Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Protest na A4 A1


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

..ja codziennie jadę a4 do i z pracy - jak będą blokować ruch (jakby mało było utrudnień) to tylko ukarają innych uczestników ruchu. Niech sobie strajkują pod siedzibą Stalexportu. Poza tym jak nie chce płacić za przejazd to nie jadę a4 - to naprawdę działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem walka o mniejsze opłaty za przejazd tą tzw autostradą to dobra rzecz ale ich argumenty że motocykle nie niszczą nawierzchni, nie utrudniają ruchu i że tylko im się należy obniżenie opłaty lub zniesienie jest dla mnie po prostu :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż dzieci :thumbdown:

Ale o kim mówisz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Wszyscy powinni siedzieć cicho i udawać, że nic się nie dzieje do tego grzecznie płacić za przejazd jednopasmową autostradą na której co kawałek ograniczenia do 70? Opłaty mają podnieść a przecież tego nie można nazwać autostradą. Nie tak dawno było głośno o tym, że gość przy wyjeździe nie zapłacił i wygrał sprawę w sądzie.

Może niewiele to da, ale ja popieram takie akcje bo dla mnie to jakaś paranoja jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż dzieci :thumbdown:

Ale o kim mówisz :gwizdanie:

O motocyklistach

Czyli co? Wszyscy powinni siedzieć cicho i udawać, że nic się nie dzieje do tego grzecznie płacić za przejazd jednopasmową autostradą na której co kawałek ograniczenia do 70? Opłaty mają podnieść a przecież tego nie można nazwać autostradą. Nie tak dawno było głośno o tym, że gość przy wyjeździe nie zapłacił i wygrał sprawę w sądzie.

Może niewiele to da, ale ja popieram takie akcje bo dla mnie to jakaś paranoja jest.

Nie mówię o samym proteście tylko o ich argumentach

To tak jak z Orlenem wojna z wiatrakami :evil:

Popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż dzieci :thumbdown:

Ale o kim mówisz :gwizdanie:

O motocyklistach

Czyli co? Wszyscy powinni siedzieć cicho i udawać, że nic się nie dzieje do tego grzecznie płacić za przejazd jednopasmową autostradą na której co kawałek ograniczenia do 70? Opłaty mają podnieść a przecież tego nie można nazwać autostradą. Nie tak dawno było głośno o tym, że gość przy wyjeździe nie zapłacił i wygrał sprawę w sądzie.

Może niewiele to da, ale ja popieram takie akcje bo dla mnie to jakaś paranoja jest.

Nie mówię o samym proteście tylko o ich argumentach

To tak jak z Orlenem wojna z wiatrakami :evil:

Popieram

wiesz mi to wisi bo nie jezdze tamtedy,

ale jezeli myslisz ze motocylisci ktorzy sa zawsze - tak jak teraz przez Ciebie - krytykowani przez samochodziarzy , pojda walczyc to zebys Ty placil mniej to raczej Ty sie zachowujesz jak dziecko.

faktycznie sposob protestu jest glupi bo uderzy najbardziej w innych uzytkownikow. ale jak rolnicy blokuja drogi a pielegniarki powoduja korki to wszyscy sie wzruszaja. tylko Ci ZLI MOTOCYKLISCI zawsze niepotrzebnie sie odzywaja..

kolego, motocyklisci to nie jacys ONI , czy inni ludzie, to zwykli ludzie albo z pasja albo z praktycznym podejsciem do przemieszczania sie. a jezli uwazasz ze motocykl ma placic tyle samo co osobowka, to moze zrownajmy wszystkim oplaty lącznie z ciezarowkami... no bo w czym osobowka jest niby lepsza??

nie cierpie sie wypowaidac w takich sporach moto-auto bo zawsze sypie sie glupimi stereotypami ale myslalem ze tu mozna liczyc na bardziej obiektynwe spojrzenie na sprawe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tez nie widze powodu czemu motocyklista musi zabulic tyle samo co kierowca samochodu. jednak protestowac powinni w inny sposob i gdzie indziej. co to da ze zrobia niepotrzebny tlok na autostradzie skoro motory i samochody zostaly zrownane odgornie? a swoja droga stosunek cena/jakość oplaty za autostrady u nas jest smieszny i zarazem straszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz mi to wisi bo nie jezdze tamtedy,

ale jezeli myslisz ze motocylisci ktorzy sa zawsze - tak jak teraz przez Ciebie - krytykowani przez samochodziarzy , pojda walczyc to zebys Ty placil mniej to raczej Ty sie zachowujesz jak dziecko.

faktycznie sposob protestu jest glupi bo uderzy najbardziej w innych uzytkownikow. ale jak rolnicy blokuja drogi a pielegniarki powoduja korki to wszyscy sie wzruszaja. tylko Ci ZLI MOTOCYKLISCI zawsze niepotrzebnie sie odzywaja..

kolego, motocyklisci to nie jacys ONI , czy inni ludzie, to zwykli ludzie albo z pasja albo z praktycznym podejsciem do przemieszczania sie. a jezli uwazasz ze motocykl ma placic tyle samo co osobowka, to moze zrownajmy wszystkim oplaty lącznie z ciezarowkami... no bo w czym osobowka jest niby lepsza??

nie cierpie sie wypowaidac w takich sporach moto-auto bo zawsze sypie sie glupimi stereotypami ale myslalem ze tu mozna liczyc na bardziej obiektynwe spojrzenie na sprawe..

Kolego po pierwsze to chyba ty masz jakieś kompleksy albo nie wiem co w stosunku do motocyklistów bo ja nigdzie nie napisałem "ci źli motocykliści" czy jakoś inaczej bo ja osobiście do nich nic nie mam (tobie się chyba wydaje że wszyscy kierowcy osobówek tak myślą) to nie obracaj kota ogonem jak nie umiesz czytać

Po drugie uważam że to jest dziecinne zachowanie i tak samo bym uważał jak by na to wpadli kierowcy samochodów osobowych także po raz drugi nie obracaj kota ogonem

Po trzecie ja tam się nie wzruszam na pielęgniarki albo rolników (no ale ty chyba tak sądząc z wypowiedzi)

Po czwarte nie porównuj motocykla do osobówki tak samo jak osobówki do ciężarówki bo to jest zupełnie co innego

Po piąte nie mów mi o "głupich stereotypach" bo to ty ruszyłeś ten temat (jakoś nikt inny tak nie pomyślał)

I po szóste może w ogóle nie udzielaj się w stylu "co ktoś myśli" bo najwidoczniej ci to nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam mistrza i wladce ze sie odezwałem..

wracam pod swoj kamien... :polew:

Nie rób z siebie nie powiem kogo bo wysuwasz jakieś swoje dziwne wnioski i sugerujesz że ktoś tak myśli i dla tego coś napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie przyniesie to żadnych korzyści motocyklistom, a tylko pogłębi stereotypowe myślenie większości społeczeństwa na ich temat... nie mają takiej siły przebicia jak wymienieni wcześniej górnicy, nauczyciele czy pielęgniarki, z którymi i tak władze się nie liczą, ale mówi się o nich w mediach i jakaś tam presja na rządzących jest żeby z nimi rozmawiać... tym bardziej, że A4 zarządza prywatne przedsiębiorstwo - nikt nie zrezygnuje z zysków... ale to tylko moje skromne zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czwarte nie porównuj motocykla do osobówki tak samo jak osobówki do ciężarówki bo to jest zupełnie co innego

skoro mamy nie porównywać to dlaczego jest ta sama opłata??? :mysli:

widzę ze w temacie głos zabierają sami zapaleńcy ... czterech kółek a z perspektywy dwóch to nikt nie pomyśli :kwasny:

na A2 też jest ta sama opłata motocykl/osobówka

pomysł dobry, zwróci uwagę na sprawę i mam nadzieję że za bardzo nie utrudni życia Panom kierowcom osobówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyszło z tego cos takiego ...

http://www.rmf.fm/fakty/?id=159566

A jeśli chodzi o klasyfikacje pojazdów np. we Francji grupa motocyklistów jest w klasie 5 - osobnej klasie. Obniżenie dla nich stawek to chyba dobry pomysł - choć forma protestu... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...