka jest jakość felg przez nich produkowanych?Z góry dzięki za pomoc. :hi:

Opublikowano

Fazy , Vario miał Advanti i polecał je , także pewnie oki , wklej fotkę ich jeszcze :cool1::good:

Opublikowano

dokładnie te miał Vario :decayed: , Fazy takie koło to 18" i porządna gleba :cool1::naughty::kox:

Opublikowano

Tylko nie wiedzieć czemu Vario usunął wątek o swojej furce :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

U mnie jest zawieszenie 1bv i nie jest to zbyt komfortowy zawias,dlatego chcę założyć 16 calowe kółka :good:

Opublikowano

Znajomy takie ma. Jakość felg zadowalająca w pełni :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dobra to kupuję ,dzięki za pomoc :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Tylko nie wiedzieć czemu Vario usunął wątek o swojej furce :gwizdanie:

Bo już nie ma tej fury...

Opublikowano

Dobra to kupuję ,dzięki za pomoc :notworthy: :notworthy: :notworthy:

16 kupisz..? :blink:

Opublikowano

Advanti to dobra firma :good: Ale ten rozmiar :confused4:

Opublikowano

666c33c16925ee66.jpg

6981f60a19f60c7f.jpg

Tak wyglądały na aucie vario :good: tyle, że rozmiar zupełnie inny :gwizdanie:

Opublikowano

Powiem ci tak. W tym rozmiarze szału nie zrobi. Ja jak kupowałem nowe alusy i myślałem nad 17 to każdy gadał będzie trzęsło, pogniesz felgi, itd i itp....

Kupiłem 16 cali. Ale głupi byłem że tak ich słuchałem, teraz bym kupował 17 lub 18 cali. 16 nawet wyglądu nie mają.

Kupuj co najmniej 17cali.

Opublikowano

Fazy nie bierz 16'' bo zginą na aucie, 16'' to znajomy brał do nowej Micry i jakoś to wyglądało - ja miałem 18'' + gwint i było bombowo, różnica w komforcie na 16'' i 18'' przynajmniej dla mnie taka sama a na 18'' precyzja prowadzenia dużo lepsza, miałem oponę 225/40/18 :)

Opublikowano

17" i bez gleby fajnie wyglądają i nie traci się aż tak na komforcie. Bierz 17 i będzie super :good:

Opublikowano

bdb firma nie ma z nimi rzadnych problemów

ten kolo z ogłoszenia to niech sie nie szczyci tym ze śruby itd. sa promocją bo to jest w kazdym zestawie wliczone :gwizdanie:

Opublikowano

Felgi :good: tylko rozmiar przynajmniej 17...

Opublikowano

FAZY nie bądź miętki i bierz conajmniej 18'

...tylko czy do B5 w Avancie bedą one pasowały :mysli:

ale nie martw się: w czwartek przy piwku coś wymyślimy :drunk::polew:

Opublikowano

17 stykną :wink4: Jak chciał kupić 16 to nie wiem czy namówisz go na 18 :evil:

Opublikowano

Może mu się uda. Ja chciałem 15 a dziewczyna namówiła mnie na 17. Teraz jeślibym zmieniał to tylko na min. 17'.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.