Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie


ch4zzy

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja mam inny pomysl zasilanie chwilowe mozna by bylo sciagnac z impulsu jaki idzie na rozrusznik (przewarznie auta odpalaja tylko chwilke) ze stacyjki czyli plus,podpiac go do zegarow i podswietlania ,zmniejszyc jesli potrzeba napiecie i powinno sie wychylic na czas odpalenia i powrucic na wolne obroty jak silnik zapali . podswietlanie tez powinno zgasnac.no to moj pomysl a teraz trzeba kogos kto powie czy jest to mozliwe ,w miare latwe i proste.pozdr :good:

na forum jest zainstalowane sprawdzanie pisowni - używajcie go !

jak podświetli na czerwono tzn że jest błąd.

Test zegarów ma robić po przekręceniu kluczyka na zapłon,a nie w momencie rozruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ile maja wskazówki jechać po blacie? rozrusznik działa dosłownie 2 sek no chyba ze kros ma trupa wiec powinno dojechać do końca.no ale skoro lipa to trudno może kros wymyśli cos lepszego.pozdr[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:23_________________________________________________A i jeszcze czy czsem wlaczajac w obieg urzadzenie trzecie vag nie wywali bledow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie napięca na wejśćie obrotomierza czy prędkościomierza niec nieda wskazówka ani drgnie trzeba tam podać sygnał o przebiegu prostokątnym o częstotliwośći około 300Hz wtedy wskazówka wychyli się maksymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat umarł śmiercią naturalną ale mam dla was ciekawostkę ponieważ na forum golfa zrobili program który w swoich zaawansowanych opcjach ma też test zegarów podrzucę wam link może współpraca czymś zaowocuje http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=404527

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat umarł śmiercią naturalną ale mam dla was ciekawostkę ponieważ na forum golfa zrobili program który w swoich zaawansowanych opcjach ma też test zegarów podrzucę wam link może współpraca czymś zaowocuje http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=404527

Całkiem ciekawe funkcje tam doszly... :)

Fajna sprawa :)

Ciekawe ile "zegarów" im poleciało zanim do tego doszli ... :)

Tak czy inaczej : :shocked::hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie zrobic napewno taki efekt testu zegarów przy zaplonie. jesli w 80tce sie da, a wiem ze sie da bo widzialem tak zrobione zegary, to w nowszych tymbardziej sie da, przypuszczam ze trzeba by magika od programowania i poprostu przeprogramowac flsh w zegarach tak zeby wykonywa test po przekreceniu zaplonu.

Dokladnie taki efekt nazywa sie autokalibracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...