Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wspomaganie kierownicy


kaldziu

Rekomendowane odpowiedzi

często zdarza się że przy skręcaniu w miejscu lub przy wolnej jeździe coś mi buczy co to może być czy to normalne dzięki za pomoc

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 27-04-2007, 08:48 ]

prosze nazwac teamt zgodnie z regulaminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałem ale jest ok, jeszce nie wymieniałem tam płynu ani nie dolewałem jaki płyn sie stosuje

Na zbiorniku wyrównawczym masz napisane - mineralny G00200. Zamiennik FEBI M6162 (zielony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej szybko zainteresuj sie tym buczeniem. W Alfie pewnego pieknego dnia zaczela mi delikatnie buczec, ale plyn byl wiec myslalem ze to chwilowy kaprys auta. Po chwili stojac na swiatlach w Rzeszowie co cichutko stuklo,pozniej z nawiewow zaczal sie wydobywac dym, spod maski tez. Dobrze ze mialem gasnice :evil: Diagnoza po wszystkim- poszlo uszczelnienie pompy wspomagania, all plyn poszedl na goracy kolektor (lato,korek,silnik z wlaczona dmuchawa). Skonczylo sie na 300 zl za naprawe i nerwach nie przeliczalnych na gotowke. Ale co mine najbardziej wpienilo: jechalem wtedy z moim niepelnosprawnym bratem, najpierw jego wyciagalem z auta, pozniej gasnice- WSZYSCY kierowcy w promieniu chyba 100m uciekli. kazdy dupe w troki, zero pomocy. Welcome in Poland #@!#$%%^%^ ich mac :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...