Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem 2 komplety tych żarówek OSRAM NB plus i jeden komplet padł w niecałe 6 miesięcy następny wytrzymał ponad 7 jak dla mnie to słaby wynik. Doadam tylko że nie mam żadnego dedykowanego oświetlenia typu led do jazdy dziennej, miesięcznie robię ponad 3tys. km.

Zakupiłem zestaw HID 4300K z przetwornicami slim - polecał mi takie rozwiązanie kolega z forum.

Opublikowano
Miałem 2 komplety tych żarówek OSRAM NB plus i jeden komplet padł w niecałe 6 miesięcy następny wytrzymał ponad 7 jak dla mnie to słaby wynik. Doadam tylko że nie mam żadnego dedykowanego oświetlenia typu led do jazdy dziennej, miesięcznie robię ponad 3tys. km.

Zakupiłem zestaw HID 4300K z przetwornicami slim - polecał mi takie rozwiązanie kolega z forum.

Czy przetwornica slim nie zakłuca Ci radia?

Opublikowano

Kolega ma i nie zakłóca, zamontuje u siebie w weekend to napisze co i jak :) jaki efekt i czy są jakieś minusy takiego rozwiązania

Opublikowano
Kolega ma i nie zakłóca, zamontuje u siebie w weekend to napisze co i jak :) jaki efekt i czy są jakieś minusy takiego rozwiązania

jakie ma kolega slim-y 35W, czy 55W i może ma CB radio :naughty: odbiera bez zakłuceń

Opublikowano

kolega ma 6000K slim-y 35W w passacie z 2003, ma CB radio president i nie ma zakłóceń, ma pełny fis i tez bez problemu.

Opublikowano

kiedyś kupiłem 6000K 35W (nie slim) i zakłucało mi radio FM, radio CB President działało bez problemu. Pytam ile wat bo słyszałem, że 55W nie zakłuca

Opublikowano

Zestaw hid 4300K na pokładzie :) świeci ładnie i nie ma problemu ze fis coś wywala :) wszystko jak najbardziej OK

Radio FM bez zmian gra tak samo jak przed montażem xenonów.

CB radio też bez większych zmian, brat ocenił ze minimalnie więcej szumów, ja nie zauważyłem jakieś różnicy znaczącej.

Opublikowano

A możesz podesłać linka tych hidow ?

Sam jestem zainteresowany kupnem czegoś dobrego.

Opublikowano

jest sporo takich zestawów na alledrogo wybrałem ten bo sprzedajacy jest z Łodzi i osobiście dowiózł mi zestaw do pracy, wyglądem i jakoscia nie różni się pewnie od innych z przetwornicami slim zestawów hid

Zestaw HID XENON H7 4300K /6000K SLIM mini CYFROWE (3143695087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
jest sporo takich zestawów na alledrogo wybrałem ten bo sprzedajacy jest z Łodzi i osobiście dowiózł mi zestaw do pracy, wyglądem i jakoscia nie różni się pewnie od innych z przetwornicami slim zestawów hid

Zestaw HID XENON H7 4300K /6000K SLIM mini CYFROWE (3143695087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy ten zestaw jest z canbus-em?

Opublikowano

chyba tak bo nie wywala błędów odnośnie żarówki spalonej,

pojawiła się tylko sprawa ze czasem (jak narazie 3 razy) po uruchomieniu świateł na fisie wywaliło błąd od hamulca, ponowne uruchomienie rozwiązuje problem, nie wiem w 100% ale chyba to wina hidów ale ekspertem nie jestem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Miał ktoś żarówki H7 PHILIPS Blue Vision ???

allegro.pl/h7-philips-blue-vision-ultra-2szt-duo-oryg-w5w-i3263282646.html

Jakie wrażenia i opinie???

Opublikowano
Miał ktoś żarówki H7 PHILIPS Blue Vision ???

allegro.pl/h7-philips-blue-vision-ultra-2szt-duo-oryg-w5w-i3263282646.html

Jakie wrażenia i opinie???

jeśli w deszczu/mgle masz zamiar jechać to sobie podaruj-tragedia,

poza bielszą barwą strumienia świetlnego nic nie oferują ciekawego

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

to już lepiej kupić zwykłe żarówki, jak wydawać na markowe, a efekt ten sam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
chyba tak bo nie wywala błędów odnośnie żarówki spalonej,

pojawiła się tylko sprawa ze czasem (jak narazie 3 razy) po uruchomieniu świateł na fisie wywaliło błąd od hamulca, ponowne uruchomienie rozwiązuje problem, nie wiem w 100% ale chyba to wina hidów ale ekspertem nie jestem

przerabialem temat wywal to czym predzej bo z czasem bedzie ci sialo bledami .

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam silvera w skodzie i tak samo świeci jak Night Breaker Plus w audicy.

Sony Xperia Tapatalk 4.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Mam silvera w skodzie i tak samo świeci jak Night Breaker Plus w audicy.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Co powiecie o takich? @ PHILIPS Diamond Vision 5000K H7 NIEOSIĄGALNE ! @ (3577542618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. Mam pytanie... Jestem świeżo po zakupienio audicy(pierwsze auto) i mam problem ze światłami, tzn świecą strasznie słabo, że aż musiałem włączać przeciwmieglne aby w miarę dobrze widzieć. Czego to może być wina? mam kupić nowe żarówki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.